Sejm opublikował wykaz lotów Kuchcińskiego. Zobacz, ile razy latał na trasie Warszawa-Rzeszów

| Aktualizacja:

Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach samolotami rządowymi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (PiS). Wykaz zawiera 85 pozycji opisujących podróże krajowe Kuchcińskiego, większość na trasie Warszawa-Rzeszów.

wróć do artykułu
  • ~Tages Zeitung
    (2019-08-06 07:21)
    CIEKAWE CZY SPRAWY ROZPORKOWE TEŻ TRAKTOWAŁ JAKO NIE CIERPIĄCE ZWŁOKI POTRZEBY PAŃSTWOWE ? Ale nam się wydarzyło !Druhu Kaczyński otoczony jesteś Pretorianami o przeszłości TW, sekretarzy KWPZPR ,narkomanów (byłych też) ,nie łamiących obyczajów ,których nie ma ,księży ,których trzeba przekupywać kopertą ,pracownic służb specjalnych PRLu.Dobrane grono kurnika ?
  • ~Pott
    (2019-08-06 07:31)
    Czy tam w Rzeszowie taki dobry b u r d e l, ze tak czesto tam latal? ?
  • ~T LIS
    (2019-08-06 07:19)
    czy tusk za leczenie siostruni w berlinskiej klinice za kase funduszu zdrowia(a wiec i za moje) oddal? a moze kopacz splacila?
  • ~rusin
    (2019-08-06 07:15)
    Za 150 mld ukradzionych przez Tuska z OFE caly PiS mógłby latac przez 300 lat. No i co ?
  • ~asia
    (2019-08-06 07:16)
    Od teraz całkowity zakaz zabierania dziennikarzy na pokład samolotów rządowych. Niech latają za kasę redakcji.
  • ~wina Tuska
    (2019-08-06 07:29)
    Co sie poczciwego chopa czepiaja? Sprawa jasna i nie majaca zadnej watpliwosci : to wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-06 07:26)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa!
  • ~lisowy
    (2019-08-06 07:17)
    my moglismy wam nie wolno poproszę o zestawienie za ostatnie 8 lat
  • ~ Hanys
    (2019-08-06 07:15)
    O czym oni ( sejm ) na wniosek POs-rańców debatują ? ...Ryży do Gdańska chodził piechotą ?...
  • ~Polak
    (2019-08-06 07:17)
    My prawdziwi Polacy murem za marszałkiem Kuchcińskim!
  • ~zin
    (2019-08-06 10:37)
    panisko z ogrodnika sie zrobilo wladza uderzyla do lba No coz panisko nie bedzie sie znizal do lotow rejsowych i z jakas cholota lecial do Rzszowa
  • ~utylizowac
    (2019-08-06 08:15)
    wczoraj widzialem w telewizji d---la jak czytal z kartki kartkowke napisana przez kogos bo ten po wieczorowce umie tylko krasc tam mu nie trzeba podpowiadac i to jest ta pisowska cholota na swieczniku rzygam jak na nich patrze fuj
  • ~Karmen
    (2019-08-06 10:55)
    MAKABRA . Każdy ogrodnik wie , że chwasty trzeba usuwać zdecydowanie razem z korzeniami.
  • ~andy
    (2019-08-06 08:52)
    Pluj ***** w oczy to powie, że deszcz pada. Kuchciński to taka SZMATA bez honoru i nie poda się do dymisji.
  • ~Sokular
    (2019-08-06 08:02)
    SZKODA,ŻE KLASA ZDOLNYCH DO SAMODYMISJI JUŻ ZANIKŁA...............to duży zawód i szkodnictwo dla tej partii................
  • ~Hej ho hola
    (2019-08-06 08:03)
    Brakuje przynajmniej 20 lotów. Rozumiem, że marszał latał na drzwiach od stodoły?
  • ~DOJNA ZMIANA SP. ZOO
    (2019-08-06 11:51)
    B A N D A Z W Y R O D N I A L C Ó W ! ! !
  • ~księgowa
    (2019-08-06 12:00)
    Kuchciński, to bardzo oszczędny marszałek. Zamiast latać do USA i UE latał do Rzeszowa. Blisko i tanio. Miał sprawę do załatwienia w Paryżu, to leciał do Rzeszowa. Trzeba było załatwić coś w Londynie, leciał do Rzeszowa. Nic tylko chwalić za taki model pracy.
  • ~kręciołek
    (2019-08-06 09:08)
    widocznie dla Kuchcińskiego Rzeszów to cały świat i okolice
  • ~srup
    (2019-08-06 07:16)
    Totalna opozycja - antypolscy szubrawcy !!!

Może zainteresować Cię też: