Ponad sto lotów Kuchcińskiego w 16 miesięcy. Dokumenty za lata 2016-2017 zostały zniszczone

Dokumenty na temat ponad stu lotów Marka Kuchcińskiego, które dostali posłowie PO, obejmują tylko ostatnich 16 miesięcy. Reszta została zniszczona - pisze poniedziałkowa "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~bies
    (2019-08-05 07:00)
    Latający burak dojnej zmiany.
  • ~xxl
    (2019-08-05 07:25)
    pisowska szarańcza w końcu wykończy ten kraj, będzie jak w Grecji
  • ~Pradziad
    (2019-08-05 07:31)
    Pisowska b a n d a , to ci swieto j e b l i w i , hypokryci, palcem wskazuja na zlodzieja, a sami kradna jak c h o l e r a , no i jeszcze bezkarni , no bo sady tez piskie. Republika Kaczobananowa !
  • ~Wisła
    (2019-08-05 07:34)
    na czyje polecenie zniszczono tak szybko dokumenty?
  • ~kręciołek
    (2019-08-05 07:34)
    co to znaczy zniszczone, ich nie obowiązuje instrukcja kancelaryjna? okres przechowywania dokumentów wynosi 10 lat.
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-05 07:34)
    Grüzzi, Republika Kaczobananowa!
  • ~TCT
    (2019-08-05 07:42)
    Antoni?
  • ~logiczny
    (2019-08-05 07:46)
    Szydło mówi; marszałek wie co zrobić. Gdyby wiedział, to nie zrobił by tego, co zrobił. I gdyby wiedział, to już by go nie było w roli marszałka. Człowiek bez honoru, mądrości i wstydu. I jeszcze niszczy się inne dokumenty odnośnie jego lotów. Jego przeprosiny nic tu już nie zmienią. Smród ciągnie się dalej . Daleko trzymać takich ludzi od władzy .
  • ~cuda
    (2019-08-05 07:47)
    A czyja to wina że mają takie przywileje ?Zabrać wszystkie przywileje ,posłom, sędziom itd . Co zrobiło PO , PSL ,SLD i PIS aby ograniczyć przywileje nic Tusk przelatał 6 mil. itd.
  • ~szok
    (2019-08-05 08:04)
    proszę oddać pieniądze za loty ,przepraszam to mało ,i zmienić pracę
  • ~historia
    (2019-08-05 08:08)
    INNI SA NAZYWANI ZŁODZIEJAMI ON MA ZASŁUGI BO OPĘDZLOWAŁ KASĘ PAŃSTWA CZYLI NASZ WSPÓLNY GROSZ .Owszem dawał na tacę jako swoje bo myślał ,że BÓG przymyka oczy na kłamstwo bo jego udawactwo przyciąga lud do ołtarza . Kuchciński MŁYNY BOŻE MIELĄ POWOLI i dokładnie .
  • ~zgoda?
    (2019-08-05 08:09)
    kuchciński ja też chcę się przelecieć mam ważną sprawę do załatwienia ,chcę się przespacerować w innym mieście i zrobić zakupy starczy 2 godziny
  • ~Życie
    (2019-08-05 08:21)
    Towarzysze pisowcy,dawne powiedzenie, które do was pasuje mówi; dobrze się je bi e na cudzym chlebie,ale przejdziesz na swój,to nie stanie ci ch u y,ot wsjo.
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-08-05 08:35)
    Niegdyś mieliśmy posła ,który chciał żółtych firanek do MERCEDESA pozbyliśmy się z sejmu . Kuchciński za te pieniądze co przepultał lotami mógłby wybudować niejedną przędzalnię produkująca materiał na firanki różnokolorowe nie tylko żółte .
  • ~Zaniepokojony
    (2019-08-05 08:35)
    Ludkowie moi,a co dopiero będzie po ewentualnie wygranych wyborach? helikoptery będą wozić dzieci do szkół i żony zakupy w Paryżu robić i latać tam tymi samolotami,bo się należy,potwierdziło to społeczeństwo w wyborach przecież?
  • ~Marzena z miasta
    (2019-08-05 08:39)
    Wściekły atak na marszałka Kuchcińskiego to atak na polskie i nas prawdziwych polakuw!!!
  • ~mazerak
    (2019-08-05 09:02)
    Palą dowody swojej winy. P(i)SY nr 7.
  • ~andy
    (2019-08-05 09:09)
    No niestety ale to nie jedyny przykład buty i prostactwa obecnej władzy. Przykładem może być użytkowanie floty samochodów służbowych. Tak po prawdzie móc użytkować powinni tylko Prezydent i Premier (nikt więcej). Doprowadzenie przez PiS do znieczulicy i nietolerancji w naszym kraju. Jest to tragiczne. Nasze państwo cieszyło się dobrą reputacją i poważaniem. Niestety to już przeszłość. A tak na marginesie Kuchciński to taka szmata, będąc jako marszałek na brak pieniędzy nie powinien narzekać i samemu finansować swoje przeloty a nie doić Państwo czyli nas !!!.
  • ~ciupuciał czy nie ciupciał ?
    (2019-08-05 09:11)
    Kiedyś w latach 60 tych ub wieku na takich mówiliśmy -dać chłopu zegarek to go zepsuje - i zepsuł bo okazuje się ,że tzw marszałek może sobie udawać uczciwego .A głupi lud to kupi bo Kurski codziennie wmawia ,że Kuchciński będzie beatyfikowany tuż,tuż .
  • ~Konsuela
    (2019-08-05 09:23)
    Pustaki z pełno uczepili się ostatniej deski ratunku, śmieszne braki

Może zainteresować Cię też: