Piotrowicz leciał z Kuchcińskim, bo przewoził sztuczne łzy dla żony. Teraz pokazuje dokumenty

| Aktualizacja:

To był wypadek losowy, stan wyższej konieczności - powiedział PAP poseł PiS Stanisław Piotrowicz odnosząc się do doniesień, że wraz z żoną korzystał z lotu samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim. Tłumaczył, że przewoził w ten sposób specjalnie wyprodukowany dla małżonki lek, który musiał być przewożony w stanie głębokiego zamrożenia. Zadeklarował, że jeśli będzie dyspozycja komu i ile, to zapłaci za ten lot. Zdaniem dr Pawła Grzesiowskiego "niewiele leków wydawanych pacjentom w postaci niegotowej do użycia". Teraz poseł PiS pokazał opis przesyłki, który informuje, co to za preparat.

wróć do artykułu
  • ~duda
    (2019-08-16 11:33)
    łgarz PIS dzielczy, podpinacz i poddupnik to wykonawca woli żoliborskiego
  • ~laurent
    (2019-08-16 10:59)
    Śmiać mi się chcę jak przeglądam te komentarze. Błędy Piotrowicza przerzucacie na opinię o marszałku Kuchcińskim, który pomimo tej afery zrobił wiele dla kraju...
  • ~Parlamentariusz
    (2019-08-15 04:19)
    Ja lecialem bo chcialem zobaczyc moj kraj Polske z lotu ptaszka.
  • ~konsul
    (2019-08-11 21:52)
    Dobrze ,ze reszta CHORYCH nie potrzebuje WSPOMAGANIA do PLACZU!!!
  • ~ciekawy1
    (2019-08-11 13:54)
    533 ampułki jednocześnie. Ile osób w Polsce przez to tego leku nie dostało? Albo inaczej, Ile osób oprócz Piotrowicza ten lek w Polsce dostało?
  • ~egon
    (2019-08-11 12:29)
    KUCHCINSKI KŁAMAŁ.
  • ~GRU
    (2019-08-11 11:59)
    Za komuny byl ZGODNY z TOWARZYSZAMI,ze CZLOWIEK od MALPY POCHODZI!!! Jednak nie slyszalem zeby KTOS MALPE ID- IOTA NAZYWAL!!! Ze MALPY KRADNA to widzialem w TV!!! Ale ,ze ID-IOTA to Pani lektor E.CZUBOWNA NIGDY o tym NIE WSPOMINALA!!!
  • ~Radomia - beda lzy naturalne !.
    (2019-08-11 11:41)
    Wystarczy dla zony ,znana kuracja stosowana w PRL - u - sciezka zdrowia.Z....
  • ~Podsumowując
    (2019-08-11 01:05)
    Łezka w oku się kręci. Suchość oka to dość częste schorzenie, szczególnie w starszym wieku. Ja za standardowe leki (sztuczne łzy) do kupienia w każdej aptece zapłaciłbym pewnie więcej (za podobną ilość). Tak się zastanawiam czy ja przepłacam za standard czy ktoś nie dopłaca za ekstra dedykowaną produkcję. O transporcie nie wspominam bo to inny problem.
  • ~Loki
    (2019-08-10 22:43)
    a reszta pisowskich wszy? czy zapłacili za "darmowe" przeloty?
  • ~GRU
    (2019-08-10 20:59)
    O lzach WIEMY!!! A jako narkoze beda podawac teraz GLU-PIEGO STASIA!!!???
  • ~sic.
    (2019-08-10 19:41)
    Komunistyczny przestepco podaj sie do dymisji ... jaki prezes tacy poslowie ... PiS to przestepcza organizacja ...
  • ~Bingo
    (2019-08-10 19:25)
    To były krokodyle łzy
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-10 19:08)
    Donaldinio tak samo gęsto latał z rodziną i ferajną z Platformersów. Dwa razy nawet do Peru , raz na wycieczkę a drugi jak mu się czapka nadpruła i w ramach gwarancji chciał ją wymienić. Kilkanaście razy do Gdańska na inspekcję budowy stadionu jego ukochanej Lechii Gdańsk. Nie wspomnę o kilku lotach by haratać w gałę. A to wszystko także za pieniądze podatników i gdzie był wtedy głos ludu? Byli też Kopacz-jajecznica i troskliwy właściciel pieska Borusewicz. POdobno na dowód lotów psiny ówczesnego marszałka senatu zabezpieczone są jego bobki. Dziś Borusewicz pytany o podniebne eskapady odgraża się pozwem sądowym gdyż członkowie PO-KO mają wpojoną arogancję i zasadę że najlepszą obroną jest agresywny atak,
  • ~ziuk
    (2019-08-10 18:56)
    Pomijając wszystko inne, zamrażarka turystyczna kosztuje tysiąc złotych, a to jest człowiek który zarabia 20-30 tys. zł miesięcznie. Wcześniej był 40 lat prokuratorem. Teraz ma darmowe podróże, pomagierów i jeszcze pewnie nie raz nie dwa nażarł się za darmo ośmiorniczek.
  • ~Anty
    (2019-08-10 18:31)
    Już nie długo i nie będę musiał go oglądać.
  • ~Jadwiga głosująca na PiS
    (2019-08-10 18:22)
    Wszystko co robią politycy PiS jest robione w stanie wyższej konieczności. Oni reprezentują Naród Prawdziwych Polaków - tych lepszych, reprezentują Boga, naszych przodków - zatem nie powinniśmy ich oceniać i krytykować! Podziękujmy Panu za takich przywódców!!!
  • ~em
    (2019-08-10 17:27)
    Straszny krętacz
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-10 16:18)
    Pociągi też sobie jeżdżą i PKP by nie poniosło żadnych dodatkowych kosztów, gdyby jeździło nimi z 20% pasażerów na gapę. Rodzina pożal się Boże marszałka Kuchcińskiego, czy ten poseł od sztucznych łez,które mogły lecieć tylko salonką prezydencką za 500mln zł, to tacy pasażerowie na gapę - bezczelni oszuści, pijawki dojnej zmiany. Bo im się to należało!!!!
  • ~head
    (2019-08-10 15:30)
    Większość ludzi starszego pokolenia cierpi na zespól suchego oka i musi stosować krople nawilżające które kupuje w aptece po ca 30-40 zł. za opakowanie. Żona Piotrowicza ma zrobione krople nawilzające ekstra w klinice po 1 zł. za opakowanie, bo dostała ponad 500 ampułek za 600 zł. Plus rządowy supertransport prosto do domu.