Morawiecki potępia przemoc w Białymstoku. "W kodzie genetycznym PiS jest zapewnienie bezpieczeństwa Polakom"

| Aktualizacja:

Bardzo potępiam to chuligańskie, agresywne zachowanie, które mieliśmy okazję zaobserwować podczas wydarzeń w Białymstoku – powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~Edek
    (2019-07-23 21:53)
    Znając życie...Sekta CANALI...swoim wyborcom krzywdy nie zrobi...
  • ~Edek
    (2019-07-23 21:47)
    Proponuję przeczytać DELFINA Gajdzińskich...a zobaczycie w całej okazałości sylwetkę premiera - Pinokia - Morawieckiego... - prawdę mówi wtedy...jak się pomyli...
  • ~Obywatel
    (2019-07-23 21:28)
    Brawo panie premierze. Z bandytami trzeba krótko,
  • ~heth
    (2019-07-23 21:28)
    Możemy się różnić ale nie możemy na siebie napadać. Na to nie ma i nie będzie zgody. Dobrze, że wystąpienie premiera było takie zdecydowane. To wyraźny sygnał dla bandziorów i bardzo ważne słowa premiera.
  • ~woland
    (2019-07-23 21:27)
    Jesteśmy z panem panie premierze. Nie ma w Polsce miejsca na barbarzyńskie traktowanie drugiego człowieka.
  • ~ohees
    (2019-07-23 21:25)
    Nie może być zezwolenia na przemoc i zastraszanie. Możemy się różnić, nie musimy lubić ale każdemu człowiekowi należy się szacunek. Pełna zgoda z premierem.
  • ~beaser
    (2019-07-23 21:24)
    Wyrazy szacunku panie premierze za tak zdecydowane i kategoryczne stanowisko. Polska to nie miejsce dla bandytów.
  • ~GRU
    (2019-07-23 16:34)
    NIE wasz KOD, tylko wasz KOT ma wpisane w genach ZAWISC,CHAMSTWO,PAZERNOSC ,STRACH a wy przejmujecie to USZKODZONE PASKUDZTWO!!!
  • ~w
    (2019-07-23 15:19)
    Morawiecki twoje zapewnienia nic nie są warte, mleko się już wylało. A bezpieczeństwo to chce zapewnić oligarchom z PiS by mogli dalej bezkarnie zawłaszczać pieniądze i majątek Polski.
  • ~Jack
    (2019-07-23 15:17)
    o strajkujących robotnikach,walczacych z komuna tez mówiono ze to chuligani i kibole.
  • ~matka boska krotoszyńska
    (2019-07-23 15:15)
    pisowski przym uł
  • ~zin
    (2019-07-23 15:10)
    To co sie dzieje w tym kraju odpopwiada PIS od chwili przejecia rzadu nie ma spokoju naszym kraju Rzad PISu duzo gada a przestepcy maja sie dobrze niskie kary umorzenia to wasza polityka ktora napedza tych bandytow ulicznych
  • ~Zorro
    (2019-07-23 15:08)
    Co jest w "kodzie genetycznym PiS" pokazał najlepiej pański minister - pan Piontkowski, który zasugerował by pod dyktando bandytów i nazioli odebrać prawa obywatelskie mniejszości LGBT. Jeśli się mylę, to co ten człowiek robi jeszcze w Pańskim rządzie, panie Pinokio??
  • ~wikary
    (2019-07-23 15:06)
    w kodzie pis mamy tylko nienawiść
  • ~beton
    (2019-07-23 15:00)
    premier ty się zastanów co mówisz. tolerujecie i hołubicie wszelkiej maści zboków i obrażających ogół obywateli a chcecie karać NORMALNYCH ludzi. ta gadka czkawką ci się odbije przy wyborach
  • ~Pott
    (2019-07-23 14:36)
    Ach , nareszcie! Ale lepiej pozno, niz wcale. Ale on tego chyba nie robi z wlasnego glebokiego przekonania, tylko, ze miedzy innymi juz o tym caly swiat pisze, no i o tym, ze rzad milczy.
  • ~Jakooob
    (2019-07-23 14:35)
    Ta, w DNA - bezpieczeństwo chyba przez pozamykanie Polaków w więzieniu.
  • ~Sum
    (2019-07-23 14:34)
    Ja myślę, że to Konstytucja zapewnia Polakom bezpieczeństwo a nie to co jest zapisane w pisowskim uszkodzonym kodzie DNA.
  • ~abcd
    (2019-07-23 14:27)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~Quazimodo
    (2019-07-23 14:25)
    W kodzie PiS jest- FARYZEUSZOSTWO-,JUDASZOSTWO-,ZEMSTA. Ja proponuję puszczajcie sobie wasze ZŁOTE MYŚLI-W CZASACH WASZEJ OPOZYCJI I PÓŻNIEJSZE KIEDY ZDOBYLIŚCIE JUŻ UPRAGNIONE KORYTO. I TERAZ ZNOWU POCZEKAMY NA PO WYBORACH----JAKIE TEŻ ZŁOTE MYŚLI OGŁOSICIE NARODOWI... AŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!! ALE I TAK JUŻ MI WSTYD!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: