Schetyna ostro na Forum Programowym KO. Padły słowa o "trzecim świecie" i "kondominium trucieli'

| Aktualizacja:

Nie wolno nam skupiać się na tym co nas dzieli, jesteśmy różni, ale są sprawy, które nas łączą i muszą łączyć; potrzebna jest rozmowa - powiedział w piątek lider PO Grzegorz Schetyna podczas Forum Programowego Koalicji Obywatelskiej.

wróć do artykułu
  • ~77
    (2019-07-12 12:06)
    Uzdrowic Polske ???? hasło jeszcze gorsze niż PiS. Ten pawian powinien natychmiast zrezygnować ! Tylko TUSK !!!
  • ~anty-po
    (2019-07-12 12:51)
    możesz sobie bajać w obłokach ile chcesz, normalny człowiek nie słucha tych głupot, a już na pewno nie uwierzy w ani jedno słowo.
  • ~psychoterapełta
    (2019-07-12 11:49)
    generalnie bełkot szaleńca przed upadkiem , widać beznadzieję ,brak pomysłów ,pogodzenie się z przegraną i w panicznym strachu czekanie na szafot .
  • ~psl
    (2019-07-12 11:52)
    Platforma przypomina dzisiaj polityczny śmietnik ... W najbliższych wyborach, bez bawienia się w zbędną segregację, zdecydujemy gdzie to wszystko ma trafić ...
  • ~edek
    (2019-07-12 11:47)
    schetyna może obiecywać złote góry, ale jak jest gwarancja realizacji jego obietnic, kto mu jeszcze wierzy to kiep !
  • ~ola
    (2019-07-12 11:48)
    szetyna kit ci z geby leci moze jakas pomoc lekarska by ci sie przydala ?
  • ~rusin
    (2019-07-12 11:44)
    Pójdą razem i będą straszyć Polaków ceną pietruszki i wysychaniem rzek :) Poziom kłamstw wygłaszanych przez schetynę jest humorystyczny.
  • ~ala
    (2019-07-12 12:06)
    Zenua.
  • ~do suwerena
    (2019-07-12 12:28)
    Wiarygodnością Schetyny jest sławetne "przez 8 lat", podczas których: 1. rządził rząd, ustawy uchwalał Sejm i istniał normalny wymiar sprawiedliwości, a nie jak teraz rządzi prezes, ustawy uchwala prezes i sądzi prezes, 2. za nie zgłoszony zegarek minister poleciał, a teraz można nie zgłosić stodoły za pół mln (Szyszko), 100 000 zł (Mazur z KRS), czy nieruchomości i pieniędzy (Dworczyk) i co i nic, 3. uczniowie mieli miejsca w szkołach średnich, a teraz v-ce minister im radzi jechać uczyć się za granicę, 4. leki były w aptekach, a teraz są w Chinach, 5. odnawialne źródła energii były rozwijane, a teraz są zwijane, a za to rozwija się import rosyjskiego węgla i śmieci z całego świata, 6. była deflacja, a teraz ,..., zobaczcie sobie sami w sklepach, 7. .... itd., za dużo trzeba by pisać.
  • ~remington-steel
    (2019-07-12 12:27)
    W Polsce co 9 minut umiera człowiek z niedywolnością serca tylko dlatego że pisowska klika nie refunduje skutecznej terapii walsartanem. Warto aby wyborcy PiS chorujący na serce lub mający chorych wśród najbliższych o tym wiedzieli.
  • ~rty
    (2019-07-12 12:26)
    Panie Setyna do boju! A wy co piszecie na ten temat zle o panu Setynie i o PO ciągcie się w buraki ! Wali nas to. !
  • ~alfa68
    (2019-07-12 12:34)
    Jestem nawet skłonny zagłosować na PO ale tylko wtedy jeżeli pan Schetyna uprzednio zaprowadzi mnie do notariusza i przepisze na mnie cały swój majątek w razie nie spełnienia swych obiecanek jak dojdą do władzy. To tak jak z stanem danego państwa, jak jest słabe i niewiarygodne to i koszty np. obsługi długu są bardzo wysokie.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-08-19 18:54)
    GRZEGORZ jak stajesz na MÓWNICY na takim FORUM WYBRANCOW to się WYSIKAJ nie przebierać z NOGI na NOGĘ i NAPINAĆ ten PĘCHERZ CIECZĄ jak to wygląda MEDIALNIE ZGROZA
  • ~cgirurg
    (2019-08-12 14:12)
    nojman szejleld i inne stare dziady z po zrobcie gorna warge bo wam zanikly usta
  • ~Nikodem
    (2019-07-13 14:27)
    Drogi uzdrowicielu, najpierw uzdrów się sam a potem bierz się za leczenie innych. Swoją drogą nie rozumiem, kto mu przeszkadza żyć normalnie ? Chyba tylko CBA.

Może zainteresować Cię też: