Kim jest wyborca Prawa i Sprawiedliwości? "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PiS]

"Mają tendencję do zamartwiania się i doświadczania niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych. To zachowania podszyte lękiem, co z kolei komponuje się ze wspomnianą już niepewnością w codziennym życiu. Z przeprowadzonych przeze mnie badań wynikało, że poziom neurotyczności jest dwukrotnie wyższy niż w innych głównych elektoratach, jak PO czy PSL" - mówi politolog, prof. Ewa Marciniak.

wróć do artykułu
  • ~arturiussan
    (2019-09-30 09:37)
    strasznie prymitywne z Was kołki jednak
  • ~rico
    (2019-08-11 19:05)
    Ewa,tobie neuroza juz tak głowine wyczerpała,że piszesz same bzdety.Kto ci dał tytuł prof i za jakie durnoty??? a na mądrą to wcale nie wyglądasz...:)
  • ~Plus Im Vde
    (2019-08-06 18:02)
    Wyborca Pisu to wysokowykształcony, o IQ powyżej 110, wysoce kulturalny, tolerancyjny wobec innych, pracowity i pobożny ubermensch, którego pasją jest życie na koszt innych, który hojną ręką sięga do nie swojej kieszeni.
  • ~gadojanka
    (2019-08-06 17:23)
    jak na ironie wystarczy popatrzec na czlonkow partii w PO jest ok. 35 tys. z czego 16 tysiecy legitymuje sie wyksztalceniem podstawowym, w PIS jest ok. 37 tys. czlonkow, z czego wyksztalceniem podstawowym legitymuje sie .... ok. 800 osob...
  • ~aals
    (2019-08-06 13:38)
    Marciniak znam z tendencyjnej ,,ekspertki z tendencyjnej wsi 24.
  • ~Demaskator
    (2019-08-06 11:10)
    Żuczki powoli się uczą. Tak czy inaczej w przyszłości Polska będzie bardziej lewicowa. To się wydarzy poprzez ewolucję społeczeństwa i zastępowalność pokoleń.
  • ~wladek
    (2019-08-06 09:32)
    Tak jest. Obrażajcie "głupków i neurotyków", to pójdą wszyscy na wybory.
  • ~babcia jadzia
    (2019-08-06 08:08)
    Blisko faszyzmu.
  • ~Wisła
    (2019-08-06 07:10)
    21 milionów uprawnionych NIE GŁOSUJE NA PIS! po co te analizy .........
  • ~Gost
    (2019-08-06 04:30)
    To miło czegoś nowego dowiedzieć się o sobie. Droga Pani jestem wyborczą PiS-u, mam wyższe wykształcenie, płacę wysokie podatki, mieszkam w b. dużym mieście (w Warszawie) itd. Proszę Pani z takim podejściem do / z takim obrazem rzeczywistości to proponuję Pani i tym, których szanowna Pani prezentuje przysiąść i naprawdę się zastanowić nad tym co się w Polsce kształtuje? Może 4 lata wam wystarczą, ale dziś jesteście przegrani.
  • ~Kontemplyta
    (2019-08-06 03:30)
    Na kilometr czuc szkole marksizmu i leninizmu. Wystarczy scisnac nos na won petow czapajewowskich lub zmarszczyc czolo na widok plam gorzalki na spodniach i juz neurotycznosc. A uzycie ponad dwu kostek mydla na miesiac to murowana schizofrenia bezobjawowa.
  • ~cywil i Zacja
    (2019-08-06 03:22)
    Ten wyborca to inteligent i patriota, w przeciwieństwie do wyborców PO, KOD i wszelkiej lewicy.
  • ~tak to widze
    (2019-08-06 00:59)
    Najwazniejsze cechy wyborcow PIS-u to chciwosc, glupota, obojetnosc co do przyszlosci kraju, pokazywanie przesadnej poboznosci (dewocja) bo tak trzeba a z drugiej strony niechrzescijanskie zachowania, pokazywanie przesadnego czesto falszywego patriotyzmu (nacjonalizmu) w ktorego cieniu widac czesto niepatriotyczne zachowania. Jako pozytywna ceche mozna by wyliczyc dyscypline czy wrecz pruska karnosc.
  • ~etc
    (2019-08-05 23:34)
    jednym słowem, to są zwykli komuniści
  • ~Emil
    (2019-08-05 22:31)
    Wyborca Pisu? Kto to taki? Czy mozna go zakwalifikowac do inteligencji? Czy ma cos wspolnego z homo sapiens?😃😃😃
  • ~Rychu
    (2019-08-05 21:59)
    Elektorat PiS: tęsknota za PRL, która zbankrutowała, bo rządząca partia aby utrzymać się u władzy też pożyczała. Aktualnie zadłużenie Polski przebiło już granicę 1 biliona złotych. W latach 2016-18 zadłużyliśmy się na 110 mld zł. Średnio 3 mld zł w każdym miesiącu.
  • ~Bartosz
    (2019-08-05 21:22)
    Wynurzenia towarzyski profesorki to przejaw neurotyzmu spowodowany odepchnięciem od koryta. Kto tym ludziom dał tytuły naukowe i utrzymuje z podatków i kiedy to się skończy.
  • ~0rwell
    (2019-08-05 18:45)
    I akurat wiadomo, że neurotycy są ostrożniejsi i inteligentniejsi, nieskłonni do podejmowania groźnego ryzyka, bo potrafią przewidywać. A lewaccy huraoptymiści zawsze tracą bo są pozbawieni zdrowego rozsądku i umiejętności wyciągania wniosków oraz przewidywania. Dla nich zawsz "jakoś to będzie" co zwykle kończy się klęską.
  • ~Norymberdzki
    (2019-08-05 18:25)
    Ciekawe ile wyborców głosowałoby na PIS, gdyby nie było kiełbasy wyborczej ?
  • ~Głosuję na PIS
    (2019-08-05 18:24)
    bo kto wygra jesienią, ten w 2021 będzie musiał uchodzić z Polski z życiem 😂

Może zainteresować Cię też: