Kuchciński przeprosił w sprawie lotów. Opozycja: On jest bez honoru. Żądamy jego natychmiastowej dymisji

| Aktualizacja:

Przyjąłem model pracy marszałka, który działa nie tylko w budynku Sejmu, ale także pracuje aktywnie w kraju i za granicą; mam świadomość, iż liczba lotów była duża, ale wynikała ona głównie z mojego modelu pracy - mówił w poniedziałek marszałek Sejmu Marek Kuchciński.Tymczasem opozycji to wystąpienie nie przekonało i domaga się głowy polityka. PiS

wróć do artykułu
  • ~SeksiSusan
    (2019-08-05 21:55)
    Bardzo duzy nos, i wszystko jasne !!!
  • ~Wilga
    (2019-08-05 16:16)
    Należy również wyjaśnić sprawę 90 lotów Tuska z Warszawy do Gdańska oraz 175 lotów Borusewicza z Warszawy do Gdańska w czasach gdy pełnili funkcje państwowe.
  • ~zin
    (2019-08-05 13:31)
    czy ten czlowiek mysli ze za swe haniebne postepowanie wystarczy slowo przepraszam myli sie spoleczenstwo zada odpowiedzialnosci
  • ~mkk
    (2019-08-05 13:32)
    Ja się nie poczułem urażony. Nie ma mnie za co pan Marszałek oślizgle przepraszać. Ja zostałem po prostu przez pan Kuchcińskiego okradziony. A za kradzież jest kryminał. O infamii juz nawet nie wspomnę, bo taki perz jak pan Kuchciński ex definitione infamii podlega.
  • ~SeventySeven
    (2019-08-05 17:05)
    No i prosche, wszystkie moje bardzo popularne wpisy znikly :((
  • ~jaja
    (2019-08-05 15:05)
    A ile zwrócił pieniędzy TUSK,Borusewicz czy tez słynny Biedroń za swoje wycieczki?
  • ~JMK
    (2019-08-05 16:02)
    Oczekujemy wyjaśnień odnośnie dziesiątków weekendowych lotów Borusewicza i Tuska do Gdańska za ich panowania.
  • ~Krystyna
    (2019-08-05 15:16)
    Marszałek Sejmu p.Kuchciński nie przekroczył prawa.Nie było przepisów regulujących . Jak będą przepisy dotyczące lotów, wtedy trzeba będzie ich przestrzegać.Opozycja nie przebiera w środkach,ale to próżny trud.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-05 15:26)
    TAK KRZYCZA ZE MARSZALEK ICH OKRADL A PO OKRADLA TYSIACE LUDZI Z OFE NA 160 MILIARDOW TO NIE KRZYCZYCIE WYRZUCILO W BLOTP SETKI MILIONOW NA ORLIKI NAJDROSZE AUTOSTRADY MAMY I PRACODAWCY BAKRUTAMI ZOSTALI I WY BRONICIE SWOICH BO TE PRZEKRETY WAM POPROSTU PODOBALY SIE ATO SZLY PIENIADZE Z NASZYCH PODATKOW TU TRZEBA BYC SPRAWIEDLIWYM A NIE RZUCAC OSZCZERSTWAMI I JESZCZE NA MA NIC NIE DANO TYLKO ZABIERANO
  • ~trend
    (2019-08-05 16:12)
    Czy opozycja wie co oznacza słowo, honor. Śmiem wątpić.
  • ~rumor xyz
    (2019-08-05 13:40)
    jaki kapitan (J.K.) taka drużyna,czyli w PiS wszystko po staremu!?.przeprosić to on sobie może.....!.
  • ~only
    (2019-08-05 13:39)
    „To złodziej. I pijak. Bo każdy pijak to złodziej!”
  • ~Obywatel
    (2019-08-05 13:36)
    Tym którzy poczuli się urazeni powinieneś panie Marszałku zwrócić pieniądze które wpłacili do budżet abyś ty i twoi bliscy mogli latać. Ja czuję się urażony więc zwracaj moje pieniądze, wole je przeznaczyć na lekarstwa. Oczekuję na przelew.
  • ~opoli
    (2019-08-05 13:46)
    A prezes nie przeprasza ? że wybrał taką drużynę złodziejską
  • ~prawdziwa demokracja
    (2019-08-05 13:43)
    Przeprosi tylko dlatego ze mu pierwszy w kraju kazal. Teraz postaraja sie cos wymyslicc, zeby go uratowac (jakies wplacanie pieniazkow na Rydzyka albo innych). A moze stanie sie cud i go przeniosa? Kara za wykroczenie? Zapomnij. W koncu kto to tu rzadzi? Wiadomo ze prezes. Taka to ta jego demokracja ta prawdziwa jak sam mowi.
  • ~Czas nanwyzszy
    (2019-08-05 14:54)
    “Umilowane “ po-mioty - kiedy wreszcie zaczniecie rozliczac oszustow z pelo????
  • ~złych
    (2019-08-05 13:47)
    Bo to dobra zmiana jest !
  • ~a-go
    (2019-08-05 14:10)
    Kuchcińska będzie mogła latać sama, gdy jej skrzydła wyrosną.
  • ~Pamiętamy
    (2019-08-05 14:33)
    Po co te przeprosiny? Wystarczy nie kraść !!!
  • ~W-wa
    (2019-08-05 13:26)
    Może by tak ujawnić POdloty Tow,, Kwaśniaka Minliera Tuskusow Zychow czy Borusiewiczow to by i AUTOSTRADY za te POdloty wykonano ze 650 KILOMETRY

Może zainteresować Cię też: