Ursula von der Leyen z wizytą w Warszawie. Rzecznik rządu: Będziemy zabiegać o ważną tekę dla polskiego komisarza

| Aktualizacja:

W czwartek nowa szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen z wizytą w Warszawie; spotka się z premierem Mateuszem Morawieckim - poinformował we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller.

wróć do artykułu
  • ~Adaś
    (2019-07-23 21:43)
    Przynajmniej w końcu widać że jesteśmy znaczącym graczem na arenie międzynarodowej. Dla mnie to powód do dumy
  • ~misiek
    (2019-07-23 16:55)
    Tylko dajcie już spokój Beci, kolejnego upokorzenia może nie znieść.
  • ~buc
    (2019-07-23 16:33)
    eliminacja ludzi z tzw opcja niemiecka to pragnienie pisowskich gniotow.maja racje ,popierac oryginal niemiecki,organizowac defilade w stolicy zakamuflowanej opcji niemieckie.zaklamancy jak kosciol katolicki.idea,wartosci to nic aby tylko wygrac wybory.zastanow sie o czlowiku na chwilke mala,zastanow sie a pojdziesz droga krzyzowa,a na dodatek gorzkie zale.
  • ~Norymberdzki
    (2019-07-23 13:25)
    Oczywiście w grę wchodzi tylko ktoś z PIS-u. Proponuję Saryusza-Wolskiego. To długoletni, wierny pisowiec.
  • ~Tev
    (2019-07-23 12:33)
    Nie dla psa kiełbasa
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-07-23 10:51)
    Podoba mi sie ze PiS sprytnie wyeliminowal w Brukseli ludzi zwiazanych z opcja niemiecka . Pani Ursula von der Leyen tak naprawde ma kryptonim J-23 i jest nasza ! Hurraaa !
  • ~Sokular
    (2019-07-23 10:48)
    To by było za proste gdyby można tak "załatwiać",to wizyta kurtuazyjna,po Francji w kolejnym kraju sąsiedzkim............. jest to szkoła p.Kanclerz - wie co robi.............nie będzie żadnych kroków propolskich
  • ~w
    (2019-07-23 10:43)
    Rzecznik rządu sądzi że Usula spełni marzenia Kaczyńskiego by jego poseł dostał ważne stanowisko. Obserwowaliśmy to podczas głosowania przy wyborze Szydło. Przegrała dwa razy sama ze sobą.
  • ~W
    (2019-07-23 10:41)
    Nareszcie nikt nie bedzie sluchal klamstw her Tuska, Totalnej Targowicy I wszystkich pacholkow Sorosa.
  • ~ale jaja!
    (2019-07-23 10:15)
    Wzorcowa izolacja Polski :))))