Zastępca rzecznika PiS: Ujawnimy wykaz lotów w latach 2007-2015. To będzie długi dokument

Apelujemy o podstawową, elementarną uczciwość i sprawiedliwość w traktowaniu wysokich urzędników państwowych i o przykładanie takiej samej miary do wszystkich - powiedział w czwartek zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel, odnosząc się do sprawy lotów o statusie HEAD.

wróć do artykułu
  • ~jamar
    (2019-08-08 13:49)
    Może po kolei - najpierw 2015 -2019, a potem 2007-2015
  • ~Dark
    (2019-08-08 14:02)
    A ponoć zgodnie z procedurą za 2016-2017 lotów Kuchcińskiego i mafii PiSowskiej nie pokazali bo dokumenty zniszczono zgodnie z "zasadami". To jak to jest za 2007-2015 są a za ostatnie lata nie ma ... Coś znowu kłamiecie PiSowczyki.
  • ~Polacy
    (2019-08-08 13:45)
    A kiedy dymisja M.Morawieckiego. Przynosi nam tylko wstyd.
  • ~Uwaga
    (2019-08-08 13:49)
    Miało być prawo i sprawiedliwość a jest przecież oni też tak robili.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-08-08 13:58)
    a gdzie wykaz lotów broszki i mateuszka kłamczuszka
  • ~TTT
    (2019-08-08 13:56)
    Znowu próba odwrócenia uwagi od problemu :)
  • ~antylewus
    (2019-08-08 13:54)
    Odnoszę wrażenie że na tej niby aferze ostatecznie zyska jedynie PiS. Znowu strzał w kolano! Tylko tak dalej totalni!
  • ~nina
    (2019-08-08 14:40)
    Od czterech lat rzadzi PiS i sprawa dotyczy politykow PiSu tu i teraz, Zasadnicza roznica jest taka ze Kuchcinski jest marszalkiem sejmu,a D.Tusk byl premierem,samolot ma do swojej dyspozycji prezydent i premier, marszalek tylko do wyjazdow zagranicznych i do waznych wyjazdow krajowych, nie na dozynki czy odpusty,wtedy marszalek lata samolotami rejsowymi na koszt sejmu jak wszyscy poslowie.Kuchcinski polecial za caloksztalt. Zla karma zawsze wraca i wrocila do marszalka,za to co wyprawial w sejmie,za zle traktowanie poslow.
  • ~soros
    (2019-08-08 13:45)
    Ciekawe czy "niezależne media" zainteresują się tematem z taką samą determinacją jak teraz ........
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-08 14:01)
    Wszyscy pamietamy podróż życia Tuska do Peru.Od tego momentu Peru stało się naszym kluczowym partnerem gospodarczym.
  • ~handzlik
    (2019-08-08 15:39)
    Czy możemy prosić aby przy okazji ujawniono ile milionów przepisał na żonę pan premier Mateusz Morawiecki ps. "Pinokio"?
  • ~Wit
    (2019-08-08 15:18)
    Żenująca dziecinada ze strony PIS. Za grosz honoru.
  • ~Szary Wilk
    (2019-08-08 14:26)
    Panie Fogiel - Figiel wszyscy wiemy, że najważniejsze jest to by pielęgnować winę Tuska ale minęły już 4 lata i proszę, nagle okazuje się, iż nie mamy do czynienia z Prawem i Sprawiedliwością ale z Pazernością i Sitwą. Po raz kolejny potwierdza się, że jest to banda złodziei, którzy wydają nie swoje i żyją z nie swoich pieniędzy. Nie ma szans by to zakrzyczeć .
  • ~najstersztyk
    (2019-08-08 15:38)
    Od czterech lat rządzą wasi wybrańcy, nieszczęsne pisowskie lemingi, he he... Tusk tu nie pomoże - to oni zrobili was W WAŁA...
  • ~Krystek.
    (2019-08-08 13:58)
    Brawo teraz zobaczymy jak na koszt państwa latała ekipa PO . Raz jeszcze przekonamy sie jak w latach panowania PO dojono państwo. Zachowanie opozycji w ostatnich dniach dotyczące marszałka sejmu bylo nie do zaakceptowania . Rekiny w basenie z krwią nie bylyby tak agresywne i prymitywne jak polska opozycja.
  • ~Halina
    (2019-08-08 14:48)
    Pora rozliczyć Macierewicza za loty do Stanów. 04-05-2019 na kolejnej wycieczce (koszt kilkaset tys. - kto finansuje? ) do USA. Co tam robi? Ano posłuchajmy fragmenciku jego wystąpienia na tzw. Forum Polonijnym w Polskiej Częstochowie w USA czyli Dolylestown.
  • ~nawet wladza nie jest juz powazna
    (2019-08-08 14:53)
    Jesli sie wszem i wobec ciagle deklaruje ze sie jest uczciwym a tylko inni kombinowali i kradli to nalezy sie z tego wywiazywac. Teraz robi sie to samo i udowadnia, ze inni to wiecej kradli.
  • ~Alek
    (2019-08-08 14:32)
    Marszałek Senatu Borusewicz z Platformy latał średnio co 3 dni w latach 2007 do 2011 do Gdańska, żeby wyprowadzić psa, a jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały podatników prawie 400 tys. zł.a nie podał się do dymisji.A Kuchciński przynajmniej jest uczciwy i podał się do dymisji.Rządowe samoloty to kiedyś były prywatne taksówki premiera Donalda Tuska . Wszystko na to wskazuje, bo szef rządu w roku 2007-2011 latał nimi 175 razy. Dokąd? Do domu w Sopocie. Za loty premiera podatnicy zapłacili nawet 6 mln zł.Nawet Tusk do dziś nie przeprosił i ma Polaków w d.......e!
  • ~Midas
    (2019-08-08 15:34)
    A co nas to obchodzi? Miała być dobra zmiana. A zresztą, marszałek to nie premier - różne obowiązki i różna odpowiedzialność. I porozmawiajmy jeszcze o lotach szydło i o wypadku pod Częstochową. tez mogłoby byc ciekawie.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-08 15:37)
    Ujawnijcie najpierw to co nakazał wam sąd - listy poparcia do KRS, pisowscy PRZESTĘPCY!!!!!!!!!!!!!!