Neumann o zawiadomieniu CBA do prokuratury: Traktuję to jako czysto polityczną sprawę

| Aktualizacja:

Zawiadomienie złożone przez CBA do prokuratury, w związku z moim oświadczeniem majątkowym, traktuję jako czysto polityczną sprawę - oświadczył szef klubu PO-KO Sławomir Neumann. Jak dodał, nie wyklucza wstąpienia na drogę sądową.

wróć do artykułu
  • ~obiektywna
    (2019-08-10 14:28)
    Dziwne że tak dużo padalców wzięło go na CELOWNIK. Czym przykryć afery PiS. Ostatnia ogrodnika Drugiej osoby w Państwie Pana Dworczyka który też coś tam zapomniał wpisać Pan Premier też coś zapomniał że kupił za marne grosze, no to MY wam pokażemy Neumana zapomniałem że prezes wszystkich prezesów też jakieś wieżowce miał budować ale to prezes to nie taki tuz jak Neuman. Zaznaczam że On też nie z mojej bajki, ale nie powinno być ŚWIĘTRZYCH.
  • ~kjk;lhgtr
    (2019-08-08 07:30)
    BALBINA PRZEPLATA USZAMI ...
  • ~swerty
    (2019-08-08 07:29)
    ciekawe co wczoraj ustalił guru tej sekty------pewnie że to wina TUSKA bo namawiał ich do latania z famułą i kolesiami -------- a jak tam AFERA SREBRNA I WIEŻOWCE ZA MILIARDY NARODU , A JAK KNF I NBP , JAK TAM GRUNTY POD RADOMIEM I CZY KOLEJNE WYBORY TEŻ BĘDĄ SFAŁSZOWANE JAK TE POPRZEDNIE ......
  • ~kjk;lhgtr
    (2019-08-08 07:23)
    PISIARNIA PRZEGRA WYBORY I WTEDY BĘDZIEMY ROZLICZAĆ
  • ~xvni
    (2019-08-08 07:21)
    Sprawa jest w 100% polityczna . Po odkryciu kolejnej chyba już liczonej w tysiącach AFERY PIS tym razem z udziałem PANÓW MARSZAŁKÓW SENATU I SEJMU TRZEBA BYŁO WYMYŚLIĆ COŚ NA PO . DLACZEGO NIE REAGUJE CBŚP . BOJĄ SIĘ PANOWIE W KOMINIARKACH ZOBRY
  • ~Polityczną
    (2019-08-07 18:02)
    zapewne ale czy czystą to się okaże.
  • ~prawda
    (2019-08-07 10:56)
    rozliczyć go co do grosza ,.,.
  • ~nu
    (2019-08-07 10:20)
    Pan Neuman z PO, un na pewno niewinnyj !
  • ~Wiesław podlasie
    (2019-08-07 09:40)
    PiS to zlodzieje i nic tu nie zmienicie. Zapomnieliscie jak obiecywali że będzie skromnie. Już były setki afer i będą następne. Ja też głosowałem na PiS ale oczukano mnie. Ja nie mogę kupić leków rodzicom a jakichś chlystek wozi się za 4 miliony samolotami. Jeśli te sprawę zostawimy będą kraść aż rozkradną i wtedy urządzeni odejdą.
  • ~Szmutka
    (2019-08-07 09:30)
    Ten POlszewik za ten prywatny SZPITAL to w czubkach POwinien przechodzić dosć długie przeszkolenie
  • ~otua
    (2019-08-07 09:23)
    Co towarzyszu Neumann, twojej Mazdy 3 nie ma w waszym oscwiadczeniu z politycznych przyczyn???
  • ~Mok
    (2019-08-07 09:22)
    Ale się pis trolle uaktywniły. Plują, szczują, kłamią i pomawiają. Czyli robią to co potrafią najlepiej. Wasz czas się kończy. Wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa to rozliczy się waszych mocodawcow.
  • ~Zks
    (2019-08-07 09:20)
    Muszą przykryć aferę Kuchcinskiego. Nic nie udowodnią Neumanowi ale piskratura na moment do wyborów ogłupi ciemny lud. Wszak szczuć i kłamać to ich specjalność
  • ~cuda
    (2019-08-07 07:49)
    Neumann ty padalcu co tylko jaki przekręt to wszystko politycznie .PO to szambo .
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-07 07:47)
    AZONA JUZ WJASNILA ZNECANIE NAD DZIECMI ISAMI WIDZICIE DLA CZEGO TAK PCHAJA SIE DO SEJMU POD PLASZCZYKIEM WSZYSTKIE PRZEKRETY ROBIC MOZNA CZLOWIEK HARUJE I TAKICH MAJATKOW ZEBRAC NIE MOZE A TU WILLE KILKA SAMOCHODOW DOMOW OBCAWALUTAA NA OSLONE KREDYT TACY CWANIACY TO SA
  • ~Jimmy Bounce...
    (2019-08-07 07:46)
    Herr Neumann niewinny i czysty jak łajza, przepraszam łza
  • ~klapouchy
    (2019-08-07 07:33)
    Pisowski troll na posterunku. Jakoś nie słychać o stodole Szyszki, czy nieruchomościach Dworczyka. Ale przecie CBA Kamińskiego nie po to istnieje, żeby ścigać swoich. Z partyjnym pozdrowieniem dla Prezesa!
  • ~internautka 50+
    (2019-08-07 07:32)
    Zapomina że jest politykiem?!
  • ~wis
    (2019-08-07 07:31)
    Ile kasy masz za lobbowanie? O przepraszam to jest sprawa polityczna. Tak na poważnie, to gdyby doszli do władzy to następnego dnia zlikwidują CBA i będą kraś ć, kraść i jeszcze raz kraść.
  • ~dorota
    (2019-08-07 07:30)
    PRZECIEZ ON JUZ POWINIEN CHODZIC W PASIAKACH I MYC CODZIENNIE KLOP.

Może zainteresować Cię też: