Prezes PiS: Marek Kuchciński będzie startował do Sejmu. To najbardziej demokratyczna ocena jego osoby

Marszałek Marek Kuchciński będzie startował w jesiennych wyborach parlamentarnych; to najbardziej demokratyczna metoda oceny jego osoby - poinformował PAP prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~kob.
    (2019-08-09 07:22)
    szanowny milczący były panie marszałku, honor w twoim pojęciu nie istnieje. ludzie jak możecie kłamać skandal
  • ~J. Kaczan
    (2019-08-09 04:39)
    Kuchcik lubi 14-tki. Bigos!
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-09 04:25)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~julka z las vegas
    (2019-08-09 01:54)
    Pan Prezes to jednak wybitny maz stanu a reszta to lapciuchy. Zal mi Prezesa, ze musi pracowac z takim elementem.
  • ~egon
    (2019-08-09 00:34)
    Ten człowiek ŁGAŁ POLAKOM W ŻYWE OCZY!!!!!! To ma być kandydat do władzy w Polsce? PiS wystawia oszustów i kłamców w wyborach?
  • ~zdz
    (2019-08-08 23:55)
    A kiedy zwróci do budżetu pieniądze, które podatnicy wyłożyli na jego podróże?
  • ~kos
    (2019-08-08 23:17)
    Taki oddany pis-czekista polskiej demokracji.
  • ~dfg
    (2019-08-08 23:17)
    A gdzie pani Krysia się podziała? Wszystkich z Opozycji by położyła na kolana .jak śmią takiego zacnego i prawego katolika oczeniać .prezes wie kogo ma przy sobie
  • ~Dm 2
    (2019-08-08 23:11)
    Kochający inaczej wydał demokratyczną ocenę Kuchcińskiego, prezesa "Kuchcinsky Air Force" free of charge.
  • ~wera
    (2019-08-08 23:07)
    Za samo to co robi TVP jak okłamuje ludzi jak oczernia niewinnych za samo to pójdzcie na wybory i zachęcajcie drugich aby usunąć tych wstrętnych ludzi z TVP
  • ~Dfht
    (2019-08-08 23:02)
    Pewnie że będzie startował i wejdzie do Sejmu bo ludzi to nie interesuje. Z tego okręgu wyborczego.ludzie liczą na 500 plus i to jest najważniejsze. I można sobie włosy rwać to nic to nie da zwolennicy PiSu wiedzą tylko to że Tusk to złodziej i PO też TVP się o to postara.
  • ~zetes
    (2019-08-08 22:50)
    PO uczepiło się tych lotów - jak pijany płotu - i teraz się boi się puścić tego Kuchcińskiego bo się wywali i będzie leżeć jak program PO który leży i nie oddycha
  • ~Jaca
    (2019-08-08 22:35)
    Gdyby wybory były bezpośrednie to i może była by prawda w ocenie elektoratu ale przecież i tako wyniku decyduje miejsce na liście a nie ilość głosów,
  • ~Look
    (2019-08-08 22:35)
    W p a l e sie nie miesci, co za bezczelnosc, on pluje ludziom w twarz!
  • ~Eu
    (2019-08-08 22:00)
    Jarek a wlasciwie przywudzca Solidarnosci byl brat
  • ~emeryci do domu
    (2019-08-08 21:57)
    Dlaczego kłamczuchy startują do sejmu? Nie ma honoru?
  • ~W.Borsa
    (2019-08-08 21:48)
    Czy jakikolwiek oszust może być posłem?
  • ~Matka
    (2019-08-08 21:33)
    Pan Prezes wywala panią premier bo była wspaniała (??), teraz wywala wspaniałego (??) Kuchcińskiego. A może podać Pana Marszałka ogólnokrajowej ocenie. Stworzyć listy podpadniętych i niech głosują na nich wszyscy Polacy. Czyli taka lista krajowa inaczej. I to by była demokracja. Bo inaczej to odwołanie Marszałka to tylko gest. W tym okręgu pewnie wygra bo region niezamożny i coś tam dla nich zrobił. Ale dla większej części to szkodnik. Przecież usunięto go ze względu na niepochlebną opinię publiczną.
  • ~Zepp
    (2019-08-08 21:24)
    Marek K.
  • ~wyborca z Lublina