Prezydent Białegostoku doniesie śledczym na samorządowców PiS. "Brali udział w ustawieniu blokad przeciw marszowi"

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski zamierza złożyć zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez przedstawicieli PiS w organach władzy samorządowej podczas Marszu Równości w Białymstoku. Według niego, brali oni czynny udział w ustawianiu blokad marszu.

wróć do artykułu
  • ~Sokular
    (2019-07-22 17:13)
    Jeżeli to prawda to piłujecie własną gałąż,taka nietolerancja teraz już nie przejdzie
  • ~iustus
    (2019-07-22 16:54)
    Ustawianie blokad jest oporem pasywnym i jest dozwolnoe wg wyrokow sadow w RP uniewinnajacych tzw. Obywateli RP i Antife blokujaca Marsz Niepodleglosci
  • ~CONDOR
    (2019-07-22 16:34)
    efekty szczucia przez zwyrodniałych klechów z ambony...
  • ~deron
    (2019-07-22 16:26)
    Pisowska kasta ręka w rękę z bandytami - takich czasów doczekaliśmy.
  • ~Kalfans
    (2019-07-22 16:04)
    Przed Polakami zaczyna pojawiać się pytanie. Kto będzie Tutsi a kto Hutu. KK do tego doprowadzi.
  • ~Dolores z Buenos Aires!
    (2019-07-22 15:54)
    Fascistas no pasaran! No pasaran!
  • ~Praduiad
    (2019-07-22 15:47)
    Pewnie, ze PIS tu popieral tyk faszystow! Tu nie mam zadnej watpliwosci!
  • ~161
    (2019-07-22 14:30)
    Narodowcy - pożyteczne pionki władzy. Nic dziwnego, że ich chronią i wspierają.
  • ~racje kiboli białostockich
    (2019-07-22 14:18)
    Dlaczego agresorzy płaczą dopiero po złapaniu ich na gorącym uczynku ? Płaczą z żalu, że są tacy glupi ? Najbardziej płaczą co prawda przy wysłuchiwaniu wyroku, ale to drobna różnica w tym wypadku. A bo to butelki były za ciężkie i trzeba było je wyrzucić, albo jakieś kamienie przeszkadzały w siedzeniu i też trzeba było je odrzucić precz od siebie. Wszyscy wiedzą, że najcięższe są puste butelki po piwie i nie da się ich donieść do kosza na śmieci, albo takie niezapalone petardy, a już w ogóle to przez leżące kamienie najłatwiej nabić sobie guza.
  • ~zasmucony
    (2019-07-22 13:44)
    Podział Polaków na lepszych i gorszych trwa.Tym chorym z nienawiści,którzy uważają,że tak buduje się potęgę Państwa należy się tylko współczucie.Chciałbym żyć w takiej Polsce w której to nie różnego rodzaju"ojcowie narodu"wskazywali by Społeczeństwu wrogów czy przyjaciół a tzw."media publiczne" przekazywałyby fakty a nie do nich komentarze cczy opinie rządzących.
  • ~Ozzland
    (2019-07-22 13:38)
    Tak trzymać PIS, zachód już z tracony, Polska ma ciagle szanse aby z operować tego rakowatego wrzoda zanim nastąpią przerzuty.
  • ~taki jeden
    (2019-07-22 13:34)
    Panie prezydencie Truskolaski . Bandytyzm w Białymstoku to widać czuć i słychać jak osoba lubiąca zwiedzać nasz kraj i porównywać co się zmieniło lub zmienia .Stałą niezmienną jest wrogość do przyjezdnych lub przejezdnych ,nawet policjanci mają nastawienie bij obcych . Nie jeżdżę już do was .Pomijam jak mawiał mi ojciec w latach 60ub wieku nie wdepnij w ****** bo wtedy śmierdzi.
  • ~emigrant
    (2019-07-22 13:33)
    prowincjonalna ciemnota A jednak jeżdzą do pracy w UE i widzą zachowanie i mentalność przeciętnych mieszkańców
  • ~Janek L.
    (2019-07-22 13:29)
    Nie mam zaufania do prokuratury, na czele której stoją Ziobro i Świeczkowski. To upolityczniona instytucja i sprawa będzie się ciągnęła latami.
  • ~bzz
    (2019-07-22 13:26)
    To "prezydęt" myślał że będą wspierać wrogów Polski zwiezionych na pucz?
  • ~Mok
    (2019-07-22 13:20)
    Ha ha ha. Akurat pisowska policja i pisowska prokuratura się tym przejmie. Prędzej znajdą haki na członków LGBT. Białystok wraz z wszystkimi państwowymi instytucjami i urzędami jest brunatny. Jak się znajdzie jeden sprawiedliwy sędzia, urzędnik, czy policjant ma przerąbane w środowisku. Dlatego większość siedzi cicho. Po drugie pamiętajmy, że Podlasie to miejsce pogromow w 1941 obywateli polskich narodowości źydowskiej przez braci katolików. Tam endecko klerykalne tradycje są ciągle żywe i przechodzą z pokolenia na pokolenie. Po trzecie silny wpływ kościoła, który nie ukrywa swego cichego poparcia dla kiboli, nazioli i wszystkiemu i wszystkim co antysemickie.
  • ~zin
    (2019-07-22 13:11)
    zakazac lazenia po ulicach zaczawszy od ciemniakow katolickich
  • ~Tak!
    (2019-07-22 13:03)
    Pisowska Wolska coraz bardziej faszystowska. To jest prezent dla Putina? bedzie wyzwalal nas za kilkanascie lat?
  • ~Batko
    (2019-07-22 13:03)
    BRAWO i UZNANIE dla Samorządowcy z PiS.ONI wiedzą ,ZNAJĄ Oczekiwania Suwerena. A Prezydent B. pod sąd ,za wyrażenie Zgody na Przemarsz.
  • ~alf
    (2019-07-22 13:01)
    Palatfus poszukuje troszku sensacji , bo jego pajace przegrywają. A ludzie i tak wiedzą swoje. Wygrał w Białymstoku , bo tam z okolic dużo słoików, którzy myślą że mędrca złapali za nogi.

Może zainteresować Cię też: