Morawiecki po spotkaniu z von der Leyen: Szczerski kandydatem na komisarza UE

| Aktualizacja:

Zaproponowałem kandydaturę szefa gabinetu prezydenta Krzysztofa Szczerskiego do objęcia teki komisarza UE - poinformował premier Mateusz Morawiecki po czwartkowej rozmowie z nową przewodniczącą KE Ursulą von der Leyen.

wróć do artykułu
  • ~Zks
    (2019-07-25 16:50)
    Tow Szczerski, nawiedzony klechoman do tego bełkot. Co on tam w UNII będzie nawracał ateistów i bisurmanów na prawdziwą wiarę. Po drugie tow pinokio, te małe polskie przedsiębiorstwa prosperuja głównie dzięki unijnym dotacjom i jako podwykonawcy dla wielkich międzynarodowych firm głównie niemieckich. Czyli bez UNII gospodarka katolandii pada. A więc nie nadymajcie się bo UNIA bez Polski da sobie radę. Polska bez UNII zginie.
  • ~gadojanka
    (2019-07-25 16:44)
    szczerski?...w ogole zaden urzednik od prezydenta do niczego sie nie nadaje, jeszcze sie z kasy za 100 lecie Polski nie rozliczyli, kazda ich impreza to porazka
  • ~dorota
    (2019-07-25 17:31)
    Przed chwilą był kandydatem do stołka w ONZ ale go olali. Teraz jest najlepszym kandydatem na komisarza UE. Jutro zapomni o przygodzie.
  • ~Pradziad
    (2019-07-25 16:06)
    Kandydatow mieli wielu, przed niedziela. Po niedzieli nikogo nie widzieli! Oj, ja poeta.....
  • ~Tev
    (2019-07-25 16:53)
    Żadnych stanowisk dla pisuaru
  • ~Oloboga
    (2019-07-25 17:11)
    Narodzie katolicki nareszcie dobrego kandydata zaproponował nasz wspaniały Premier.Toż to przecież "tfórca" paszportu katolickiego.Maż to uczony i katolicki projektant katolickich paszportów.Cała Europa zostanie nawrócona na katolicyzm .Lepszego kandydata miec nie będziemy.
  • ~Pisiurow
    (2019-07-25 18:04)
    Chcą za wszelką cenę swojego ciemniaka wcisnąć Uni,tylko co za to oferują?
  • ~TakaPrawda
    (2019-07-25 17:40)
    Te rozmowy to i tak pic na wodę fotomontaż. Teraz, po zdradzie PiS-u, o wszystkim decydują Niemcy tzn. Merkel. I ona zadecyduje. Von der Leyen to tylko marionetka, a Morawiecki naiwniak !
  • ~greg
    (2019-07-25 15:57)
    Komisarzem powinna zostać "nasza Beata" a Szczerskiego do NATO dać!
  • ~viola da gamba
    (2019-07-25 17:57)
    Kłamczuch popiera kłamcę ..Panie Szczerski przeproś pan nas za kłamstwo szkalujące papieża Franciszka bo on nie prosił o audiencję u pana Dudy .
  • ~tezet
    (2019-07-25 18:57)
    Każdą klęskę i każde niepowodzenie potrafią przedstawić jako sukces. Brawo "ciemny naród to kupi"
  • ~rychu
    (2019-07-25 18:18)
    Szczerski chce w tych "wygraniach" przegonic Szydlo !!!!!!!!!! z NATO go pogonili, to teraz Mateuszek, bez cienia godnosci wciska go "na komisarza" !!!!!! bedzie tworzyl "katolskie paszporty" dla UE ??!!!!!!! o hanbo prze-wielka !!!!!! Polsko, ile ty tego buractwa jeszcze wytrzymasz ??!!!!!!!
  • ~---------ziutek
    (2019-07-25 17:47)
    Hura!!! Nastepne zwyciestwo pinokia !!!!
  • ~w
    (2019-07-26 09:26)
    Szczerski ma takie same szanse na zostanie komisarzem jak Szydło. Morawiecki by pokazać że spotkanie z Ursula, które zakończyło się porażką, propagandowo chce przedstawić pozorny sukces. Tym sukcesem ma być propozycja kandydowania Szczerskiego na komisarza.
  • ~uwielbiam te szczykania bo to nektar dla mej duszy
    (2019-07-25 17:54)
    oj, oj chyba zabolała ta wiadomość całe lewico-komusze-,i- tęczówki, bo wyją i szczekają tylko onieo
  • ~Hannys
    (2019-07-25 17:14)
    Friede , Freude, Eierkuchen?
  • ~Zaraz będzie atak na Polskę
    (2019-07-25 18:39)
    No to teraz targowica z PO w Parlamencie Europejskim przystąpi do zmasowanego ataku na polskiego kandydata do struktur unijnych. Oni te metody szkodzenia Polsce na wszystkich frontach, mają opanowane do perfekcji. Warto to śledzić i wyciągać wnioski.
  • ~JA:
    (2019-07-26 00:54)
    Noooo, to widze tutaj caly pracht "mowy milosci". Wstydzcie sie!
  • ~Alek
    (2019-09-25 15:16)
    Psy ( POKO ) szczekają, a karawana idzie dalej...

Może zainteresować Cię też: