Wniosek lewicy ws. protestu "Polska przeciw Przemocy" do poprawki. "Został złożony, ale nie w tym trybie co trzeba"

| Aktualizacja:

 Do białostockiego magistratu wpłynął wniosek ws. organizacji w niedzielę manifestacji "Polska Przeciw Przemocy"; musi jednak zostać poprawiony, bo został złożony nie w tym trybie co trzeba - powiedział PAP prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Wtedy nie widzi przeszkód by się odbyła - dodał.

wróć do artykułu
  • ~żuczek
    (2019-07-21 18:20)
    Na ludzi, czy na stworzenia człekopodobne, które kierują się zwierzęcymi instynktami? Ale nawet homoseksualne szympansy, gdy im podstawić samicę, wybierają ją, gdy przedtem nie miały dostępu do samic, a chuć je kierowała do samców.
  • ~kto nas obroni przed dewiantami?
    (2019-07-21 18:24)
    Maria Da Silva urządziła jeden z pokoi w swoim mieszkaniu jako gabinet depilacyjny. Za pomocą wosku usuwała swym klientkom włosy. Teraz ona, jak i kilka innych kobiet zostały zmuszone do zamknięcia swej takiej samej działalności. Kobieta, a później 15 kolejnych zostało pozwanych przed Trybunał Praw Człowieka w Kolumbii Brytyjskiej. Wszystko za sprawą niejakiego Jessica Yaniv, który jest udającym kobietę mężczyzną. Zmiennopłciowy dewiant poszedł do Da Silvy i zamówił depilowanie swych męskich genitaliów.
  • ~mike
    (2019-07-21 20:25)
    obrazaja innych a sami zadaja tolerancji...tak sie nie da
  • ~emerytka nauczycielka
    (2019-07-22 07:11)
    mam dosc tych tzw.porad wolnosci, wolnosci do czego?.......
  • ~KRYSTEK
    (2019-07-21 19:25)
    TAK ATAK SIE ZACZYNA NIBY WOBRONIE A TO ZWYKLA PROWOKACJA PRZEZTYCH3 PANOW TYLKO CIAGLE NIE ROZUMIA JEDNEGO ZE ONI NIE MAJA NIC TERAZ DO POWIEDZENIA WY JESTESCIE OD SPOLECZENSTWA UZALEZNIENI BO NIE WIADOMO CZY DO KORYTA SIE DOSTANIECIE TAKICH MADRYCH WOBECNEJ CHWILI MAMY DOSYC CO TYLKO CIAGLE NAGONKI NANAS WYSYLACIE WY CHCECIE CZYMS ZAIPONOWAC ZEBRONIC BEDZIECIE DEWIANTOW A NIE LUDZI PRACY Z TEJ MAKI CHLEBA NIE BEDZIE
  • ~Hubert
    (2019-07-21 22:00)
    A jak powiedział Czarzasty przed wyborami do euro parlamentu, idziemy na wojnę z PIS.Na śmierć i życie i kto sieje i namawia do nienawiści.
  • ~Tak chłopaki trzymać, bo przemoc jest bardzo zła.
    (2019-07-22 23:57)
    stefan michnik
  • ~? ? ?
    (2019-07-22 23:59)
    Na marszach KODu atakowano siłą dziennikarzy TVP. Nawet kobiety i tylko dlatego, że maiły znaczek TVP. I jaka była wasza reakcja???
  • ~ROBIN.
    (2019-07-22 08:37)
    Wyborcy was ocenia, tak rozpoczynaja program wyborczy zenada.
  • ~rychu
    (2019-07-22 16:43)
    "Marsz przeciwko przemocy" ??!!!! to jest gra wedlug (braku) regol narzuconych przez sekte Jareczka !!!!!!! tu chodzi o lamanie podstawowych praw czlowieka, Polaka wynikajacych z KONSTYTUCJI i walka powinna sie toczyc w tym obszarze !!!!!!!!! katolski kler dopinguje do lamania KONSTYTUCYJNEGO prawa do nietykalnosci osobistej !!!!!!!!!! Jareczkowa sekta cieszy sie bo ma glupiego przeciwnika !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~agent
    (2019-07-22 17:01)
    POlski trójzub
  • ~rinchu
    (2019-07-27 11:08)
    Z-tego LGBE DOWCA -KOMINISTYCZNEGO CZazastego to musi być DOBRY ALKOCHOLIK -- HARBATNIK cały NOS CZERWONY PO USZY
  • ~Wąż
    (2019-07-22 01:36)
    Brawo ! Wreszcie odwaga cywilna jakichkolwiek partii politycznych. Wolność i demokracja w Polsce są deptane buciorami "brązowych" bojówek PIS-u i Kościoła Katolickiego. Następny powód do nieprzestrzegania samorządności w Polsce. Następne postępowanie czeka. Wiadomość rozeszła się piorunem po całej zachodniej prasie. Piękny obraz katolicko-chrześcijańskiej Polski ! Ja się do takiej Polski nie przyznaje !
  • ~tttt.
    (2019-07-24 10:48)
    Dla pieniedzy Czarzasty oddal sie w rece Biedronia.
  • ~Gość
    (2019-07-23 07:43)
    Stop dla LGBT,to ideologia wroga rozwojowi spoleczenstwa polskiego, rozbijającą podstawowa komórkę jaką jest rodzina.Polacy nie są głupi i nie dadzą się sterować lewackimi histeriami z rodzaju biją ,.dzieci,,,,!!!
  • ~bz
    (2019-07-23 12:35)
    Wybor Bialegostoku nie byl przypadkowy-liczono na to, ze dojdzie tam do rozrob. Wroclaw, Poznan, Gdansk czy Krakow dostarczylyby prawdopodobnie mniej widowiska dla Brukseli.
  • ~tttt.
    (2019-07-24 10:22)
    Czy to parada rownosci?
  • ~Polak prawdziwy
    (2019-07-23 09:34)
    STOP epatowaniem , poruszaniem tematów związanych z seksem w przestrzeni publicznej !!!! Nie ważne czy hetero czy homo czy jeszcze nie wiadomo co . Nie skończy się ******** szerzyć publicznie jeśli nie zostanie to uregulowane prawnie!!! Wnioskuję do obecnej władzy o zakaz publicznej prezentacji jakichkolwiek zachowań seksualnych . Środek miasta w rozwiniętym kraju sprowadziliśmy do sypialni lub w niektórych przypadkach do nocnego klubu . To już za wiele.
  • ~precz!
    (2019-07-23 18:30)
    Bedzie wniesienie sztandaru PZPR?
  • ~TOWARZYSZ
    (2019-07-23 20:06)
    za sld malo Polacy wycierpieli Biedronjuz donosi naPOLAKOW DO BRUKSELI I TACY LUDZIE CHCA ZABIERAC GLOS KTO SIE DA NATO NABRAC LUDZIE TAKIEGO POKROJU JAK ONI