Wyborcza walka z czasem. Nowa Lewica może mieć problem z rejestracją komitetu

| Aktualizacja:

SLD, Razem i Wiosna liczą, że w wyborach uda im się wystartować pod nieistniejącą jeszcze formalnie nazwą. 

wróć do artykułu
  • ~Parlamentariusz
    (2019-08-15 04:10)
    Czerwona sukienka tej pani na lewo podzialala na mnie jak czerwona plachta na byka.
  • ~Joanna Dar
    (2019-08-14 11:26)
    Apel do Polaków. Zagłosujmy na dwie Partie. PO I PIS. RESZTA TO CHWASTY to przez nich jest ten kabaret. USA maja dwupartyjność i dobrze im się wiedzie.
  • ~internautka 50+
    (2019-08-14 08:36)
    Jaka ładna ta lewica, to zdjęcie jest super, powinno stać się głównym plakatem tego spędu!
  • ~Michal
    (2019-08-14 03:33)
    Ta w czerwonym, ma pierwsze objawy gastronomicznej ciazy....
  • ~Victor
    (2019-08-14 03:30)
    MORONS ON THE MOVE.....great pictures.
  • ~---------ziutek
    (2019-08-11 20:24)
    Ta w czerwonym z zwisajacymi ...... bez stanika to obciach. A podobno Polki najpiekniejsze.................................................
  • ~wera
    (2019-08-11 09:35)
    Coraz gorsze dane przychodzą o gospodarce Niemiec. Polski złoty traci na wartości .A Polacy się cieszą i dalej nalatują na Niemcy nie wiedząc że tylko i wyłącznie nasz kraj rozwija się dzięki Niemcom a nasi przedsiębiorcy przez to dają Polakom pracę i budżetowi kasę. Cieszcie się dalej bo przyszłoś rysuje się tragicznie. A PIS obiecuję gruszki na wierzbie. W Brukseli już nikt Polski nie obroni nie będzie tego wstrętnego Tuska tak znienawidzonego przez PIS i jego zwolenników .który walczył o Polskę żebyśmy żyli lepiej. tak się skończą rządy nienawiści obłudy pychy i pogardy dla jednych a balangi i upychanie kasy dla drugich. To będzie najlepsza nauczka dla tych co popierają Partię rozdawnictwa kasy i niszczącą Demokrację. Oni się wyżywią bądźcie spokojni.
  • ~Alex US
    (2019-08-10 11:52)
    Polacy powinni zdawać sobie sprawę z tego, że jak wybory wygra PO ze swoimi czerwonymi braćmi to skończy się w Polsce wolność i nastanie czas tęczowej zarazy. Komunistyczna nadzwyczajna kasta będzie karać więzieniem za sprzeciwianie się LGBT a pederaści będą uczyć nasze dzieci w przedszkolach masturbacji i życia w rodzinie gdzie dwie mamy lub dwóch mężczyzn wychowuje adoptowane dzieci. Kościół i Boga wybija wam z głowy a kardynałem zostanie Biedroń. Polacy macie wybór
  • ~leo
    (2019-08-10 00:28)
    ile pis płaci takim trollom z IQ niższym od LUCY
  • ~klos
    (2019-08-09 07:31)
    jak nie zdążą to zawsze mogą wystartować w ROSIJI
  • ~PZPR do parlamentu
    (2019-08-08 09:15)
    Biedroń wstawił na jedynkę we Wrocławiu swojego chłopaka a miał być ktoś inny!!! Czy Biedroń oddał już mandat do PE? Czarzasty i Zandberg: idąc z Biedroniem zmniejszacie szanse lewicy! Nie idźcie tą drogą!
  • ~spoko
    (2019-08-07 21:26)
    Wiosna i Lewica - może - Wiośnica ??
  • ~Darek
    (2019-08-07 19:39)
    lewica wejdzie, i to z dwucyfrowym wynikiem.
  • ~internautka 50+
    (2019-08-07 15:21)
    Trzeba mieć nadzieję że ich ostateczna zagłada nastąpi 13ego pazdziernika nastąpi
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-07 14:51)
    a ta małpa w czerwonym to idzie po władzę czy po 500+
  • ~doświadczony życiowo
    (2019-08-07 13:37)
    PiS rządzi rządził będzie.Opozycji nie ma.
  • ~ja ja
    (2019-08-07 12:56)
    Jak Samoobrona się prezentują.
  • ~MM
    (2019-08-07 11:58)
    To się utylizuje jak toksyczne odpady!
  • ~Konstanty
    (2019-08-07 11:33)
    Banda trojga! semicko-bolszewicka swołocz.
  • ~reg
    (2019-08-07 11:27)
    Sprężać się chłopaki , bo Polacy czekają.Dość już tych katooszołomów !