Brudziński o sprawie Kuchcińskiego: W PiS nie ma "świętych krów"

W PiS nie ma "świętych krów" - zapewnił w czwartek wieczorem w TVP szef sztabu wyborczego PiS, europoseł Joachim Brudziński komentując decyzję marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o rezygnacji ze stanowiska po krytyce za jego loty służbowe.

wróć do artykułu
  • ~Edek
    (2019-08-08 21:38)
    Taaa...widać JOJO twój stosunek do Kuchcińskiego...kochasz go - jakbyś mógł...przegryzł byś mu tętnicę szyjną... - tak wygląda miłość naczelnych knurów w Zwierzęcym Folwarku...
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-08 21:41)
    Skoro nie ma świętych krów to oczekujemy rozliczenia pana Kuchcińskiego za jego łgarstwa - bo to one, a nie same loty są w tej sprawie najbardziej bulwersujące. Oczekujemy rozliczenia urzędników kancelarii Sejmu uczestniczących w oszukiwaniu opinii publicznej i ukrywaniu przed Polakami informacji publicznej - jeśli w PiS nie ma świętych krów, ci ludzie powinni zostać jeszcze dziś ARESZTOWANI!!!!!!!!!!!
  • ~harnaś
    (2019-08-08 21:46)
    Krów nie ma , za to całe stado baranów !
  • ~Mea
    (2019-08-08 21:52)
    Panie Brudziński zanim coś powiesz pomyśl, myślenie nie boli nawet pisowców. Nie ma świętych krów?? Szkoda, że trzeba było tak długo czekać żebyście przestali kłamać. Gdyby was nie zdemaskowali żadna krowa nie byłaby "święta". Niech pan milczy bo się pan kompromituje przed inteligentną częścią Polaków. Tylko ciemny lud to kupi.
  • ~Jozikk
    (2019-08-08 22:01)
    Jest , jest ta swieta k r o w a w Pisie, to przeciez PREZES WIELKI PIERWSZY!
  • ~mistrz joda
    (2019-08-08 22:09)
    No to jeszcze raz: kuchciński mnie muli ale kopacz i kierwiński jako moralizatorzy jeszcze bardziej bo ich ból dupsleya wyczuwam
  • ~W.Borsa
    (2019-08-08 22:09)
    Czy kandydat oszust („naciągacz”) jest wyznacznikiem uczciwości swojej partii?
  • ~Marszalek Odlaski
    (2019-08-08 22:12)
    PIS kłamał, nadal kłamie i zawsze będzie kłamać - c.b.d.o.
  • ~Alek
    (2019-08-08 22:21)
    A za to za rządu PO były same święte krowy i nikt z PO nie został ukarany za afery czy przekręty.Jak ktoś z PO ********* to Tusk mówił nic się nie stało!!!!!
  • ~twarde lądowania
    (2019-08-08 22:31)
    prezes trzymajac się kurczowo pulpitu partyjnej mównicy osobiście odgrzewał na Nowogrodzkuej stare kotlety /ale tylko te sprzed 4 lat rządzenia PISu ! tylko te dotyczace opozycji /, jednak sam starych kotletów nie zje, bo lubi tylko mielone albo nawet pierogi, ze względu na stan uzębienia. Prezesie, rządzisz 4-ty rok ! I co ? Znajdziesz kompletne kwity na opozycję, a swoje gdzie zgubiłeś ???? Czy te 4 lata latania pi siorków po Polsce wte i wewte to jest ... czarna dziura bez dokumentowania lotów ?
  • ~wielebny Ryszard
    (2019-08-08 22:38)
    Prezes jest swiety lub prawie swiety !
  • ~ciotka Pelagia z Komanczy
    (2019-08-08 22:41)
    Tusk - wzorzec zla / Kuchcinski - wzorzec dobra. Czy ktos uwaza inaczej ?
  • ~to jest sukces panie Brudzinski
    (2019-08-08 22:48)
    Panie Brudzinski powiedz pan po imieniu to byl przeciez sukces. Po co owijac w bawelne? To tylko PIS jest w stanie zdobyc sie na taki gest czy krok.
  • ~Dm 2
    (2019-08-08 22:59)
    Powiedziała druga święta krowa. Lecz już nie wspomniał trampkarz Jojo, że ta święta krowa kandyduje do sejmu jako numer jeden na liście. PiSSstandardy nie naruszone - kraść, oszukiwać, niszczyć - to ich motto, a Brudziński od tego nie odstaje. Ich prezes (kochający inaczej) jest dla nich wzorem. Że też takie barachło istnieje w życiu politycznym tego kraju.
  • ~dlaczego robią wyborców w ci ula ?
    (2019-08-08 23:01)
    Czy to prawda, że ten odlotowy Kuchciński wystartuje w wyborach do Sejmu ? Z taką kartoteką ?! Oooo, cienko z nim, mocno potrzebuje immunitetu.
  • ~rychu
    (2019-08-08 23:10)
    w PiS nie ma "świętych krów", powiedziala jedna z najwiekszych świętych krów !!!!!!!!!!
  • ~ups
    (2019-08-08 23:11)
    A Czarnecki to pies?
  • ~kos
    (2019-08-08 23:13)
    Krów nie ma,, za to węży kupa.
  • ~PIS to afera 200+
    (2019-08-08 23:17)
    W PISie nie ma świętych krów. Prezes z aferą Duck Tower tego przykładem. O KNF cisza, o Srebrnej cisza, o hektarach Morawieckiego cisza, o SKOK cisza.
  • ~ziuk
    (2019-08-08 23:37)
    LOL jak nie ma jak są. A tę żałosną miernotę bronili do upadłego. Dopiero kiedy sondaże wykazały, że jednak coś jest nie halo, to Naczelnik wygramolił się z argumentem "A u was Murzynów bijo!" xD

Może zainteresować Cię też: