Ponad sto lotów Kuchcińskiego w 16 miesięcy. Dokumenty za lata 2016-2017 zostały zniszczone

Dokumenty na temat ponad stu lotów Marka Kuchcińskiego, które dostali posłowie PO, obejmują tylko ostatnich 16 miesięcy. Reszta została zniszczona - pisze poniedziałkowa "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Pół-panek
    (2019-08-05 10:25)
    Moim zdaniem jest to problem. Czyli Posłowie poza Warszawy powinni dostawać Służbowe Mieszkania np.pięciu pokojowe na okres 4-czterech lat ,opłacane z funduszy Sejmu ( inaczej z kasy podatnika ). Przejazdy kolumn samochodowych ( premier Szydło),przeloty samolotem zbyt wysokie Koszty. Ten problem MUSI być rozwiązany.
  • ~kaczed
    (2019-08-05 10:20)
    to jest racja za duzo tych lotow powinien poniesc konsekwencje polityczne i juz nigdy nie zasiadac na odpowiedzialnych stanowiskach w panstwie.a jak wyglada bilans lotow w czasie kadencji po ?
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-05 11:55)
    Aresztować Kuchcinskiego i wszystkich w kancelarii Sejmu odpowiedzialnych za niszczenie lub ukrywanie przed Polakami dokumentów i zatajanie prawdy od nadużyciach tego pisowskiego baszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~mkk
    (2019-08-05 12:10)
    Kancelaria kłamie, że nic nie było. Marszałek Kuchciński kradnie nasze pieniądze. Sejm ani Rząd nie ma "swoich" pieniędzy. Wszystkie są z TWOJEJ kieszeni, obywatelu. Z twoich podatków. MArszałek Kuchciński i cała PiSowska ferajna przepala TWOJE pieniądze z zapałem.
  • ~sędzia
    (2019-08-05 13:22)
    .Panie Marszałku podaj szczuję .... der dziennik od szkopa wydawcy do sądu i całą tę witrynę za kłamstwa...niech zapłacą kilka milionów złotych żuliki jedne
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-08-05 10:30)
    POSLOWIE PO TO SAMO ZLO TYLKO SZCZEKAJO KIEDY WY ODDACIE NASZE PIENIODZE ZLODZIJE Z OFE Z WATU ZE SPRZEDARZY POLSKI PRZEZ DLUGIE LATA.BYLO ZA BALCEROWICZA ZACISKAMY PASA CO LUDZIE TERAZ MOWIO WSZYSTKO SPRZEDAWAL A LUDZI POZBAWIAL PRACY KTURO MNIELI.POZNIEJ BYL ROZPAD RODZIN LUDZIE NIE MNIELI CO JESC.ONI MOWIO O MARSZALKU KUCHCINSKIM A CO ROBIL BORUSEWICZ CO TYDZIEN LATAL DO PIESKA NICH SPRAWDZO ILE SOBIE WYLATAL.TEN PAN ZIELONA WYSPA ZA ILE MILIJNOW WYLATAL KIEDY ODDA.KIEDY ODDA WSZYSTKIE PIENIODZE TEN PAN CO DOSTAWAL NIBY ZA ELEKTROWNIE KTURA NIGDY NIE POWSTALA A BRAL PO120 TYSIECY NA MIESIOC.KIEDY PO IPSL BRALO PO 100 MILIJONOW NA MINISTERSTWA TO BYLA CISZA A JAK ZAPYTANO TO ODPOWIEDZ BYLA KRUTKA NAM SIE TO NA LEZY BO MAMY ZAPISANE W USTAWIE.A CO EMERYCI DOSTAWALI5 ZL NA MIESIOC TO NA ROK60 ZL KTO ZWRUCI LUDZIOM GODNOSC BO W OCHRONIE W2008 ROKU PRACOWALISMY ZA2,80 GDZIE SZLA KASA PRZEZ8 LAT.DLA CZEGO GAZETY PRZED WYBORAMNI ROBIO SZOL A CO Z ROZLICZENIEM ZA8 LAT KTO ROZLICZY ZLODZIEJSKO REPRYWATYZACJE W WARSZAWIE I NIE TYLKO KTO ROZLICZY ZA AMBER-GOLD KTO ZA OFE KTO ZA WAT.TO JEST CELOWA ROBOTA ROBIO SZOL JAK BREJZA ZAMACH BO KTOS ZUCIL PETA DO TOJ TOJ.PO ZLODZIEJSTWEM OSZUKANSTWEM OPLUWANIEM LUDZI NIGDY NIE WYGRACIE BO WY PLUJECIE NA BOGA NA OJCZYZNE I NA NARUD.BICIE KSIEZY W KOSCIOLACH CZYJA TO ROBOTA MATKA BOSKA WYKLEJANA NA WC SMIETNIKACH A JUDASZ SIE SMIAL JAK OTYM OPOWIADAL.TYLE AFER CO BYLO ZA PO PSL TO CHYBA NIE BYLO.MOZE W2001 ROKU CO SLD SDPL UP POPSL OKRADLI MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH A NAS LUDZI ZWOLNIONYCH Z WINY ZAKLADU OBNIZYLI SWIADCZENIA ZE160% DO80% GDZIE POSZLY NASZE PIENIODZE CIEZKO ZAROBIONE.CI CO PISZO TO Z PO PSL SLD NOWOCZESNA WIOSNA MY WSZYSCY WAZ ROZLICZYMY PRZY WYBORACH W PAZDZIERNIKU.BO TYLE CO TE PARTJE MAJO ZA USZAMNI TO CALY SWIAT NIE WIDZIAL.ALE KASTA CICHO SIEDZI I NIC ZTYM NIE ROBI MAJO DOWODY TO WYPUSZCZAJO BO WPLACIL KALCJE A JAK BY ZABIL TO BY BYLO MOWIONE BYL PRZYGOTOWANY DO PRACY.JEZELI SO SODY I JEST PRAWO TO TRZEBA WSZYSTKICH ROWNO MIARO DZIELIC.WINNYM PRZYPADKU TO JUZ BY SIEDZIAL
  • ~cuda
    (2019-08-05 07:47)
    A czyja to wina że mają takie przywileje ?Zabrać wszystkie przywileje ,posłom, sędziom itd . Co zrobiło PO , PSL ,SLD i PIS aby ograniczyć przywileje nic Tusk przelatał 6 mil. itd.
  • ~prawda
    (2019-08-05 09:32)
    niech się rozliczy borysewicz co jezdził żeby sukę wyprowadzić ,, wielmożny tusk też jezdził i wiele innych buraków też jezdzili ,./,.,.AMEN / ,.,.niech się rozliczą ,.,.,.
  • ~miś
    (2019-08-05 12:00)
    Co wy chcecie od Marszałka Lotnego Oszczędnego? Głupie 4 miliony za 12-14 miesięcy ,(tyle bo reszta dokumentów zniszczona). On taki oszczędny, że przytulił też kilometrówki za samochód, chociaż wszędzie go wożą. 4 bańki przez rok, to ile za 4 lata? Takie zadanie na maturę. A przecież dał 15 tysi Jędraszewskiemu, i koniec tematu. Suweren chciwy żałuje wybrańcowi narodu?
  • ~marian
    (2019-08-05 12:21)
    Przecież przepisy pozwalają latać samolotem marszałkom, tylko jeden wykorzystywał to na wyprowadzanie psa. Ale jest z PO, tym wolno.
  • ~zetes
    (2019-08-05 12:30)
    Opozycja pokazuje się jak MEGA-DZBANY. Nic do zaproponowania. Jedynie Kuchcińskiego mają na sztandarach. Żałosne pustaki.
  • ~Dziadzio
    (2019-08-05 13:38)
    Jak latał krol Peru i Właściciel psa,to było gut, sle w/g tych samych zarządzeń poleciał ktoś inny to skandal. A było 8 lat na unormowanie przepisów i nic nie zrobiono bo mieli nadzieję że dalrj będą doić Polskę . 5oo mld.do kieszeni to mało ?
  • ~gorszy sort
    (2019-08-05 12:13)
    O co chodzi, przecież latał podlewać rzodkiewki i sałatę, a że za nasze pieniądze? To jest tak, gdy karzeł robi z badylarza marszałka Sejmu i to jest obraza Urzędu i nas wszystkich. W końcu gorszy sort nie zasługuje na nic lepszego.
  • ~viola da gamba
    (2019-08-05 13:36)
    Jechałam dzisiaj koło Olkusza ,a tu na niebie piękna sylwetka CASY w kursie płd ,wsch . Pierwsza myśl Kuchciński kontynuuje swoją misję WIELKIEGO MENRZA STANU kudy do niego Kaczyńskiemu ?
  • ~prowadzący 0-2
    (2019-08-05 12:25)
    Koledzy hejterzy z PIS , za dobry wpis , premia , darmowy przelot z Panem Kuchcińskim do Rzeszowa .Czytam i oceniam
  • ~katolik nie rydzykowny
    (2019-08-05 13:03)
    CZYLI NA BAZIE TEGO ,ŻE ZNISZCZYŁ Kuchciński dokumenty swojej przestępczej działalności MOŻNA STWIERDZIĆ ,Że PiS KONTYNUUJE DZIAŁALNOŚĆ SŁUŻB Z PRL A W SZCZEGÓLNOŚCI UB I SB .i TAK IM DOPOMÓŻ OJCZE DYREKTORZE WSZECHMOCNY .

Może zainteresować Cię też: