Piotrowicz leciał z Kuchcińskim, bo przewoził sztuczne łzy dla żony. Teraz pokazuje dokumenty

| Aktualizacja:

To był wypadek losowy, stan wyższej konieczności - powiedział PAP poseł PiS Stanisław Piotrowicz odnosząc się do doniesień, że wraz z żoną korzystał z lotu samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim. Tłumaczył, że przewoził w ten sposób specjalnie wyprodukowany dla małżonki lek, który musiał być przewożony w stanie głębokiego zamrożenia. Zadeklarował, że jeśli będzie dyspozycja komu i ile, to zapłaci za ten lot. Zdaniem dr Pawła Grzesiowskiego "niewiele leków wydawanych pacjentom w postaci niegotowej do użycia". Teraz poseł PiS pokazał opis przesyłki, który informuje, co to za preparat.

wróć do artykułu
  • ~sok
    (2019-08-07 15:44)
    ten komunistyczny prokurator zawsze kłamał i dalej kłamie. Cały pis czyli Pieniądze i Stołki.
  • ~mkk
    (2019-08-07 15:31)
    Stanisław Piotrowicz jest łajdak, drobny krętacz i hołysz. Biedna jego Małżonka: nie dość, że musi cierpieć go na co dzień, to jeszcze cierpi, że on wyciera sobie żoną swa paskudną mordkę. Przy najbliższym mym wyjściu ze szpitala dzwonię do S. Piotrowicza o podstawienie samolotu.
  • ~???????????????????
    (2019-08-07 16:11)
    Jak ja będę potrzebował specjalnego leku dla żony, to też podstawicie mi samolot, G N I D Y ?????????????????
  • ~Slazak
    (2019-08-07 15:35)
    Taka to wlasnie PISowska Elyta. Karczewski tez podobno latal z rodzina. Pokazcie loty pani Szydlo to przestana wycierac sie Tuskiem
  • ~lovecomesandgoes
    (2019-08-07 16:19)
    Tu jest Polska. Tu się kradnie.
  • ~Zorro
    (2019-08-07 16:14)
    Ilu Polaków zapłaciło ŻYCIEM za zmarnowanie milionów na loty pisowskich kacyków? Za te pieniądze można było leczyć chorych na raka - 3 tys. Polaków rocznie umiera przedwcześnie z powodu "oszczędności" jakie pisowscy zwyrodnialcy robią na terapiach onkologicznych. Muszą być przecież pieniądze na loty, mieszkania, nagrody, kasa na Rydzyka i jemu podobnych...
  • ~zlośliwy
    (2019-08-07 15:46)
    23 stany wyższej konieczności. A właściwie to 103
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-08-07 17:18)
    Piotrowicz ty komusza krea- turo. Pisowska zakłamana mier- noto. W tym kraju miliony ludzi choruje i ma problemy z nabyciem leków i nie jeździ drogim samolotem w ich poszukiwaniu. Myślisz, że wszyscy Polacy to bezwolna masa idiotów?. Jeszcze odpowiesz za swoje kłamstwa i czyny.
  • ~ale prawdziwa demokracja dopiero przyjdzie
    (2019-08-07 15:51)
    Jesli jedziesz na gape i zostaniesz na tym zlapany to jest to wykroczenie i nalezy zaplacic kare a nie tylko naleznosc za przejazd a juz w ogole nie wolne datki na caritas.. Czyzby prawo bylo dla kazdego inne? Chyba tak.
  • ~kos
    (2019-08-07 15:53)
    Ewidentnie Bomardiery wzmocniły Polską Armię -PIC i tylko PIC .
  • ~Autor,
    (2019-08-07 17:56)
    Czy pozostali chorzy z tym samym lekiem mają zapewnione podobne warunki dolotu leków i ich bezpiecznego przechowywania? Jeszcze MZ oraz NFZ nie wypowiadali się na ten temat.
  • ~Zks
    (2019-08-07 17:26)
    Piotrowicz, stary ******** Nie kłam. Leki można przywieźć samochodem w lodówce samochodowej za ok 300zł. Ja tak przewozilem niedawno i nie potrzebny był mi do tego drogi samolot.
  • ~Wąż
    (2019-08-07 16:36)
    Tak idiotycznych tłumaczeń jeszcze nie słyszałem. Leci samolotem za darmo, bez upoważnienia po lek, który musi być zamrożony. A czym przyleciał z powrotem ?. Narodowo- socjalistycznego PIS-u akcja ogłupiania narodu trwa !
  • ~zin
    (2019-08-07 16:45)
    pamietnacie jak pisowcy wytykali ludziomPO ze okradali panstwo Gdzie te wyroki sa skazujace Wytykali osmiorniczki teraz w zderzeniu jak elity pisowskie doja panstwo na milony to te osmiorniczki to grosze Prawde okradania panstwa poznamy jak te pisowskie paniska zostana odsuniete od wladzy
  • ~jarek
    (2019-08-07 16:58)
    Nie bierz cwaniaczku na litość. To, co zrobiłeś jest przestępstwem i za to się siedzi.
  • ~wera
    (2019-08-07 17:09)
    Lek na co panie Piotrowicz .A zresztą po co się tłumaczyć winien prezes sam was posłów polecał. Ręczył za was . I dalej będzie następnych złodzieji pañstwowych pieniędzy polecał i mówił że są uczciwi do bólu.i mądrzy fachowcy. Od brania kasy suwerena.pracującego .Z przodu prezes z posłami a z tyłu panie ubrane na ludowo
  • ~dfe
    (2019-08-07 17:10)
    jaki lek nazwa
  • ~GRU
    (2019-08-07 17:55)
    Tylko wasze rodziny sa CHORE!!!??? ZAMOWILES INNY LOT dla TABLETEK i BRAKLO MIEJSCA co za PECH!!! ZONIE ZYCZE ZDROWIA!!! Ale dla JASNOSCI!!! SAMOLOT czekal na Zone,czy ZONA na samolot???!!! Swoimi pieniedzmi mozesz robic co zechcesz,a twojwe "dobroc"twoje DARY dla KOGOS sa prywatna twoja sprawa!!! TYM sie nie OBRONISZ!!! Ludzie o 4 rano ida,jada sie ZAREJESTROWAC do lekarzy!!! Wiekszosc sie nie ZAREJESTRUJE!!! KLAMCY,ZLODZIEJE ,OSZUSCI!!! pisuary w samolocie ZROBILY sobie SALE KONFERENCYJNA!!!
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-08-07 18:15)
    Jarosławowi wydawało się ,że trzyma władzę ,okazało się to kupa prawda . Maja go w odbytnicy . Jarek z kim się zadajesz takim się stajesz ,przykładem dwie wieże załatwiane cichcem na lewo .Jarek należysz więc do grona .
  • ~kręciołek
    (2019-08-07 17:19)
    ten pan to niech się lepiej nie odzywa, po każdej jego wypowiedzi ma się wrażenie że schizofrenia w sejmie to choroba zakaźna