Kuchciński przeprosił w sprawie lotów. Opozycja: On jest bez honoru. Żądamy jego natychmiastowej dymisji

| Aktualizacja:

Przyjąłem model pracy marszałka, który działa nie tylko w budynku Sejmu, ale także pracuje aktywnie w kraju i za granicą; mam świadomość, iż liczba lotów była duża, ale wynikała ona głównie z mojego modelu pracy - mówił w poniedziałek marszałek Sejmu Marek Kuchciński.Tymczasem opozycji to wystąpienie nie przekonało i domaga się głowy polityka. PiS

wróć do artykułu
  • ~W-wa
    (2019-08-05 13:26)
    Może by tak ujawnić POdloty Tow,, Kwaśniaka Minliera Tuskusow Zychow czy Borusiewiczow to by i AUTOSTRADY za te POdloty wykonano ze 650 KILOMETRY
  • ~zin
    (2019-08-05 13:31)
    czy ten czlowiek mysli ze za swe haniebne postepowanie wystarczy slowo przepraszam myli sie spoleczenstwo zada odpowiedzialnosci
  • ~mkk
    (2019-08-05 13:32)
    Ja się nie poczułem urażony. Nie ma mnie za co pan Marszałek oślizgle przepraszać. Ja zostałem po prostu przez pan Kuchcińskiego okradziony. A za kradzież jest kryminał. O infamii juz nawet nie wspomnę, bo taki perz jak pan Kuchciński ex definitione infamii podlega.
  • ~Obywatel
    (2019-08-05 13:36)
    Tym którzy poczuli się urazeni powinieneś panie Marszałku zwrócić pieniądze które wpłacili do budżet abyś ty i twoi bliscy mogli latać. Ja czuję się urażony więc zwracaj moje pieniądze, wole je przeznaczyć na lekarstwa. Oczekuję na przelew.
  • ~Janina
    (2019-08-05 13:38)
    Kuchcinski latał z rodziną to tylko można przyklasnąć a SZATNIARZ JUNKIERA Dinold Tuski latał z KOLESIOSTWEM RÓŻNEJ MAŚCI a ten BORUSEWICZEK tylko PO to żeby PRZYTULIĆ PIESKA taka była ZARAZA POstkoluchow
  • ~only
    (2019-08-05 13:39)
    „To złodziej. I pijak. Bo każdy pijak to złodziej!”
  • ~rumor xyz
    (2019-08-05 13:40)
    jaki kapitan (J.K.) taka drużyna,czyli w PiS wszystko po staremu!?.przeprosić to on sobie może.....!.
  • ~prawdziwa demokracja
    (2019-08-05 13:43)
    Przeprosi tylko dlatego ze mu pierwszy w kraju kazal. Teraz postaraja sie cos wymyslicc, zeby go uratowac (jakies wplacanie pieniazkow na Rydzyka albo innych). A moze stanie sie cud i go przeniosa? Kara za wykroczenie? Zapomnij. W koncu kto to tu rzadzi? Wiadomo ze prezes. Taka to ta jego demokracja ta prawdziwa jak sam mowi.
  • ~opoli
    (2019-08-05 13:46)
    A prezes nie przeprasza ? że wybrał taką drużynę złodziejską
  • ~antyleft
    (2019-08-05 13:46)
    i tak tuskom nie dorówna!
  • ~Celinka
    (2019-08-05 13:47)
    I tak to jest mały pikuś w stosunku do lotów Borusewicza
  • ~złych
    (2019-08-05 13:47)
    Bo to dobra zmiana jest !
  • ~Kos
    (2019-08-05 13:52)
    Arogancja Penelopy przekroczyła wszelkie granice, a miało być inaczej, czyli uczciwie.
  • ~konik
    (2019-08-05 13:53)
    he, he, Kuchta pluje w twarz a wyborcy pisu mówią że deszcz pada. Strategia ta sama co z dwórkami Glapy, czy k-towers. Jeśli fakty zaprzeczają pisowskiej wersji to tym gorzej dla faktów.
  • ~uijoklm,.
    (2019-08-05 13:58)
    Niewiarygodne! To nie jest jakis Kuchcinski, tylko Marszalek polskiego Sejmu. W moim przekonaniu opisywanie sprawy przez dziennikarzy z uzyciem zwrotu "Kuchcinski" jest zdecydowanie obraza majestatu wysokiego urzednika panstwowego. Powinna byc za to kara.
  • ~ala
    (2019-08-05 13:58)
    I po jedynce na Podkarpaciu. Trza było latać rejsowym do domciu.
  • ~aaaaaaa
    (2019-08-05 14:01)
    Dowódca, który zgodził się zabrać na pokład żonę Kuchcińskiego bez Kuchcińskiego powinien wylecieć ze służby - to raz. Kuchcińskim powinien zająć się Urząd Skarbowy i nakazać mu zaplacenie podatku od uzyskanych korzyści (darmowe loty rodziny - to dwa. Jeżeli do piątku PiS nie zdymisjonuje Kuchcińkiego, to może okazać się, że jednak stanie się tak jak z Komorowskim - to trzy. Nie musi pozbawiać go jedynki na liście, bo mają argument dostarczony przez PO, że to wyborcy decydują (Zdanowska i inni...)
  • ~przeprosic tak, usprawiedliwic nie
    (2019-08-05 14:03)
    Dlaczego marszalek nie wabral sobie tanszego modelu pracy? Wszystkie terminy sluzbowe w poblizu miejsca zamieszkania to przeciez naciagana lipa. Czy te inne terminy byly tak wazne, ze musialy byc podjete? Przeciez w sumie to miliony. Przeprosic tak ale usprawiedliwic sie nie da.
  • ~oczyszczalnia ścieków
    (2019-08-05 14:03)
    Od dzisiaj każdy złodziej będzie niewinny po uczynieniu gestu w kwocie 1/1000 części tej zwiniętej i po wypowiedzeniu przeprosin ? Idę na bank co mi szkodzi ,będę do przodu . Wiesz pan PANIE KUCHCIŃSKI POCAŁUJ MNIE W ODBYTNICĘ !!!!
  • ~and66545
    (2019-08-05 14:04)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ww w.sites.social/andrzej2

Może zainteresować Cię też: