Kandydat na nowego marszałka Sejmu zaskoczeniem? GIEŁDA NAZWISK

Kandydat na nowego marszałka Sejmu może być dla niektórych zaskoczeniem, ale będzie to dobry kandydat. Jestem przekonany, że będzie bardzo dobrym marszałkiem - powiedział w piątek szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Tymczasem, jak wynika z nieoficjalnych informacji RMF, nowym marszałkiem będzie jeden z ministrów.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-09 10:30)
    kto marszałkiem na 3 miesiące to ci dopiero pytanie. swo.ł.ocz pełowska niech odpowie na pytanie: kiedy jej bosowie rudy srul, borsuk i inni zwrócą pieniądze za wycieczki samolotowe na koszt podatników ? kiedy srul ojropy odda 150 tys. zł za naukę języka angielskiego ? w żadnym przepisie nie ma nic na temat tego że podatnik ma płacić za to że tępy srul uczy się angielskiego
  • ~Burack
    (2019-08-09 08:53)
    Wybiorą kogoś kto boi się latać.
  • ~Pott
    (2019-08-09 08:52)
    Jak juz, jak innych nie maja, to moze ta Wasserman uspokoilaby troche narod. Bron Boze nie den skomprowitawany Terlecki! Ale z drugiej strony Terlecki du p o w laz prezesa, jego prawa, czy lewa reka. Prezes zawsze wybiera tych najbardziej oddanych, poslusznych d u p kow!
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-08-09 10:20)
    Biedny PIS_ek ,zrobili KONFERENCJE przeczytali z listu oswiadczenie, pokazali liste LOTOW TUSKA , czesc z nich byla ANULOWANA ,czego naturalnie nie powiedziano, i potem WYSZLI, nie dopuszczono pytan. Takie KONFENCJE znam tylko z Chin albo Korei Pln. .
  • ~emerytka nauczycielka
    (2019-08-09 10:00)
    filozofia malego Kazia, zrobil zle,ale nie zrobil zle, glupszego tlumaczenia oprocz PIS nie podano, "ludzie myslcie to ni boli"............
  • ~Dark
    (2019-08-09 09:33)
    Kolejny PiSo sługus posłuszny oszustowi developerowi K.
  • ~Christ.
    (2019-08-09 09:16)
    Bedzie Abstand mierny, bierny, Ale zawsze. wierny. Taka jest zadada tego chorego na wladze Jaro Kaczyzmu, to jest PISss
  • ~Ryszard
    (2019-08-09 10:12)
    Wybiorą "Psa" Terleckiego ,będzie pilnował podwórka PiSu.
  • ~Jasnosidz
    (2019-08-09 11:25)
    Zapytajcie prezesa kto będzie marszałkiem . On wie to już od wczoraj.
  • ~wiadomo, jak z PIS-u to dobry
    (2019-08-09 10:20)
    Przeciez Kuchcinski tez byl dobrym kandydatem. Tyk mowili wtedy wszyscy politycy PIS-u. No i co? Ten nastepny tez bedzie tak dobry jak Kuchcinski.
  • ~My Naród
    (2019-08-09 12:32)
    Stawiam na Jarosława K jest elokwentny (w inwektywach) ,rozumny (ma jeden bit) ,jest wysoki ( i ma niskie czoło )nie lubi mądrzejszych od siebie ( o to jest nietrudno) i jeszcze wiele zalet dla Polski niezbędne by chłopcy w sukienkach nim kierowali .
  • ~Roderyk.
    (2019-08-09 11:02)
    No to Totalnie POprawnej Opozycji dnia pamiętnegp sierpnia dziewiątego nos będzie miał zwis do kolan jak u pingwina pewnego.
  • ~Jaro
    (2019-08-09 10:39)
    Zamienił stryjek,... Czy ktoś zna jakiegoś pis_dzielca, co nie latał? Jedna sitwa, wołająca: Tusk, Tusk, Tusk,...
  • ~Genowefa Powabna
    (2019-08-09 09:59)
    Główna zasada PiS nikt nie może stawiać się ponad wszechmogącym. Nawet marszałek Polski. Europy Azji i obu Ameryk. Najważniejsza jest uległość i . Rozum nie jest wygrany czego przykładem jest minister od pieniędzy.
  • ~Emil
    (2019-08-09 14:42)
    W taki sposob Pis niszczy wszystko co sie nie zgadza z ich wizja swiata. Pytanie tylko jaka ta wizja jest? 😈😈😈
  • ~Na pewno.
    (2019-08-09 12:26)
    Na pewno wnuka po Gomułce nie wybiorą.
  • ~alik
    (2019-08-09 14:14)
    pełnym zaskoczeniem jest kandydatura Kidawy iSawickiego pasjonatów Ikara i paralotni ,którzy nie będą przez 3 miesiące korzystać z samolotów powodzenia
  • ~nina
    (2019-08-09 14:53)
    Krotka lawka jest w PiSie,dopiero co mowila ze uczy sie byc ministrem, a teraz bedzie uczyc sie jak byc marszalkiem.Prasa pisala ze dolnoslaskie poslanki PiSu podrozoja pociagami i kazda z ich ma osobny przedzial,szkoda ze nie caly wagon.W tych tapirowanych glowkach sie poprzewracalo.
  • ~Pani Witek
    (2019-08-09 13:15)
    to bardzo dobra kandydatura, typowałem ją już wcześniej na następczynię pani Mazurek.
  • ~amira
    (2019-08-09 11:59)
    właśnie wytoczyła się nowa rzecznik i odgraża się opozycji ,piękna postać lepsza od Mazurek

Może zainteresować Cię też: