Biedroń nie wystartuje w wyborach. Będzie szefem sztabu Lewicy

| Aktualizacja:

Podjęliśmy w gronie sojuszników decyzję, że Robert Biedroń nie będzie startował w wyborach do polskiego parlamentu; będzie szefem sztabu Lewicy - powiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty. W sztabie znaleźli się m.in. były prezes TVP Robert Kwiatkowski oraz b. wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz.

wróć do artykułu
  • ~szczuropies Tuska
    (2019-08-05 23:38)
    A kim będzie pierzasty Czarzasty ?
  • ~Antar
    (2019-08-05 23:33)
    Biedroń będzie szefem polskich pederastów, 5-tej kolumny zachodnioeuropejskich neomarksistów.
  • ~Heniek
    (2019-08-05 20:48)
    Ciekawe towarzystwo burdel w teczowym wydaniu
  • ~md
    (2019-08-05 20:30)
    Funkcja europosła bardziej intratna od funkcji polskiego posła. Miał zrzec się euromandatu, ale czy dewiantowi można wierzyć w jakiejkolwiek sprawie? To ludzie wyzuci z godności i honoru. Zboczoną chuć przedkładają ponad wszystko.
  • ~doświadczenie stalinowskie
    (2019-08-05 17:10)
    Lewica jak przejmowało władzę to ich pierwsze początki to było zmniejszenie socjału na dzieci z 70 ZŁ na 34 ZŁ i to jest lewica ,to mafia lewadzka
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-05 16:25)
    Może w Brukseli będzie prowadził gabinet badania prostaty. Paluszek w d...pę a rączki ,kuku! są tutaj.
  • ~KubaW
    (2019-08-05 16:08)
    Co poniektórych zaboli kiedy przyszła Głowa Państwa na oficjalne wizyty będzie jeździć z pierwszym "Damem" :) Obym dożył tej chwili :P
  • ~ból doo py lewicy
    (2019-08-05 15:58)
    Pedroń jest tam reprezentantem części społeczeństwa ale na szcęście tak małej że tylko dla kolorytu i humoru są w polskiej polityce. Teraz sobie wyobraźcie że taki ubijacz sstolca z judaszowymi Euro startuje na prezydenta Polski
  • ~smilling
    (2019-08-05 15:31)
    Ta ekspozycja homosiów może dla tej koalicji bardzo źle się skończyć. Lewicowy wyborca wcale nie znaczy, że jest tęczowy. Może być powtórka z Zandberga Roku Pańskiego 2015 po urodzinach Chrystusa. Data mocno niepewna, ale akceptowalna.
  • ~j.jan
    (2019-08-05 15:19)
    Wiedziałem od początku matactwa przez Biedronia,że nie odda mandatu Europosła. To przecież o to mu chodziło żeby "wlazł" do E.P. Tam to dopiero ma pieniądze i nic nie robić. Będzie mącił dalej o wolności, kochaniu wszystkich, dobrej polsce , pomocy innym i tam inne ********* tak jak to potrafi od wielu lat robić. dziwię sie tylko szczególnie młodym ludziom iż wszystko co bredzi to ich przekonuje. Ludzie przecież to istny karierowicz za nasze pieniądze. Śmieje się i udaje "głupka" ale robi swoje a szczególnie pieniądze. I to miał być także "prezydencik" kpina z 40 mil. narodu. Narodzie zmądrzej.
  • ~xxxx
    (2019-08-05 15:05)
    Dobrze zrobił, w Brukseli będzie miał większe pole do działania.
  • ~cep prawdy
    (2019-08-05 15:02)
    Robert nie musi startować, zastąpi go mąż Śmieszek !!!
  • ~Jagna
    (2019-08-05 14:57)
    Biedron juz jest szefem ZBOCZKOW!!!
  • ~89uiokl
    (2019-08-05 14:03)
    Tak mu dobrze placa, ze chce tanczyc na wszystkich weselach? Z wczesniejszych wiadomosci wynikalo, ze zostal europoslem. Jako europosel powinien zostac zaprzysiezony i zabrac sie do roboty na scenie europejskiej, a nie walesac jeszcze na polskich padolach. Oprocz tego, ze wedlug mnie taka kumulacja funkcji nie jest do zaakceptowania, to o ile zostal zaprzysiezony, oczekuje, ze ruszy swoje cztery litery w sprawach Polski na poziomie Unii, jak to robia juz dzis jego koledzy z innych krajow.
  • ~asia
    (2019-08-05 13:54)
    a to wszystko im towarzysza Jaruzelskiego i Kiszczaka, ulubiencow towarzysza Michnika
  • ~Pola
    (2019-08-05 13:54)
    Biedronow to czubow z komarami z ząbkach tak się zastanawiam że TWORKI jak powiadał Kukiz to wspaniały odpoczynek
  • ~dt
    (2019-08-05 13:53)
    szczękołamacz i grzebacz w męskich du... będzie prowadził bolszewików do zwycięstwa,brawo!!!!!!
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-05 13:52)
    brawo bolszewiki, szefem grzebacz w chłopskich du...
  • ~T LIS