900 zł za wstrzymane rejsy przez wizytę Dudy. Prezydent chciał zapłacić z własnej kieszeni. Kto pokrył koszty?

Jeśli jest spór o 900 zł za rejs statku wycieczkowego w Szczecinku, wstrzymany z uwagi na moje spotkanie z mieszkańcami, mogę te koszty pokryć z własnej kieszeni - oświadczył w sobotę prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Manipulancie
    (2019-08-03 13:23)
    Nie za rejs tylko za uniemożliwienie zarabiania ludziom na życie swoimi zachciankami.
  • ~sic.
    (2019-08-03 13:23)
    Kretyn ... Kretyn zapomnial ze on zyje na koszt podatnikow czyli nas , ktorzy go nie wybierali, plac za wszystko jak kazdy obywatel tego panstwa ...
  • ~sic.
    (2019-08-03 13:26)
    Jeszcze ma jakies pretensje ...
  • ~hal
    (2019-08-03 13:38)
    To niech wszyscy organizatorzy marszów równości,LGTB itp.pokryją koszty ochrony policji!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może nareszcie odechciało by się im zakłócać życie normalnym ludziom.
  • ~Dromek
    (2019-08-03 13:54)
    POdejrzewam , że biedny burmistrz Szczecinka więcej wydaje na kolacje służbowe nie mylić z darmową michą i ośmiorniczkami i innymi specjałami o których "ciemny lud" Szczecinka nie słyszał jak to mawia red.Lis
  • ~Hańba
    (2019-08-03 13:57)
    900 zł to chce płacić. Ale co zrobiłby, gdyby trzeba było płacić np. 9.000 zł albo 90.000 zł ? Siedziałby cicho, jak Kuchciński. Taki prezydent to wieczny wstyd !
  • ~pan prezydent nic nie rozumie
    (2019-08-03 13:59)
    Czy ruch autobusow i pociagow tez zostal z okazji pana "spotkania z mieszkancami" wstrzymany?
  • ~Kontemplyta
    (2019-08-03 14:03)
    Swietny ruch Prezydencie: dzis winogrona argentynskie po 6zl, brzoskwinie hiszpanskie po 5zl, a wisnie polskie po 8zl. Niech nygusy same placa za ochrone policji na zadymach jesli dalej z Grojca do Warszawy niz z Buenos Aires w porze sztormow poludniowoatlantyckich.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-03 14:03)
    a ja mam takie pytanko do tych peło poj.e.bów : a jeżeli nad jeziorem i w okolicy szaleją przez kilka dni burze to kto płaci za odwołane rejsy ? tusk czy inny peło złodziej
  • ~ajajaj
    (2019-08-03 14:04)
    Czy polska wladza i Polacy we wszystkim widza tylko kase? Oprucz wstrzymania rejsow statkow mozna by jeszcze dla bezpieczenstwa zaplombowac w szystkie wlazy do kanalizacji.
  • ~J.K
    (2019-08-03 14:11)
    czy Szczecinek wystawił rachunek Komorowskiemu w 2013r
  • ~r46
    (2019-08-03 14:15)
    Panie Prezydencie proszę się tak nie spieszyć bo niedługo będzie Pan musiał płacić za benzynę do służbowego samochodu.Już chyba Janda szumiała za zamknięcie ulicy (teatr nie zarabiał}podczas wizyty Prezydenta USA ?
  • ~Babunia
    (2019-08-03 14:28)
    Ach , czego to ja nie moge, als nie zrobie , bo nie chce!
  • ~8uiojklm,
    (2019-08-03 14:41)
    Jakos po malu mi sie wydaje, ze przeniose sie na onet, bo ma ciekawsze informacje. Kolejna jest Masa Powstancza, ktora podobno ma jechac ulicami Warszawy. Nie wiem, od kiedy ten "ruch" istnieje, ale zalaczone zdjecie jest z 2017 roku. czyli w przeciagu lat juz wlasciwie zdazyli poznac cala historie powstania. Dlatego sie pytam- co oni chca robic dzisiaj na ulicach Warszawy. Wystroic sie w biale podkoszulki ze znakiem meczennikow i wskoczyc na zelaznego osla to zaden wyczyn. Przypominac sobie, czy innym historie? Albo moze po prostu urzadzic sobie wypad w Warszawe, zamiast pod Warszawe.........Kochani, nie przesadzajcie. Nie dopisujcie szlachetnego celu do imprezy, ktora jest podejrzana, ze juz go nie powinna miec.......Moda na zycie na ulicy to tez sposob na zycie......
  • ~zin
    (2019-08-03 14:46)
    mamy najlepszego prezydenta oto slowa Kaczynskiego P.prezydent podpisze wszystko co my uchwalimy No coz czego mozna spodziewac po takim czlowieku jest poprostu marionetka na uslugach PISu
  • ~filip44
    (2019-08-03 14:51)
    Polityków PO którzy boją się iść do wyborów pod swoją nazwą i wymyślają KO chyba pogięło przecież wizyta Prezydenta RP jest zaszczytem . Prezydent powinien im wystawić rachunek za większy wpływy do kasy Komunikacji Miejskiej w Szczecinku bo jestem pewny że przybyło więcej osób na spotkanie z PD którzy korzystali z ich usług
  • ~Heheshki
    (2019-08-03 15:24)
    Kto by nie płacił, to w ostatecznym rozliczeniu zapłacił podatnik. Prezydent własnej kasy nie ma. Ćpiona jest pasza za nasze. Podobnie samorządy i województwa.
  • ~Hańba
    (2019-08-03 15:48)
    Kazdy POlszewik z TOTALNEJ mówi że PŁACI a ptaszek wyłazi z GACI
  • ~Donn