Prezydent o Powstaniu Warszawskim: Jeden z kamieni rzuconych na szaniec budowania wolnej Polski

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz licznie przybyli powstańcy biorą udział we wtorkowych uroczystościach w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas uroczystości zaplanowano wręczenie odznaczeń państwowych.

wróć do artykułu
 • ~tak sądze
  (2019-07-30 14:02)
  Przezydent jest SUPER wymowa SZLACHETNA na tych wtedy DZIECI co tak BARDZO CHCIELI BYĆ WOLNI a Tow ,,.,.,..ŚWIRKORSKI w Rajstag domaga się żeby nas SZWAB ADOLFY wzieli w opiekę jako robole
 • ~w
  (2019-07-30 15:30)
  Duda wspomina o heroizmie powstańców, a dlaczego nie wspomniał o 200 tys. pomordowanych Warszawiakach w odwecie przez Niemców. Dlaczego nie wspomniał o wypędzeniu 500 tys. pozostałych Warszawiaków i ich heroizmie przy przetrwać wojnę.
 • ~Caveman
  (2019-07-30 16:52)
  Powstanie było niepotrzebne. Ułatwiło ono Stalinowi komunizację powojennej Polski. To między innymi dlatego nie mamy teraz wolnej Polski, a rządzą nami potomkowie komunistów o zmienionych nazwiskach, którzy przybyli ze wschodu. Rządzą w ministerstwach i w mediach. Polskie elity zostały wymordowane przez Niemców i częściowo przez Sowietów, a reszta zginęła w Powstaniu Warszawskim. Tacy Francuzi na przykład w przeciwieństwie do Polaków tak się nie stawiali w czasie wojny i więcej z nich przeżyło.
 • ~logiczny
  (2019-07-30 20:48)
  Panie Prezydencie, czy czuje Pan jeszcze jakiś dyskomfort i wstyd , mówiąc do tych ludzi podczas gdy Pańska formacja polityczna niszczy porządek konstytucyjny tego kraju i nie wykonuje wyroków sądu? Oni kładli życie za Polske prawa i sprawiedliwości, a dziś uczyniono z niej używając tych pojęć "jaskinię zbójców". To urąga tym ludziom i ich ofierze za ten kraj.

Może zainteresować Cię też: