Spotkanie w siedzibie PiS ws. Kuchcińskiego. W czwartek Kaczyński wygłosi oświadczenie

| Aktualizacja:

W środę późnym wieczorem zakończyło się spotkanie kierownictwa PiS. Zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel przekazał, że w czwartek o godz. 12.30 prezes PiS Jarosław Kaczyński wygłosi oświadczenie.

wróć do artykułu
  • ~Wisła
    (2019-08-08 08:23)
    a co ten stary człowiek ma do gadania? przetańcie się nim zajmować niech się zajmie sobą na stare lata
  • ~nina
    (2019-08-08 08:39)
    Objetnie co powie,nic nie zmieni ze politycy PiSu sa bezczelni,aroganccy,prymitywni ,nie licza sie z wydatkami,za rzadow PiS wydatki w Kancelarii premiera wzrosly o 100% w prownaniu do poprzedniego rzadu,ze sprawy politykow PiS sa umarzane,albo zamiatane pod dywan,ze nie maja umiaru w luksusach,to sa ludzie bez oglady ,honoru. Tak postepuja potomkowie fornali i chlopow panszczyznianych,brak kultury,uwazaja za cnote ,ze teraz im sie wszystko nalezy. Konstytucja i prawo lamane,praworzadnosc calkiem zagrozona,nie mysla o przyszlosci Polski,tylko klamstwa.propaganda,pogarda.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-08 08:56)
    O co te HALO ? Jarek pozwolił latać Tuskowi to i pozwolił Kuchcińskiemu. Piastując takie stanowiska mają do tego prawo i już. Kapuściane głowy Platformersów sądzą że drążąc ten temat zyskają kilka punktów procentowych,ale lemingi PO-KO tą pseudo aferą nic na tym nie ugrają. Takim zachowaniem strzelają sobie w obie stopy ponieważ pokażą że to co robi teraz Kuchciński ich guru donald Tusk robił przez osiem lat. Czy ktoś w tej partii myśli?
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-08-08 09:06)
    Kuchci wygląda jak wygląda ale to wspaniały człowiek ps. uczciwy Kuchci. My Polacy jesteśmy z nim na dobre i na złe. Ochydne oskarżenia nas nie powstrzymają, stać będziemy za nim murem. Jak opozycja nie ma programu to rzuca na Kuchciego kalumnie, ale dzisiaj prezes wystąpi w jego obronie. Z Kuchcim na zawsze, hyrra.
  • ~Zks
    (2019-08-08 09:11)
    Najświeższe wiadomości w TVPIS. W dniu wczorajszym w siedzibie partii przy Nowogrodzkiej obradowało 13 plenun Polskiej Zjednoczonej Partii Prawicy. Na rozpoczęciu obrad głos zabrał Pierwszy Sekretarz PZPP. Tow Jarosław Kaczyński, który w referacie omówił aktualną sytuację w kraju i nakreślił dalsze kierunki rozwoju socjalistycznej Ojczyzny na najbliższe lata. W trakcie posiedzenia członkowie plenun w pelni poparli przedstawione w referacie przez tow pierwszego sekretarza główne tezy rozwoju gospodarczego kraju pod hasłem ;by Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatnio. Jednocześnie w specjalnym oświadczeniu dali ostry odpór różnym totalnym wrogim elementom antysocjalistycznym, które wichrzą i w porozumieniu z ośrodkami dywersji ideologiczne j tzw UNII podwazaja słuszną linie naszej partii. Również członkowie plenun w pelni poparli działanie i ciężką pracę tow Kuchcinskiego, solidaryzujac się z nim w przecistawianiu kłamliwej propagandzie opozycyjnych ośrodków opozycyjnych. Na zakończenie towarzysze tow Ziobro i tow Kamiński przedstawili dane dot działań prokuratury, policji i służb specjalnych w eliminowaniu wrogów partii i socjalizmu. Zebrani burzliwymi ooklaskami przyjęli uchwały 13 plenun. W całym kraju w zakładach pracy trwają wiece poparcia dla przywódcy partii i państwa tow Jarosława.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-08-08 09:12)
    PAN SZLAPKA SAM MOWI JESTEM PO STUDIACH I CO POKAZUJE TAKO KLASE JAK CALA NOWOCZESNA BYL JEGO KOLEGA I BYL ZAPYTANY DLA CZEGO MATKA BOSKA JEST NA SMIETNIKACH CZY WC TO GLUPIO SIE USMIECHAL.ALBO WIELGUS CO POJECHALA DO OJCA SWIETEGO ZAWIESC MU POMIETO KARTKIE I LISTE KSIEZY.TO SO ZADYMIACZE TAK PODBURZALA W SEJMNIE ZNIEPELNOSPRAWNYMNI ALE NARUD ICH WSZYSTKICH ROZLICZY 13 PAZDZIERNIKA.NIE BEDZIE ZE TEN IDZIE ZTYM A TEN Z TAMTYM.TO WSZYSTKO JUZ BYLO PRZEZ LATA NARUD BYL OKRADANY W2001 ROKU PRZEZ SLD SDPL UP POPSL.CO ZTEGO ZE TERAZ BEDZIE LEWICA CI SAMNI CO BYLI .TO JEST HANBA BO NARUD WSZYSTKO PAMIETA I NIGDY NIE ZAPOMNI KTO NAS OKRADAL A KTO DAWAL.TEN WYZEJ JESZCZE SMIEC PISZE ZE PIS ZEBY NIE PIS TO NIE WIADOMO CO BY Z TOBO BYLO CIEMNIACZKU.JAK BYS WALCZYL JAK MY PRZEZ LATA TO BYS ZAMKNOL DZIOB BO SMIERDZI TO NAM OCTEM.
  • ~Slazak
    (2019-08-08 09:14)
    Dzisiaj sam PISowski Panbog bedzie mowil jak uratowac dojna zmiane
  • ~szczęśliwy OSCAR
    (2019-08-08 10:30)
    PIS uszczęśliwił szwaba OSCARA!!! ...................................... ".... Tusk przyznał, że to dobry pomysł, choć nie ma pomysłu, skąd wziąć na niego pieniądze. Gdy słyszę bardzo fajny pomysł tak naprawdę - i nie będę drwił - żeby w Polsce na każde drugie i kolejne dziecko państwo płaciło 500 zł miesięcznie, jeśli dobrze zrozumiałem propozycję opozycji, to właściwie nie ma co czekać na jakieś kolejne wybory. Jestem gotów o tym serio porozmawiać dzisiaj — powiedział Tusk. Podkreślił, że według jego wiedzy nie ma możliwości finansowania takiego projektu. Ja bym najchętniej dał nie na drugie 500, ale od pierwszego (dziecka) po tysiąc miesięcznie. Ponieważ łatwo przychodzi formułować tego typu obietnice, to moim zdaniem wtedy, gdy jest ktoś, kto ma wiedzę na temat tego, jak funkcjonuje państwo, ile pieniędzy można wziąć od podatników, to może warto z nim, czyli w tym wypadku ze mną, podyskutować, czy to jest możliwe, czy nie — powiedział premier. Jeśli ktoś w Polsce wie, gdzie te miliardy leżą zakopane i można je natychmiast uruchomić i porozdawać ludziom, to będę najszczęśliwszym premierem w Europie, jeśli będę mógł być autorem czy współautorem takiego projektu — dodawał.

Może zainteresować Cię też: