Kim jest wyborca Prawa i Sprawiedliwości? "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PiS]

"Mają tendencję do zamartwiania się i doświadczania niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych. To zachowania podszyte lękiem, co z kolei komponuje się ze wspomnianą już niepewnością w codziennym życiu. Z przeprowadzonych przeze mnie badań wynikało, że poziom neurotyczności jest dwukrotnie wyższy niż w innych głównych elektoratach, jak PO czy PSL" - mówi politolog, prof. Ewa Marciniak.

wróć do artykułu
  • ~Jimmy Bounce...
    (2019-08-05 10:11)
    Napiszcie wprost, że wyborca pis jest bez zębów i śmierdzi
  • ~hynio
    (2019-08-05 10:16)
    O jejku ! Jak to dobrze mądrego posłuchać.
  • ~Neutralny
    (2019-08-05 10:17)
    Wyborca PiS - u,to bezmyslny duren !.
  • ~pola
    (2019-08-05 10:46)
    wyborca pis -jest polakiem patriota katolik kochajacy polske
  • ~Piotr.K
    (2019-08-05 10:51)
    Wyborcą PIS jest standartowo człowiek po 8 klasach podstawówki, pamiętający PRL, pracujący kiedyś na etacie czy to PGR czy zakład państwowy, przyzwyczajony do tego żeby coś ukraść w miejscu pracy, zrobić (i zarobić ) fuchę, a najlepiej żeby mu dać za darmo. Chętny na wszelkie dopłaty, gratisy, umorzenia. Nie żałuje tylko czarnym na tacę bo wierzy w ich boską moc.
  • ~Ja Ryży Koń
    (2019-08-05 10:56)
    Dobrze ,że nie chodzą w gumofilcach spać, tak jak wyborcy poko.
  • ~Zks
    (2019-08-05 10:58)
    Słowa Bismarka wiecznie aktualne. Zostawcie Polaków samych niech się sami rządzą to szybko zniszcą państwo. Zostawcie Polakom PIS i niech rządzą kolejną kadencję. Razem z Rydzykiem i Jędraszewskim.
  • ~jaja
    (2019-08-05 11:07)
    A co zrobiła ta "inteligencja: z PO-PSL?Podniosła wiek emerytalny,ukradła pieniądze z OFE,zlikwidowała stocznie i żarła ośmiorniczki w knajpach pani PROFESOR
  • ~Nickiewicz
    (2019-08-05 11:08)
    Pani Nowosielska i Marciniak szkolily sie u Goebbelsa?
  • ~Tev
    (2019-08-05 11:20)
    Wyborca pisuaru to zwykły menel
  • ~Jaś
    (2019-08-05 11:25)
    Gwiazdka TVN,profesorka od 7 boleści,chyba pomyliła kartki
  • ~xczi
    (2019-08-05 11:26)
    Kościół, od zarania chowa fragmenty Ewangelii Sw. Marka. Uwagi Sw. Klemensa. Nazywana jest Tajemną Ewangelią S. Marka. Poszukajcie sami
  • ~777
    (2019-08-05 11:37)
    Bgdyby wyborca PiS - u byl zdolny poznac samodzielnie tresc tylko Nowego Testamentu Bibli i zawartych w niej Dziesiec Przykazan Bozych,to by przestalby byc wyborca.Prosze co was trzyma od poznania tych tekstow ?,Wj 20,4 - 6 .Pwt 5,8 -10 i Pwt 4,10 -20.Rz 1,18 - 32.J 13,53 - 58.Mk 6,1 - 6.Ga 4 - 7.Pytanie skad wziely sie doktryny,dogmaty i okultyzm stojace w totalnej sprzecznosci z Biblia ?.To jest najistotniejsze dla naszego narodu,ten problem jest przyczyna naszego dziejowego nieszczescia.Narod jest manipulowany przez religie,ktora boi sie fundamentu wiary Bibliiiiii !.
  • ~Edward
    (2019-08-05 11:38)
    A od kiedy PSL to partia ludowa. To partai różnej maści prezesów, wujtów, burmistrzów , lekarzy kierowników ośrodków zdrowia itp. Sam prezes to lekarz z rodziny lekarzy krakowskich. Wiem co pisze mieszkam blisko ich niby siedziby rodowej hahah.
  • ~Powtoe
    (2019-08-05 11:41)
    Kto z wyborcowcPiS - u zastanowil sie jakie potrzeby sa dla armii,szkolnictwa,opieki zdrowotnej.Nikt nie wie ,ze zyje po krske,pieniadze trzeba pozniej zwracac.To juz bylo za E.Gierka !.
  • ~wujek dobra rada
    (2019-08-05 11:51)
    Trzeba poddać badaniom panią profesor. Niewątpliwie wylądowałaby w wariatkowie!
  • ~Autorka
    (2019-08-05 11:51)
    Takich mamy dzisiaj progesurów dno, muł i wodorosty. Wstyd jest komentować ten bełkot.
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-08-05 11:52)
    Jednym słowem: wystraszony i oczekujący opiekuńczej ręki Wielkiego Brata homo-sovieticus przemieszany z chłopem pańszczyźnianym. Niepewność, lęk, negatywne nastawienie do innych ludzi - to są wszystko składniki umysłowości opresyjnej, w której tresowano Polaków przez lata rozbiorów i komuny. Jak widać 30 lat to mało aby ludzie się z tego uwolnili. PiS to rozumie - i straszy ich od rana do wieczora - przedtem uchodźcami, teraz LGBT, jutro może będą cykliści...
  • ~Wyborca PIS