Wniosek lewicy ws. protestu "Polska przeciw Przemocy" do poprawki. "Został złożony, ale nie w tym trybie co trzeba"

| Aktualizacja:

 Do białostockiego magistratu wpłynął wniosek ws. organizacji w niedzielę manifestacji "Polska Przeciw Przemocy"; musi jednak zostać poprawiony, bo został złożony nie w tym trybie co trzeba - powiedział PAP prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Wtedy nie widzi przeszkód by się odbyła - dodał.

wróć do artykułu
  • ~rinchu
    (2019-07-27 11:08)
    Z-tego LGBE DOWCA -KOMINISTYCZNEGO CZazastego to musi być DOBRY ALKOCHOLIK -- HARBATNIK cały NOS CZERWONY PO USZY
  • ~tttt.
    (2019-07-24 10:48)
    Dla pieniedzy Czarzasty oddal sie w rece Biedronia.
  • ~tttt.
    (2019-07-24 10:22)
    Czy to parada rownosci?
  • ~TOWARZYSZ
    (2019-07-23 20:06)
    za sld malo Polacy wycierpieli Biedronjuz donosi naPOLAKOW DO BRUKSELI I TACY LUDZIE CHCA ZABIERAC GLOS KTO SIE DA NATO NABRAC LUDZIE TAKIEGO POKROJU JAK ONI
  • ~precz!
    (2019-07-23 18:30)
    Bedzie wniesienie sztandaru PZPR?
  • ~bz
    (2019-07-23 12:35)
    Wybor Bialegostoku nie byl przypadkowy-liczono na to, ze dojdzie tam do rozrob. Wroclaw, Poznan, Gdansk czy Krakow dostarczylyby prawdopodobnie mniej widowiska dla Brukseli.
  • ~Polak prawdziwy
    (2019-07-23 09:34)
    STOP epatowaniem , poruszaniem tematów związanych z seksem w przestrzeni publicznej !!!! Nie ważne czy hetero czy homo czy jeszcze nie wiadomo co . Nie skończy się ******** szerzyć publicznie jeśli nie zostanie to uregulowane prawnie!!! Wnioskuję do obecnej władzy o zakaz publicznej prezentacji jakichkolwiek zachowań seksualnych . Środek miasta w rozwiniętym kraju sprowadziliśmy do sypialni lub w niektórych przypadkach do nocnego klubu . To już za wiele.
  • ~kadet
    (2019-07-23 08:41)
    Zandberg- więcej luzu chłopie! Wydajesz opinie o sytuacji w Polsce,a rozumku masz na opis swojego podwórka, nie więcej. Z ciebie śmiać się już nie uchodzi, to są kawały z wielką,długą brodą ,jak te o Czapajewie.
  • ~Gość
    (2019-07-23 07:43)
    Stop dla LGBT,to ideologia wroga rozwojowi spoleczenstwa polskiego, rozbijającą podstawowa komórkę jaką jest rodzina.Polacy nie są głupi i nie dadzą się sterować lewackimi histeriami z rodzaju biją ,.dzieci,,,,!!!
  • ~? ? ?
    (2019-07-22 23:59)
    Na marszach KODu atakowano siłą dziennikarzy TVP. Nawet kobiety i tylko dlatego, że maiły znaczek TVP. I jaka była wasza reakcja???
  • ~Tak chłopaki trzymać, bo przemoc jest bardzo zła.
    (2019-07-22 23:57)
    stefan michnik
  • ~agent
    (2019-07-22 17:01)
    POlski trójzub
  • ~rychu
    (2019-07-22 16:43)
    "Marsz przeciwko przemocy" ??!!!! to jest gra wedlug (braku) regol narzuconych przez sekte Jareczka !!!!!!! tu chodzi o lamanie podstawowych praw czlowieka, Polaka wynikajacych z KONSTYTUCJI i walka powinna sie toczyc w tym obszarze !!!!!!!!! katolski kler dopinguje do lamania KONSTYTUCYJNEGO prawa do nietykalnosci osobistej !!!!!!!!!! Jareczkowa sekta cieszy sie bo ma glupiego przeciwnika !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~fikołek
    (2019-07-22 15:00)
    Nie Zandberg, tylko Sandberg, czyli Górapiasku, albo Piaskowagóra. Pewnie przodkowie nosili za małe bereciki. Wnioskuje, że "spadochroniarze" z ZSRR po 45 r., Litwacy. W końcu komunizm wymyślili ci, którzy kontynuują swą myśl w kibucach.
  • ~ROBIN.
    (2019-07-22 08:37)
    Wyborcy was ocenia, tak rozpoczynaja program wyborczy zenada.
  • ~emerytka nauczycielka
    (2019-07-22 07:11)
    mam dosc tych tzw.porad wolnosci, wolnosci do czego?.......
  • ~Wąż
    (2019-07-22 01:36)
    Brawo ! Wreszcie odwaga cywilna jakichkolwiek partii politycznych. Wolność i demokracja w Polsce są deptane buciorami "brązowych" bojówek PIS-u i Kościoła Katolickiego. Następny powód do nieprzestrzegania samorządności w Polsce. Następne postępowanie czeka. Wiadomość rozeszła się piorunem po całej zachodniej prasie. Piękny obraz katolicko-chrześcijańskiej Polski ! Ja się do takiej Polski nie przyznaje !
  • ~Hubert
    (2019-07-21 22:00)
    A jak powiedział Czarzasty przed wyborami do euro parlamentu, idziemy na wojnę z PIS.Na śmierć i życie i kto sieje i namawia do nienawiści.
  • ~mike
    (2019-07-21 20:25)
    obrazaja innych a sami zadaja tolerancji...tak sie nie da
  • ~Kedywu
    (2019-07-21 20:16)
    Z komunistami się nie rozmawia do komunistów się strzela!!!

Może zainteresować Cię też: