900 zł za wstrzymane rejsy przez wizytę Dudy. Prezydent chciał zapłacić z własnej kieszeni. Kto pokrył koszty?

Jeśli jest spór o 900 zł za rejs statku wycieczkowego w Szczecinku, wstrzymany z uwagi na moje spotkanie z mieszkańcami, mogę te koszty pokryć z własnej kieszeni - oświadczył w sobotę prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-04 10:07)
    Kolebka Platformersów słynie z gościnności ale nie dla polskich władz tylko dla Niemców i Volksdeutchów. Teraz kiedy prezydent Duda zaspokoił żądze pieniądza komunikacji miejskiej w Szczecinku ma otrzymać specjalne podziękowania od Donalda Tuska za wkład w rozbudowę województwa pomorskiego, tak bliskiego jego sercu.
  • ~starszy pan
    (2019-08-04 08:35)
    Wprowadżmy zakaz oddychania w odległości 100 m od oficjela PiSbandy .Ludzie co za kraj gdzie ludż wybrany stale się konsekrowany i otoczony nimbem lub aureolą ochroniarzy.Swgo czasu przechodziłem z kolegą w Wiedniu obok pałacu prezydenckiego ,był to momwnt pożegnania prezydentów Austrii i Francji . Do pana SARKOZEGO było jakieś 15m ,nikt dosłownie nikt nas starszych panów nie zatrzymał.i nie przeszkodził w kontynuacji spaceru .A u nas taka persona jak Kaczyński niejaki otoczony murem byków gotowych połamać nawet dziecko . Coś to z tą miłością do bliżniego jego świątobliwość prezes,prezesów ma niechęć albo boi .Może to hipochondria może nozofobia albo inna fobia ?
  • ~Lus
    (2019-08-04 02:15)
    SZCZYT HIPOKRYZJI PLATWORMY .
  • ~tttt.
    (2019-08-03 22:02)
    Pan Prezydent Andrzej Duda od poczatku swojej kadencji przeszkadza PO ry pan com.Nie wyszlo im z samochodem to ciagle szukaja jakiejs dziury w calym.
  • ~ELKKA
    (2019-08-03 20:52)
    Nareesszcie jeden arcy-biskup powiedział prawdę, ale czas przestać mówić przecież są lepsze metody; inkwizycja, palenie na stosie, tortury, krucjaty - i wtedy dopiero zrobimy koniec z tym ELGEBETE. Czas zacząć działać
  • ~sic.
    (2019-08-03 19:33)
    Jak mu nie wstyd ... sa ludzie ktorzy maja na miesiac mniej niz 900 ... co za pogarda u Dudy ... Duda to tyle co hanba. I nic wiecej. Jak mozna glosowac na takiego czlowieka.
  • ~ciotka Pelagia z Komanczy
    (2019-08-03 18:47)
    Nasz PAD jest wielkim narodowym patryjota dorownujacym poziomem Panu Prezesowi i nalezy w zwiazku z jego przyjazdami/przejazdami zatrzymywac nieodplatnie wszystkie srodki komunikacji powietrznej, wodnej, podwodnej, naziemnej i podziemnej. W Warszawie tez !
  • ~hal
    (2019-08-03 18:26)
    No i pokazali władze Szczecinka jakie z nich wsioki.
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-03 18:07)
    A nie lepiej by było, gdyby J.E. Prezydent RP spotykał się z wielbicielami w sposób niezakłócający funkcjonowanie naszego pięknego kraju? BTW, czy ten niby minister zapłacił z własnej kieszeni, czy tak jak to w obyczaju pisowskich notabli (vide podniebne rejsy drugiej rodziny RP) sięgnął łapą po wspólną kasę Polaków?
  • ~ Przemo
    (2019-08-03 18:06)
    Ci od lgbt terz niech zaplacom i tak samo owsiak w kosyrzynie ze sluzby pastwowe muszom pilnowac porzontku w kostrzynie
  • ~Dama Pik
    (2019-08-03 17:38)
    Prezydent będzie miał u niego dług wdzięczności.
  • ~sic.
    (2019-08-03 17:35)
    Plac nie gadaj ...
  • ~Donn
    (2019-08-03 16:40)
    Ma pratensje , ze sie czepiaja, wredne, wredne sie czepiaja! HA HAHAHA HAHA
  • ~Hańba
    (2019-08-03 15:48)
    Kazdy POlszewik z TOTALNEJ mówi że PŁACI a ptaszek wyłazi z GACI
  • ~Heheshki
    (2019-08-03 15:24)
    Kto by nie płacił, to w ostatecznym rozliczeniu zapłacił podatnik. Prezydent własnej kasy nie ma. Ćpiona jest pasza za nasze. Podobnie samorządy i województwa.
  • ~filip44
    (2019-08-03 14:51)
    Polityków PO którzy boją się iść do wyborów pod swoją nazwą i wymyślają KO chyba pogięło przecież wizyta Prezydenta RP jest zaszczytem . Prezydent powinien im wystawić rachunek za większy wpływy do kasy Komunikacji Miejskiej w Szczecinku bo jestem pewny że przybyło więcej osób na spotkanie z PD którzy korzystali z ich usług
  • ~zin
    (2019-08-03 14:46)
    mamy najlepszego prezydenta oto slowa Kaczynskiego P.prezydent podpisze wszystko co my uchwalimy No coz czego mozna spodziewac po takim czlowieku jest poprostu marionetka na uslugach PISu
  • ~8uiojklm,
    (2019-08-03 14:41)
    Jakos po malu mi sie wydaje, ze przeniose sie na onet, bo ma ciekawsze informacje. Kolejna jest Masa Powstancza, ktora podobno ma jechac ulicami Warszawy. Nie wiem, od kiedy ten "ruch" istnieje, ale zalaczone zdjecie jest z 2017 roku. czyli w przeciagu lat juz wlasciwie zdazyli poznac cala historie powstania. Dlatego sie pytam- co oni chca robic dzisiaj na ulicach Warszawy. Wystroic sie w biale podkoszulki ze znakiem meczennikow i wskoczyc na zelaznego osla to zaden wyczyn. Przypominac sobie, czy innym historie? Albo moze po prostu urzadzic sobie wypad w Warszawe, zamiast pod Warszawe.........Kochani, nie przesadzajcie. Nie dopisujcie szlachetnego celu do imprezy, ktora jest podejrzana, ze juz go nie powinna miec.......Moda na zycie na ulicy to tez sposob na zycie......
  • ~Babunia
    (2019-08-03 14:28)
    Ach , czego to ja nie moge, als nie zrobie , bo nie chce!
  • ~r46
    (2019-08-03 14:15)
    Panie Prezydencie proszę się tak nie spieszyć bo niedługo będzie Pan musiał płacić za benzynę do służbowego samochodu.Już chyba Janda szumiała za zamknięcie ulicy (teatr nie zarabiał}podczas wizyty Prezydenta USA ?

Może zainteresować Cię też: