PO-KO żąda listy pasażerów lotów marszałka Kuchcińskiego. "Stał się szejkiem Podkarpacia"

| Aktualizacja:

Opublikowana przez Kancelarię Sejmu lista lotów marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego niczego nie wyjaśnia, dlatego będziemy domagać się udostępnienia pełnej listy pasażerów oraz szczegółowego wyjaśnienia celu poszczególnych lotów marszałka Kuchcińskiego - mówili we wtorek posłowie PO-KO.

wróć do artykułu
  • ~Paprykarz
    (2019-08-07 10:51)
    POlszewiki grabili MILIARDY na CYSTERNKACH i tuczyli SZKOPOW i było jak było bieda i bezrobocie na SKALĘ ŚWIATOWA czy chcecie takich nieudacznikow od żebrania na POLAKACH
  • ~m ne56uk
    (2019-08-06 19:21)
    co jeszcze totalnym konfidentom nie pasi , ile razy ryża kudła latała na okrągło ze swoją familią za friko , borusewicz do swojego psiaka !!!!!!!!!!!!!!!! nowośmieszna ,totalna , załgana, konfidencka partia oszustów i obrotowe ,obłudne psl niech najpierw oddadzą pieniądze , które zniknęły zaich rządów i nie pyszczą , korupcja i handelek miejscami do korytka , w totalnej , załganej , konfidenckiej partii oszustów kwitnie na całego !!!! Nigdy , przenigdy nie dopuścić do rządów nowośmiesznej ,totalnej , załganej , konfidenckiej partii oszustów , komuszego sld , obrotowego i obłudnego psl , kukiza15 , wiosny , to jest zgraja ,która walczy o darmowe korytko ,Polaków ma za nic , za przekręty i inne grzeszki powinna wylecieć co najmniej połowa nowośmiesznej totalnej , załganej , konfidenckiej partii oszustów , totalni konfidenci z nowośmiesznej , totalnej , załganej , konfidenckiej partii oszustów kupą do darmowego koryta , miernota intelektualna kamila gasiuk-pihowicz z totalnej , załganej, konfidenckiej partii oszustów znowu pyszczy
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-06 16:20)
    PIS żąda aby Tusk podał listę pasażerów z którymi latał oraz miejsca i numery kont gdzie zakamuflował pięniądze z amber gold i szarej strefy z ośmiu lat.
  • ~sd2017
    (2019-08-06 16:11)
    Swoją drogą to też ciekawe, czemu Kostecki w więzieniu się powiesił ? Pochodził z Rzeszowa i zawsze był zamieszany w jakiś nierząd, agencje towarzyskie, czerpanie z tego zysków. A w tych agencjach to podobno nagrywali. Nagrania podobno zniknęły, ale kogo tam nagrali ?
  • ~Złoty Melon
    (2019-08-06 16:04)
    Czy PO-KO sprawdziło czy zięć Tuska zapłacił za wycieczkę do Peru ?
  • ~wymienić żonę na nowszy model
    (2019-08-06 16:01)
    Pan Geremek zamiast żony woził swoją Isabel i wącha kwiatki od korzeni ! Pan Marcinkiewicz miał swoją Isabel, bo mu żona się znudziła, teraz ma komornika ! Pan Petru miał dwie Joanny i wylądował na kasie w Lidlu !! A cwaniaczek Kuchciński z żoną lata w samolocie - co za wstyd Panie Marszałku ?
  • ~Starzec z gor
    (2019-08-06 15:45)
    BUHAHAHAHA
  • ~mkk
    (2019-08-06 15:44)
    Popieram wniosek (gdzieś widziałem!) o nadanie. Panu Markowi Marszałkowi Kuchcińskiemu honorowego tytułu Marszałek Lotnictwa.
  • ~iuhjkm,
    (2019-08-06 15:41)
    Skladam wniosek o udzielenie informacji publicznej w sprawie lotow tuska i szykorsego. Ile razy gdzie lecieli i z kim.
  • ~xxl
    (2019-08-06 15:34)
    Kancelaria sejmu zamiata sprawę ( niszczą dokumentacje ) , takie jest prawdziwe oblicze DOBREJ ZMIANY .
  • ~wstyd
    (2019-08-06 15:19)
    PO-KO może się P O S R A Ć !!!
  • ~Autor1
    (2019-08-06 15:15)
    szejk Podkarpacia. Równie dobre jak ośmiorniczki :)
  • ~Bezpłatne przeloty
    (2019-08-06 15:09)
    Złodziejaszek szejkiem? Bez przesady...
  • ~cinka szkiyta
    (2019-08-06 15:01)
    Afera zaczęła się od jakiegoś posła, któremu bardzo zależało być jedynkę na liście - szukał jakiś papierów, no i znalazł...Schetyna go nagrodz...i
  • ~Cicero.
    (2019-08-06 14:42)
    Proponuję sporządzić listę czterech lat rządów PIS i ośmiu lat rządów PO-PSL.
  • ~emik
    (2019-08-06 14:35)
    Nalezy rozliczyc Tuska za lot do Peru z rodzina ,za loty do Gdanska pograc w gale ,Borusewicza za loty do Gdanska wyprowadzac pieska i pozostalych a wtedy mozecie czepiac sie marszalka Kuchcinskiego.Chcemy by wszyscy byli rowni i jednakowo traktowani.
  • ~prawda
    (2019-08-06 14:33)
    czy rozliczył się borysewicz i tusk i reszta buraków ,.,.
  • ~jaja
    (2019-08-06 14:31)
    Dla wyznawców PO-PSL-SLD najlepiej,żeby marszałek jeździł wozem drabiniastym,ludzie puknijcie się zdrowo w łepetynę.
  • ~Fanka
    (2019-08-06 14:27)
    Zal wam dooopy sciska po-matolki! Kiedy wreszcie rozliczycie zlodziei z pelo???
  • ~Leon / Leon
    (2019-08-06 14:20)
    Wielce Szanowni Państwo - najgorsza sprawa jak Lumpenproletariat i proletariat dochodzi do władzy to sa skutki tego