Prezes PiS: Marek Kuchciński będzie startował do Sejmu. To najbardziej demokratyczna ocena jego osoby

Marszałek Marek Kuchciński będzie startował w jesiennych wyborach parlamentarnych; to najbardziej demokratyczna metoda oceny jego osoby - poinformował PAP prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~silesian
    (2019-08-08 20:33)
    dziadek daj se spokoj!!!!!!!!!!!!!juz i tak nikt nie wierzy w to co mówicie
  • ~Edek
    (2019-08-08 20:36)
    A dlaczego der Dziennik nie zajmuje się aferą pani Dolniak? Gdyby ktoś inny nie zapłacił za benzynę, to by już pisały wszystkie media tzw. głównego nurtu.
  • ~Pół-panek Kriss
    (2019-08-08 20:45)
    Oznajmiam PODPISUJĘ się Pół-panek Kriss . Batko CENZOR ZABLOKOWAŁ. Wszelkie Inne podpisy nie są Moje.
  • ~44 dawniej też 44
    (2019-08-08 20:47)
    Nagrodą za kłamstwa, mataczenie i nadużycie stanowiska ma być 1ka na liście? Bardzo mi przykro, ale na taki PiS głosował nie będę. To tak jakbym głosował na PO.
  • ~Pół-panek Kriss
    (2019-08-08 20:47)
    CENZOR czy poparcie dla Prezesa podlega CENZURZE? Preze4s ma Racje.Niech Go Ocenią Wyborcy.
  • ~oszukany
    (2019-08-08 20:57)
    Czy "ciemny lud " to kupi?
  • ~Slazak
    (2019-08-08 21:10)
    to bedzie demokratyczna ocena ale jego wyborcow
  • ~taki potrzebuje PIS ale nie ojczyzna
    (2019-08-08 21:15)
    Niech startuje do sejmu. A moze go znowu wybiora na marszalka, jedt taki oddany i pokorny panu prezesowi. To wzor polityka. Sama duma PIS-u. Pomogl przeciez w przeglosowaniu tylu bzdurnych i szkodliwych ustaw nie dopuszczajac nawet opozycji do glosu.
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-08-08 21:16)
    PIS nigdy nie kłamie , a Pan Piotrowicz musiał lecieć z lodówka i dlatego Pan Marszałek go zabrał , co miał na wózku tą lodówke z lekami wlec? Lód w termosie mu się roztopił , gorąco i trzeba było coś wymyślić ,żeby głupi elektorat łyknął kłamstwa to się posłużył żoną --my ze wschodniej Polski wszystko łykamy
  • ~wyborca z Lublina
    (2019-08-08 21:18)
    My wyborcy z Lublina , jesteśmy sercem z Panem Kuchcińskim , nawet gdyby na--s-ra-ł na talerz , to mówilibyśmy ,że to kaszanka .Dlatego popieramy cały PIS
  • ~Zepp
    (2019-08-08 21:24)
    Marek K.
  • ~Matka
    (2019-08-08 21:33)
    Pan Prezes wywala panią premier bo była wspaniała (??), teraz wywala wspaniałego (??) Kuchcińskiego. A może podać Pana Marszałka ogólnokrajowej ocenie. Stworzyć listy podpadniętych i niech głosują na nich wszyscy Polacy. Czyli taka lista krajowa inaczej. I to by była demokracja. Bo inaczej to odwołanie Marszałka to tylko gest. W tym okręgu pewnie wygra bo region niezamożny i coś tam dla nich zrobił. Ale dla większej części to szkodnik. Przecież usunięto go ze względu na niepochlebną opinię publiczną.
  • ~W.Borsa
    (2019-08-08 21:48)
    Czy jakikolwiek oszust może być posłem?
  • ~emeryci do domu
    (2019-08-08 21:57)
    Dlaczego kłamczuchy startują do sejmu? Nie ma honoru?
  • ~Eu
    (2019-08-08 22:00)
    Jarek a wlasciwie przywudzca Solidarnosci byl brat
  • ~Look
    (2019-08-08 22:35)
    W p a l e sie nie miesci, co za bezczelnosc, on pluje ludziom w twarz!
  • ~Jaca
    (2019-08-08 22:35)
    Gdyby wybory były bezpośrednie to i może była by prawda w ocenie elektoratu ale przecież i tako wyniku decyduje miejsce na liście a nie ilość głosów,
  • ~zetes
    (2019-08-08 22:50)
    PO uczepiło się tych lotów - jak pijany płotu - i teraz się boi się puścić tego Kuchcińskiego bo się wywali i będzie leżeć jak program PO który leży i nie oddycha
  • ~Dfht
    (2019-08-08 23:02)
    Pewnie że będzie startował i wejdzie do Sejmu bo ludzi to nie interesuje. Z tego okręgu wyborczego.ludzie liczą na 500 plus i to jest najważniejsze. I można sobie włosy rwać to nic to nie da zwolennicy PiSu wiedzą tylko to że Tusk to złodziej i PO też TVP się o to postara.
  • ~wera
    (2019-08-08 23:07)
    Za samo to co robi TVP jak okłamuje ludzi jak oczernia niewinnych za samo to pójdzcie na wybory i zachęcajcie drugich aby usunąć tych wstrętnych ludzi z TVP

Może zainteresować Cię też: