Rozłam na lewicy. Część działaczy partii Razem nie chce startować z list SLD i odchodzi z partii

| Aktualizacja:

Grupa ok. 40 działaczy Lewicy Razem rezygnuje z członkostwa w partii w związku z decyzją o starcie z list SLD - dowiedziała się PAP. Wciąż łączą nas wartości i wspólna wizja Polski; rozstajemy się w zgodzie - podkreśla rzeczniczka Razem Dorota Olko.

wróć do artykułu
  • ~greg
    (2019-08-09 11:18)
    Startować na jednej liście z takimi tuzami PZPR-u jak Senyszyn, Nikolski, Czarzasty czy Jaskiernia to wstyd i hańba!
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-09 11:19)
    Wiedziałem, że to się tak skończy. Za Krzaczastym stoi ukryty tłumek starych komunistów, dlatego młodzi nie chcą z nim współpracować.
  • ~mki
    (2019-08-09 11:22)
    a jo ,,najfienkszy ..problem Rzeczpospolitej,,tragedyjyjia
  • ~kurkuma
    (2019-08-09 11:43)
    Mam nadzieję (chociaż bardzoo słabą), że wyborcy (sympatycy) będą mieli więcej rozumu, niż stratedzy Razem, którym nie odpowiada wspólny start z list lewicowych i nie pozostaną w domu.
  • ~mkk
    (2019-08-09 11:45)
    Mieńszewicy?? Historia to zna....
  • ~zin
    (2019-08-09 11:56)
    rozlamawcy nie dorosli aby reprezentowac jakakolwiiek obcje politycza Wezcie przyklad z PISu im nie przeszkadzaja czlonkowie PZPR czy tez prokuratorzy PRL
  • ~tttt.
    (2019-08-09 12:31)
    Przylepilo sie ***** do tylkai mowi plyniemy.
  • ~Jaca
    (2019-08-09 12:59)
    Ostatnia szansa na demokratyczne wolne wybory W RP a zamiast jednoci fochy... wyglda na to, że za 4 lata wybory będą już w modelu białoruskim...
  • ~Wiem
    (2019-08-09 14:57)
    To znane indywidua i polityczne ******* Klasyczna rozbijacka robota bo Lewica bardzo zyskuje w sondażach. Wiadomo kto to robi i za czyje pieniądze.
  • ~S.
    (2019-08-09 15:42)
    Bez Leszka Millera to już nigdy nie będzie ta sama czerwona zaraza co kiedyś. Jak to mówił abp. Jędraszewski.
  • ~poda-tnik
    (2019-08-09 15:44)
    To jakaś paranoja! Liczy się dla was jedynie intratny stołek, a nie dobro Polski i jej obywateli, liczą się słupki w naciąganych sondażach. A może tak zainteresować się sytuacją w służbie zdrowia, likwiduje się oddziały szpitalne w całej Polsce, czy chcecie Polaków wysłać przedwcześnie do mitycznego nieba? Zostanie przecież zusowska kasa.
  • ~Artur.
    (2019-08-09 15:47)
    To początek odejdzie nas więcej. Nie możliwa jest współpraca z wieloletnim slugusem reżimowej partii.
  • ~oj
    (2019-08-09 17:06)
    Jak widać tylko część polityków(?) partii Razem dojrzała przez te cztery lata. Część dalej w krótkich spodenkach z łopatkami i wiaderkami wędruje do piaskownicy, by pobawić się w politykę. Polityka, to sztuka kompromisów i umiejętności budowania sojuszy w konkretnych celach.
  • ~vox
    (2019-08-09 17:40)
    Wspólna lista lewicy to bardzo mądra decyzja.LEWICA to opcja dla 20 procent Polaków , którzy nie mieli na kogo glosować. Zawsze znajdzie się grupka osób o małych rozumkach , którzy wszystko skrytykują i nie należy się nimi przejmować . LEWICA naprzód. Brawo !!!
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-08-10 02:09)
    my lewacy mamy być zawsze razem
  • ~lewacy to pracy
    (2019-08-10 02:11)
    towarzysze, k..a mać, ja was nie słyszę.
  • ~farmazon
    (2019-08-10 06:18)
    Lewica, to była kiedyś za Millera, żadnego edzia tam nie było.
  • ~przykre
    (2019-08-10 11:48)
    Normalka. Warcholstwo polityczne i tyle. W normalnych społecznościach dialog zakończony kompromisem jest NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ. U nas, u inteligentnych. .inaczej kompromis myli się ich kompromitacją.
  • ~=przykre
    (2019-08-10 11:51)
    -Normalka. Warcholstwo polityczne i tyle. W normalnych społecznościach dialog zakończony kompromisem jest NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ. U nas, u inteligentnych. .inaczej kompromis myli się z ICH kompromitacją.
  • ~tak jest
    (2019-08-10 17:49)
    Dla kogo wlasne ambicje sa wazniejsze od losow kraju powinien odejsc. Takich ojczyzna obecnie niekoniecznie potrzebuje.