Wyborcza walka z czasem. Nowa Lewica może mieć problem z rejestracją komitetu

| Aktualizacja:

SLD, Razem i Wiosna liczą, że w wyborach uda im się wystartować pod nieistniejącą jeszcze formalnie nazwą. 

wróć do artykułu
  • ~Pola
    (2019-08-07 09:55)
    Oni są bardzo biedne tej na przedzie nie stać na bin-stonosz Ransbierga na wyprasowane gacie Biedronow-a tylko na czerwoną krawacine
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-07 09:56)
    Według mnie to Krzaczasty i Biedroń nie zbiorą podpisów, a Schetyna będzie się głośno śmiał.
  • ~Joanna
    (2019-08-07 10:14)
    Pani Czarzasty pan się nie chowaj że masz czerwony nos ,, to trzeba się chować dużo ludzi ma czerwony nos ale wystarczy nie pić
  • ~maxer fox
    (2019-08-07 10:20)
    POgrzeb Lewicy 13 października br. ! Czerwona Zaraza i jej następcy wreszcie znikną z Polski!
  • ~LGBT+
    (2019-08-07 10:28)
    Zdążą na następne wybory !!!
  • ~Jude Zeitung
    (2019-08-07 10:30)
    A Jędraszewski kłamał, że CZERWONEJ ZARAZY już nie ma !!!
  • ~Wa-wa
    (2019-08-07 10:41)
    Jak wygrają ci z LEWIZNY kilka procent to CIUCHOLANDY pójdą z TORBAMI nie można do tego dopuścić
  • ~prezes
    (2019-08-07 11:01)
    te nazwe Lewica skopiowali z RFN od partii Die Linke.Ich zyciorysy sa podobne-Linke to spadkobierczyni SED,nasza Lewica PZPR.Rozni ich jednak duzo-Linke nigdy nie sprawowalo wladzy po 1990 roku,SLD tak i mieli dlugo popularnego prezydenta.Linke to taki stary marksistowski styl,autentyczna wlaka o biednych,o lokatorow,miejsca w zlobkach,doplaty socjalne,itp.SLD to wilk w owczej skorze-grupa ludzi,ktorzy chca sie wzbogacic (lub juz im sie to dobrze udalo) i ktorzy naprawde malo co robia dla biednych i slabych.Paradoksalnie robi to,zamiast lewicy,PiS rozdajacy swiadczenia socjalne.W RFN jest tez realne myslenie lewicowe u ok.40% narodu,w Polsce sa to promile-ludzie jeszcze dobrze pamietaja kartki na zarcie i paliwo i polki z octem w PRL.Socjalizm w Polsce to realne wspomnienia z PRL,niezbyt dobre,socjalizm na zachodzie to wysniona kraina dobrobytu mas i powszechnej sprawiedliwosci,ktorej realnie jednak nikt nie przezyl na wlasnej skorze.Zawsze rozbawiaja mnie moi znajomi Niemcy,ktorzy niezmiennie marza o komunizmie i mowia mi jak to byloby pieknie gdyby ludzie przestali myslec o kontach,domach i autach,a zaczeli myslec jak Karol Marx.Grzecznie przypominam im,ze mailem wyjatkowe szczescie zyc przez 30 lat w raju marksistowskim i mnie juz naprawde nie trzeba nawracac.Dla jaj spiewam im wtedy cala Miedzynarodowke,ktora znam ze szkolnych akademii w PRL.
  • ~reg
    (2019-08-07 11:27)
    Sprężać się chłopaki , bo Polacy czekają.Dość już tych katooszołomów !
  • ~Konstanty
    (2019-08-07 11:33)
    Banda trojga! semicko-bolszewicka swołocz.
  • ~MM
    (2019-08-07 11:58)
    To się utylizuje jak toksyczne odpady!
  • ~ja ja
    (2019-08-07 12:56)
    Jak Samoobrona się prezentują.
  • ~doświadczony życiowo
    (2019-08-07 13:37)
    PiS rządzi rządził będzie.Opozycji nie ma.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-07 14:51)
    a ta małpa w czerwonym to idzie po władzę czy po 500+
  • ~internautka 50+
    (2019-08-07 15:21)
    Trzeba mieć nadzieję że ich ostateczna zagłada nastąpi 13ego pazdziernika nastąpi
  • ~Darek
    (2019-08-07 19:39)
    lewica wejdzie, i to z dwucyfrowym wynikiem.
  • ~spoko
    (2019-08-07 21:26)
    Wiosna i Lewica - może - Wiośnica ??
  • ~PZPR do parlamentu
    (2019-08-08 09:15)
    Biedroń wstawił na jedynkę we Wrocławiu swojego chłopaka a miał być ktoś inny!!! Czy Biedroń oddał już mandat do PE? Czarzasty i Zandberg: idąc z Biedroniem zmniejszacie szanse lewicy! Nie idźcie tą drogą!
  • ~klos
    (2019-08-09 07:31)
    jak nie zdążą to zawsze mogą wystartować w ROSIJI
  • ~leo