Kuchciński przeprosił w sprawie lotów. Opozycja: On jest bez honoru. Żądamy jego natychmiastowej dymisji

| Aktualizacja:

Przyjąłem model pracy marszałka, który działa nie tylko w budynku Sejmu, ale także pracuje aktywnie w kraju i za granicą; mam świadomość, iż liczba lotów była duża, ale wynikała ona głównie z mojego modelu pracy - mówił w poniedziałek marszałek Sejmu Marek Kuchciński.Tymczasem opozycji to wystąpienie nie przekonało i domaga się głowy polityka. PiS

wróć do artykułu
  • ~sympatyk PiS
    (2019-08-07 04:19)
    Na nic ściema o aktywności Kuchcińskiego, on po prostu nadużywał wladzy i okradał naród. To człowiek nieodpowiedzialny ze skłonnością do BIZANCJUM. Już nie będę głosować na PiS bo miało być uczciwiej niż za Tusków i Borusewiczów.Czas mętne prawo doprecyzować, to naprawdę nietrudne jak się chce. Kuchcińskiego zmusić do dymisji bo to ZAKAŁA PiS.
  • ~buc
    (2019-08-06 07:39)
    u jubilera podwedze zegarek za 27 patoli,jesli nie zlapia to moje jesli zlapia powiem -przepraszam.wedlug pisowcow poprzednicy kradli wiecej wiec ja tez ponizej stawki marszalkowskiej.co tzw wymiar ziobrowsski na to??????????????postawi pytanie a ty pisowiec albo z drugiego sortu.
  • ~patologia uzasadniona
    (2019-08-05 23:20)
    Dorobek pana marszalka usprawiedliwia w pelni jego wykroczenie. To jest obecne zdanie poslow PIS-u.
  • ~ma prawo to uzywa sobie
    (2019-08-05 23:07)
    Czy naprawde kazdy musi korzystac ze wszystkiego do czego ma prawo? To pewnie pan prezydent oglosi niedlugo stan wojenny bo ma do tego prawo.
  • ~SeksiSusan
    (2019-08-05 21:55)
    Bardzo duzy nos, i wszystko jasne !!!
  • ~Waldi
    (2019-08-05 21:45)
    Moim zdaniem trochę to takie wymuszone przeprosiny ze strony Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego on się czuje nie winny uważa że jego loty były zgodne z prawem więc jak ktoś kto jest niewinny może za cokolwiek przepraszać? on się zachował bez zarzutu przecież. myślę również że opozycja nie ma co składać nawet wniosku o odwołanie Marszałka przecież władza obecnie rządząca w Polsce Pis obroni Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego który jest z ich partii przecież.
  • ~Fazi
    (2019-08-05 20:45)
    Dziki kraj ! Normalnie powinien zostać z miejsca zdymisjonowany i obciążony za przeloty. A w PiSogrodzie umożliwia mu się jeszcze publiczną debatę ?! Czy nie po to PIS szedł do władzy, aby z taką patolą walczyć ?!
  • ~Bodex
    (2019-08-05 20:19)
    Ja się domagam rozliczenia lotów Tuska, Schetyny, Komorowskiego, Niesiołowskiego, Budki, Gawłowskiego.
  • ~cuda
    (2019-08-05 20:12)
    Trolle PO i resztę bandy totalnej opozycji ujadają .
  • ~Jaro
    (2019-08-05 20:11)
    Pisie trolle piszą, że Marszałek Lotny p.Kuchciński nie przekroczył prawa. Więc pytam prosto: Mam bilet na pociąg dla siebie. Mogę zatem wsiąść ze sobą rodzinę (bo w pociągu są jeszcze wolne miejsca, a pociąg i tak jedzie). I kanar niech mnie ... omija, bo nie przekraczam prawa. Ale co tam pociąg. Mam bilet na samolot, więc ........
  • ~Władek
    (2019-08-05 20:01)
    Kodeks Boziewicza. Rozdział I: Osoby zdolne do żądania i dawania satysfakcji honorowej, Art.l. Pojęciem osoby, zdolnej do żądania i dawania satysfakcji honorowej albo krótko: osobami honorowymi lub z angielskiego: gentlemanami nazywamy (z wykluczeniem osób duchownych) te osoby płci męskiej, które z powodu wykształcenia, inteligencji osobistej, stanowiska społecznego lub urodzenia wznoszą się ponad zwyczajny poziom uczciwego człowieka.
  • ~matylda
    (2019-08-05 18:43)
    A ja nie chcę, żeby ten pan mnie przepraszał. Wolałabym, żeby zniknął z polityki!!!
  • ~wyborcza pis
    (2019-08-05 18:17)
    My z PiS możemy wszystko i możecie nas cmoknąć
  • ~Prowadzący 02
    (2019-08-05 18:14)
    Koledzy hejterzy z PiS proszę o cięte wpisy.w nagrodę premia lot do Rzeszowa z marszałkiem za darmo
  • ~zero dymisji
    (2019-08-05 18:14)
    Ludzie! Przestańcie z tymi nieprzemyślanymi żądaniami dymisji Pana Marszałka Kuchcińskiego. Ile było zmian w rządzie PiS , które okazały się zmianami NA LEPSZE? Może odsunięcie Macierewicza, więcej nic. Chcecie mieć w miejsce Kuchcińskiego Suskiego albo Sobecką???
  • ~wera
    (2019-08-05 18:09)
    A co będą kraśc przez następne lata jak już teraz jest ruina i zgliszcza . Skąd wezmą kasę na obietnice wyborcze ano będą mówic że PO winna .a prezes wyjdzie i powie że by się cieszył bo mało biorą Tusk brał więcej .tylko proszę powiedziec co wziął .niech wyliczy i udowodni .
  • ~jarek
    (2019-08-05 18:04)
    Za taka KRADZIEŻ w cywilizowanym kraju się siedzi i to ładnych kilkanaście latek. Niestety, to tylko w NORMALNYM kraju, którym teraz Polska nie jest!
  • ~lotnik
    (2019-08-05 17:53)
    POlszewiki CZERWONE Milirow Tusskusow to mieli raje LOTNICZE Kuchcinski to pestka .., żeby ich dogonić w tych sprawach to by musiał być MARSZAŁKIM 137 LAT
  • ~antyMOnia
    (2019-08-05 17:53)
    Kuchciński okazał się człowiekiem honoru i wpłacił niemałą kasę na cele charytatywne. A kiedy zrobią to : Tusk, Borusewicz i inni, którzy też korzystali wybitnie dla prywaty?
  • ~Mk
    (2019-08-05 17:48)
    Czyli można kraść, tylko warunkiem jest, że trzeba być co najmniej marszałkiem Sejmu. Normalny człowiek za takie nadużycia poszedłby od razu do więzienia. A jakby by mu przeliczyli te 4 mln na dzień pobytu to siedziałby wiele lat.

Może zainteresować Cię też: