Czaputowicz o traktacie INF: Musi być zdecydowana odpowiedź NATO na działania Rosji, ale nie symetryczna

Musi być zdecydowana odpowiedź NATO, ale nie taka symetryczna na działania Rosji - powiedział w sobotę minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz odnosząc się do wstrzymania przez Kreml udziału w traktacie INF i rozmieszczaniu zakazanych pocisków.

wróć do artykułu
  • ~Jaro
    (2019-08-03 09:53)
    Tupnęła mrówka na słonia i krzyczy: do szeregu!
  • ~Dziadziu
    (2019-08-03 10:05)
    Czapputowicz, to chyba jedyny w miare dobrze wychowany no i chyba poczciwy czlowiek Pisu. Nie jestem za Pisem, ale staram sie byc objektywny.
  • ~Absurd
    (2019-08-03 10:18)
    Rosja najmniej lozy na zbrojenia ,to o co tu chodzi ?.Trudno pojac ,ze grozi nam od niej wojna.
  • ~prezes
    (2019-08-03 10:38)
    nie rozumiem troche NATO-jezeli Rosja umiescila te pociski zaraz przy polskiej granicy,kolo Krolewca,to dlaczego NATO nie chce rozmiescic ich przy polskiej granicy w tym samym rejonie,po naszej stronie.ze to bedzie jak w RFN i NRD,jak w trakcie zimnej wojny?Alez to juz jest sytuacja podobna jak w czasie zimnej wojny-nie ma sie co ludzic.Po 30 latach pewnego oslabienia w zbrojeniach i rozkladu pewnych armii,np. armii RFN,nastepuje stopniowy okres podnoszenia wydatkow na zbrojenia i retoryki zimnowojennej.Od tego sie nie ucieknie,taki jest swiat,milo nie bedzie,bedzie tak samo jak zawsze.
  • ~Tev
    (2019-08-03 10:56)
    Ty możesz Rosję cmoknąć
  • ~sd2017
    (2019-08-03 11:06)
    Jakoś Putina się nie obawiam - Rosja od Polski to właściwie nic nie chce. Obawiam się wariatów w Białym Domu.
  • ~sic.
    (2019-08-03 11:24)
    Milcz pisowska canallio ... na arenie miedzynarodowej politycy pisu to ignoranci, bezmozgowcy.
  • ~Pół-panek
    (2019-08-03 12:42)
    Ministrze ,czyli NATO-USA ma prawo się Zbroić ,a Rosja NIE. Czy Ministrze nie widzisz ,że Wydajecie Wyrok Zagłady na Polskę-Europę? Rosja ZRÓWNA z ziemią Stolice Europejskich Państw.A z Polski zrobią Pustynie po Jądrową od Morza Bałtyckiego,aż do Morza Śródziemnego.Spojrzeć na mapę.
  • ~Heheshki
    (2019-08-03 13:24)
    Ciaputkowicz, przecież PiS to druhowie cara z pla. Czerwonego...

Może zainteresować Cię też: