Kim jest wyborca Prawa i Sprawiedliwości? "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PiS]

"Mają tendencję do zamartwiania się i doświadczania niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych. To zachowania podszyte lękiem, co z kolei komponuje się ze wspomnianą już niepewnością w codziennym życiu. Z przeprowadzonych przeze mnie badań wynikało, że poziom neurotyczności jest dwukrotnie wyższy niż w innych głównych elektoratach, jak PO czy PSL" - mówi politolog, prof. Ewa Marciniak.

wróć do artykułu
  • ~liberum
    (2019-08-05 08:25)
    Kim jest wyborca Platformy Obywatelskiej+ przystawki?..... "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PO+N i inne badziewie]..POrtert z Targowicy......
  • ~Fan_liberałów
    (2019-08-05 08:37)
    A co jest cechą anty-pisu? Z moich badań naukowych wynika, że głęboka wiara. Wiara większa niż nauka i profesorska para-nauka. Wiara iż za pomocą paru zaklęć i nakłuwania laleczki Voo-Doo można zmienić świat.
  • ~POKODWON
    (2019-08-05 08:37)
    "Mają tendencję do zamartwiania się i doświadczania niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych." Nie można "doświadczać niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych" tylko można co najwyżej "okazywać nieprzyjazne uczucia wobec innych". Błąd logiczny i składniowy. Ale czego można się spodziewać po obecnych "profesorach"… szczególnie popierających opozycję.
  • ~nomenomen
    (2019-08-05 08:45)
    Nie wyborca lecz wyznawca. Dogmat Jarozbawa nie podlega procesom myślowym .
  • ~sliver
    (2019-08-05 08:47)
    PIS- lam=islam
  • ~Piootr
    (2019-08-05 08:53)
    widać ze mnóstwo wyborców PIS na forum wylewa swoje żale i obraża dokładnie tak jak zostało to napisane wyżej. tak bardzo boicie się prawdy że jedyną obrona jest obrażanie innych.
  • ~krystek
    (2019-08-05 08:53)
    tak ciagle obraza sie ludzi ktorzy maja wyksztalcenie zawodowe droga pani to ci ludzie pracuja na was a pani ich obraza wszyscy jestesmy polakami a nie kosmitami prosze nie szeregowac ludzi bo kazdy placi podatki tylko kastanie i mysli pani ze ludzie z tym wyksztalceniem to sa bez mozgu ,ze nie rozumia polityki to nie jest ten wiek zacofania teraz ludzie potrafia odroznic kto jest zetelny a kto oszust i pani wspiera ta partie w ktorej dopuszczano siekradzierzy dobr wypracowanych przez tych zwyklych obywateli
  • ~Gost
    (2019-08-05 08:58)
    A dlaczego NIK nie przytoczyć innych badań: gdzie PO-KO wyszło jako grupa przestępczą zmierzające do przejęcia całego majątku państwowego i prywatnego, a 90% ludzi którzy pracują do roli niewolników
  • ~witold
    (2019-08-05 09:00)
    Wyborca PiS nie potrafi otworzyć smsa.
  • ~klapouchy
    (2019-08-05 09:00)
    PiSuary niezmiennie nazywają Dziennik , "Der dziennikiem" , ale z jakimś dziwacznym upodobaniem zabierają głos na jego stronie. Znaczy to , że Prezio uznaje jednak Dziennik za ważny organ na którego należy rzucić hordy przygłupich trolli. Żeby oni jeszcze mieli coś sensownego do napisania prócz schematu "...a wy murzynów męczycie".
  • ~Anonim.
    (2019-08-05 09:04)
    Bardzo plytki artylkul i brak zrozumienia czym kieruja sie wyborcy PIS. To prawdopodobnie wynika z tego ze autor nie nalezy do grupy ktora ocenia. Wyborcy PIS sa w wiekszosci Katlikami. Kieruja sie w swoich ocenach i preferencjach w oparciu o nauczanie KK ktorego podstawa jest dekalog. Widza ze dekalog w zyciu spolecznym gwarantuje czlowiekowi godnosc i na dluzsza mete sczescie. Dekalog rowniez wymaga prawdy w kazdym momencie zycia wiec naturalne jest ze ci ludzie wybieraja tych ktorzy staja w prawdzie. Jesli PIS odwroci sie od tych wartosci jego dzisiejsi wyborcy odwroca sie od PIS. Libero-lewica uzywa klamstwa jako narzedzia zdobycia wladzy i oszukiwania spoleczenstwa. Dlatego jest przez wyborcow PIS utozsamiana ze zlem.
  • ~pipa
    (2019-08-05 09:26)
    Ot i profesorka.......
  • ~E meryt
    (2019-08-05 09:28)
    PiSto polski patriotyzm. Dbanie o dobre imię i rozwój kraju. Pielęgnowanie dobrej tradycji i wartości. Podnoszenie jakości życia uczciwych Polaków .
  • ~Lotos
    (2019-08-05 09:38)
    Nie ma lepszej bardziej proobywatelskiej partii. PO trzymało narod za twarz- pieniędzy nie było , zamrażano na 8 lat pensje w całej budżetówce. Nie dali złotówki aby nie było apetytu w narodzie na poprawę życia. Z czym oni startują do wyborów ? Z nienawiścią ? Dawno dawno temu gdy zorganizowali białe miasteczko twierdzili że maja gotowe projekty ustaw uzdrawiających służbę zdrowia. Minęło 8 lat i kolejne 4 a oni nie znaleźli tych projektów . Dezerterzy i uciekinierzy znaleźli posady w gościnnej UE z jaka wiedzą, sukcesami?
  • ~ale jaja ale jaja jak balony
    (2019-08-05 09:46)
    Przedwyborvza Psychoza Koryciana., nazywana tez PPK.
  • ~:-)
    (2019-08-05 09:51)
    Neurotyczny lęk, że koryto oddala się na dłużej, i że nie będzie tak jak było, a może nawet poziom życia określi Cela+, to jednak zdecydowanie nie o pisie.
  • ~zin
    (2019-08-05 09:52)
    tym ludziom nie przeszkadza ze wrocimy do PRL dla nih wazna jest zeby byla zawsze pelna micha
  • ~jaity
    (2019-08-05 10:03)
    Charakterystyka ta bardzo pasuje do straumatyzowanych celebrytów. Normalni ludzie mają inne problemy.
  • ~Prof. dr hab
    (2019-08-05 10:03)
    Jestem neurotyczny
  • ~Tylko KUKIZ