Morawiecki dla wPolityce.pl: Temperatura walki politycznej przekroczyła dopuszczalny poziom

| Aktualizacja:

Temperatura walki politycznej przekroczyła dopuszczalny poziom; spór jest naturalny i twórczy, ale jeśli przyświeca mu debata - powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że nie będzie żadnej tolerancji rządu dla "przemocy w życiu publicznym".

wróć do artykułu
  • ~Riczard
    (2019-08-07 20:21)
    Premier ma rację ! Niech oPOzycja zabierze się za robotę zamiast atakować na oślep każdy pomysł rządu ! Nie za to pobierają pensje poselskie !!!
  • ~kubalonka
    (2019-08-07 09:05)
    Jeżeli przed 2019.10.13 PMM & ZZ klepnie poprawkę do KK o zbrodni nienawiści (przemoc fizyczna i słowna) jako ścigana z urzędu + min. 2 lata paki bez zawiasów - ma Pan moje poparcie na wyborach i nie tylko moje.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-07 08:46)
    Panie Morawiecki z kim pan chce prowadzić wyważoną debatę? Z POlitykami którzy mieli swój udział w mafiach watowskich, z bandytami którym odebrał pan emerytury,z czerwonymi którzy chcą ponownie dorwać się do władzy i koryta,a może z Platformersami i ich sektą którzy nadal chcą wyprzedawać Polskę i nabijać swoje za graniczne konta. Myślę że aby zakończyć tą wojnę Polsko-polską potrzeba jeszcze wielu ,wielu lat.
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-07 08:09)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~otto
    (2019-08-07 07:33)
    Jak długo te ch.... będą jeszcze rządzić i judzić?
  • ~jula
    (2019-08-07 06:13)
    Jeśli słowa o braku tolerancji dla przemocy wypowiada największy kłamczuch w historii Polski ,to rosną moje obawy ! PRZYGOTOWUJĘ SIĘ NA TWORZENIE BOJÓWEK POD EGIDĄ PARTII RZĄDZĄCEJ .Przykład mamy w Białymstoku i w wypowiedziach biskupów .To są zachowania kąsającego psa odchodzącego .
  • ~Pradziad
    (2019-08-07 05:52)
    Swieta prawda, premierze , swieta prawda, ad kiedy Pis rzadzi , to ten poziom jest ponizaj pasa! Mam tu wszystkie afery, skandale, obelgi , nawet mord na tle politycznycm, wyliczyc?
  • ~Slazak
    (2019-08-07 03:44)
    Kaczynski opira swoja wladze na platnych klamcach. karierowiczach i zwyklych oszustach. Pan Morawiecki spelnia wszystkie te kryteria.
  • ~autorwidmo
    (2019-08-07 01:01)
    Morawiecki właśnie zapowiedział że PiS naśle na opozycję seryjnego samobójcę żeby zrobił porządek z opozycją. I to jest właśnie pisowska demokracja. Ludzie którzy wiedzą za dużo o Kaczyńskim albo Kuchcińskim nagle umierają w więzieniach w niewyjaśnionych okolicznościach.
  • ~Tu rządzą demony
    (2019-08-06 23:23)
    Gadają o scyzoryku co sam w kieszeni. W tym przypadku pancerfaust samoistnie się uruchamia bez dotykania dźwigni.
  • ~CECYLIAN
    (2019-08-06 23:21)
    Skoro pan premier taki wrażliwy to dlaczego pański minister "edukacji" nie wyleciał ze stanowiska zaraz po tym jak wsparł postulaty bandytów i faszystów domagających się zakazu marszów równości?
  • ~Juliusz
    (2019-08-06 23:11)
    O jakiej debacie mówi pan premier? Czy chodzi mu o ustawy przyjmowane bez dyskusji, debaty w ciągu kilku godzin? A potem wielokrotnie poprawiane?
  • ~Nie ślepy
    (2019-08-06 23:05)
    Jest takie powiedzenie: "Diabeł ubrał się w ornat i do mszy dzwoni".
  • ~egon
    (2019-08-06 22:42)
    Panie premierze, kiedy dowiemy się ile milionów przepisał Pan na żonę?
  • ~Zorro
    (2019-08-06 22:40)
    Temperatura przekroczyła dopuszczalny poziom, więc razem z klechami dołożymy jeszcze do pieca żeby nam elektorat się nie zdemobilizował przed wyborami, prawda panie Pinokio?
  • ~natka2
    (2019-08-06 22:33)
    To bardzo przykre. Opozycja zamiast szukać argumentów, pluje jadem i próbuje zdyskredytować pana premiera.
  • ~meskiegranie
    (2019-08-06 22:21)
    Całym sercem z panem premierem. Opozycja powinna się wstydzić.
  • ~123456
    (2019-08-06 22:18)
    Im bardziej opozycja traci w sondażach, tym ohydniej atakuje pana premiera. Żenująca postawa.
  • ~celina
    (2019-08-06 22:16)
    Podziwiam Morawieckiego, że zachowuje klasę. Najpierw nazwany ruskim agentem, potem uderzenie w dzieci, w rodzinę...Dobrze, że premier nie schodzi na tak niski poziom jak nasza nieszczęscna opozycja.
  • ~sylwiagrepp
    (2019-08-06 22:15)
    Polacy cenią spokoj. Morawiecki go zapewnia. Nie wdaje się w pyskówki i trzyma fason nawet kiedy jest w ohydny sposób atakowany.