Brudziński o sprawie Kuchcińskiego: W PiS nie ma "świętych krów"

W PiS nie ma "świętych krów" - zapewnił w czwartek wieczorem w TVP szef sztabu wyborczego PiS, europoseł Joachim Brudziński komentując decyzję marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o rezygnacji ze stanowiska po krytyce za jego loty służbowe.

wróć do artykułu
  • ~harnaś
    (2019-08-08 21:46)
    Krów nie ma , za to całe stado baranów !
  • ~Marszalek Odlaski
    (2019-08-08 22:12)
    PIS kłamał, nadal kłamie i zawsze będzie kłamać - c.b.d.o.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-08 21:41)
    Skoro nie ma świętych krów to oczekujemy rozliczenia pana Kuchcińskiego za jego łgarstwa - bo to one, a nie same loty są w tej sprawie najbardziej bulwersujące. Oczekujemy rozliczenia urzędników kancelarii Sejmu uczestniczących w oszukiwaniu opinii publicznej i ukrywaniu przed Polakami informacji publicznej - jeśli w PiS nie ma świętych krów, ci ludzie powinni zostać jeszcze dziś ARESZTOWANI!!!!!!!!!!!
  • ~Edek
    (2019-08-08 21:38)
    Taaa...widać JOJO twój stosunek do Kuchcińskiego...kochasz go - jakbyś mógł...przegryzł byś mu tętnicę szyjną... - tak wygląda miłość naczelnych knurów w Zwierzęcym Folwarku...
  • ~Jozikk
    (2019-08-08 22:01)
    Jest , jest ta swieta k r o w a w Pisie, to przeciez PREZES WIELKI PIERWSZY!
  • ~Mea
    (2019-08-08 21:52)
    Panie Brudziński zanim coś powiesz pomyśl, myślenie nie boli nawet pisowców. Nie ma świętych krów?? Szkoda, że trzeba było tak długo czekać żebyście przestali kłamać. Gdyby was nie zdemaskowali żadna krowa nie byłaby "święta". Niech pan milczy bo się pan kompromituje przed inteligentną częścią Polaków. Tylko ciemny lud to kupi.
  • ~to jest sukces panie Brudzinski
    (2019-08-08 22:48)
    Panie Brudzinski powiedz pan po imieniu to byl przeciez sukces. Po co owijac w bawelne? To tylko PIS jest w stanie zdobyc sie na taki gest czy krok.
  • ~W.Borsa
    (2019-08-08 22:09)
    Czy kandydat oszust („naciągacz”) jest wyznacznikiem uczciwości swojej partii?
  • ~twarde lądowania
    (2019-08-08 22:31)
    prezes trzymajac się kurczowo pulpitu partyjnej mównicy osobiście odgrzewał na Nowogrodzkuej stare kotlety /ale tylko te sprzed 4 lat rządzenia PISu ! tylko te dotyczace opozycji /, jednak sam starych kotletów nie zje, bo lubi tylko mielone albo nawet pierogi, ze względu na stan uzębienia. Prezesie, rządzisz 4-ty rok ! I co ? Znajdziesz kompletne kwity na opozycję, a swoje gdzie zgubiłeś ???? Czy te 4 lata latania pi siorków po Polsce wte i wewte to jest ... czarna dziura bez dokumentowania lotów ?
  • ~Alek
    (2019-08-08 22:21)
    A za to za rządu PO były same święte krowy i nikt z PO nie został ukarany za afery czy przekręty.Jak ktoś z PO ********* to Tusk mówił nic się nie stało!!!!!
  • ~Szyba
    (2019-08-09 06:18)
    Jojo wyhamuj , przecież zrobiliście z Kuchcińskiego ofiarę , człowiek który nie złamał prawa i musi odejść , bo się suwerenowi nie podoba . Iście bolszewicka retoryka !
  • ~PIS to afera 200+
    (2019-08-08 23:17)
    W PISie nie ma świętych krów. Prezes z aferą Duck Tower tego przykładem. O KNF cisza, o Srebrnej cisza, o hektarach Morawieckiego cisza, o SKOK cisza.
  • ~Senex
    (2019-08-09 06:28)
    Świętych krów nie ma, jest tylko ŚWIĘTY CAP - Jarek.
  • ~kos
    (2019-08-08 23:13)
    Krów nie ma,, za to węży kupa.
  • ~Dm 2
    (2019-08-08 22:59)
    Powiedziała druga święta krowa. Lecz już nie wspomniał trampkarz Jojo, że ta święta krowa kandyduje do sejmu jako numer jeden na liście. PiSSstandardy nie naruszone - kraść, oszukiwać, niszczyć - to ich motto, a Brudziński od tego nie odstaje. Ich prezes (kochający inaczej) jest dla nich wzorem. Że też takie barachło istnieje w życiu politycznym tego kraju.
  • ~ups
    (2019-08-08 23:11)
    A Czarnecki to pies?
  • ~Szyba
    (2019-08-09 06:13)
    Kolejny pisowski kłamca , Kuchciński świętą krową nie jest a "jedynkę" w Przemyślu dostał ! Taka nagroda za poniesione straty . A co z kolejną nie świętą krową czyli z marszałkiem Karczewskim !?
  • ~👀👅
    (2019-08-09 04:21)
    Pozdrawiam Republike Kaczobananowa!
  • ~wielebny Ryszard
    (2019-08-08 22:38)
    Prezes jest swiety lub prawie swiety !
  • ~dlaczego robią wyborców w ci ula ?
    (2019-08-08 23:01)
    Czy to prawda, że ten odlotowy Kuchciński wystartuje w wyborach do Sejmu ? Z taką kartoteką ?! Oooo, cienko z nim, mocno potrzebuje immunitetu.

Może zainteresować Cię też: