Brudziński o sprawie Kuchcińskiego: W PiS nie ma "świętych krów"

W PiS nie ma "świętych krów" - zapewnił w czwartek wieczorem w TVP szef sztabu wyborczego PiS, europoseł Joachim Brudziński komentując decyzję marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o rezygnacji ze stanowiska po krytyce za jego loty służbowe.

wróć do artykułu
  • ~felicjan
    (2019-08-12 14:20)
    Przecież pan K. nie zwrócił 4-ch milionów złotych za przeloty osób towarzyszących w podniebnych podróżach. Kilka lat temu skazano kobietę na zapłacenie 300 zł grzywny, dlatego, że nie wydała paragonu na kwotę 30 groszy za kserokopię, czy więc pan K. również zapłaci wielokrotność wyłudzonych pieniędzy z naszych podatków?
  • ~Loki
    (2019-08-09 11:17)
    czekamy na osądzenie pisowców zaangażowanych w SKOK-i. Niech ziobro rozliczy się z wpłat na solidarną Polskę od rodziny kurskiego.
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2019-08-09 10:11)
    Jest gorzej. Są święte, ale prosiaczki nazywane ś. Po co kłamać. Oddajecie K. by resztę stada ochronić. Zresztą, krzywdy mu nie zrobicie. Coś się znajdzie w cieniu. Proszę, proszę. Jaki moralny syn I sekretarza legionowskiej PZPR. Najadł się synek ukradzioną mi emeryturą? Nacieszył skazaniem byłego funkcjonariusza na minimum bytowe za to, że nie nigdy złamał prawa służąc krajowi?
  • ~nomad
    (2019-08-09 08:31)
    On to dla PiSiego suwerena nadaje. Mają klapki na oczach ze swoich 500+ i udają że nic nie widzą.
  • ~solidarnosciowiec
    (2019-08-09 08:25)
    sa sa tylko jestes slepy jojo wystarczy ze za calej kadencji pilot podkarpacki nie ukaral nikogo z pisu tylko z PO teraz PAN NITRAS TO PAN a wy zlodzieje i oszusci tak jak komunista poitrowicz 500 ampulek lekarz sie smial jak go o to zapytano zgnilizna i nic wiecej
  • ~otto
    (2019-08-09 08:04)
    Pis jest cały jedną świętą, złodziejską krową .Ci ludzie kradną na skalę kosmiczną i non-stop łżą jak najęci.
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-08-09 07:59)
    Nie kłam. Gdyby nie media byłby dalej świętą krową. Ciekawe czy pisokratura postawi zarzuty wszystkim, którzy zostali w tym skandalu kłamali i lamali prawo
  • ~Wszyscy i tak wiedza o co chodzi
    (2019-08-09 07:56)
    Tyż prowda , dlatego po usunięciu od koryta DZ-tki ......
  • ~Sokular
    (2019-08-09 07:54)
    Do świętości daleko a szkoda...................................tej dobrej opinii
  • ~bredziński
    (2019-08-09 07:39)
    a w głowę to się Jojo nie uderzyłeś ? zaczynasz bredzić jak za dawnych czasów
  • ~Pies do Penelopy
    (2019-08-09 07:25)
    Panie Bredzisławie ! On wielki Kuchciński zachowywał się nie jak św krowa nawet nie jak św byk Apis lecz jak byk rozpłodowy z socjalistycznego PGRu.
  • ~Coco
    (2019-08-09 06:58)
    ... służyć Polsce"! Ha, dobra to służba. Jak się nie wyda, to hulaj duszo, piekła nie ma, a jak się "wydało" (bo opozycja swym kłamliwym palcem wskazała) to ujawniły sie standarty PiS (choć, co by nie pisać, jemu, Marszalkowi, się to za ciężką pracę należało), no wiec jak się wydało, to świętość KROWY Naczelnej, blaskiem pierwszej jasnosci zajaśniała.
  • ~Senex
    (2019-08-09 06:28)
    Świętych krów nie ma, jest tylko ŚWIĘTY CAP - Jarek.
  • ~Szyba
    (2019-08-09 06:18)
    Jojo wyhamuj , przecież zrobiliście z Kuchcińskiego ofiarę , człowiek który nie złamał prawa i musi odejść , bo się suwerenowi nie podoba . Iście bolszewicka retoryka !
  • ~Szyba
    (2019-08-09 06:13)
    Kolejny pisowski kłamca , Kuchciński świętą krową nie jest a "jedynkę" w Przemyślu dostał ! Taka nagroda za poniesione straty . A co z kolejną nie świętą krową czyli z marszałkiem Karczewskim !?
  • ~rty
    (2019-08-09 05:04)
    Ale za to doją. pięknie
  • ~Krysia Krowa
    (2019-08-09 04:36)
    Jak to nie ma?
  • ~👀👅
    (2019-08-09 04:21)
    Pozdrawiam Republike Kaczobananowa!
  • ~JP
    (2019-08-09 01:25)
    HAHAHAHAHA!!! z wyjatkiem wuca i jego baranow
  • ~Obatele, łączcie się /ze sobą?/
    (2019-08-08 23:40)
    Obatel twierdzi, że wszyscy pisowscy posłowie są czyści, jak źona Cezara ? Ten jeden Cezar to ma całkiem spory harem - posłów ? Co tam się wyrabia na tej Nowogrodzkiej ?

Może zainteresować Cię też: