Posłowie PO-KO domagają się dymisji szefowej Kancelarii Sejmu i dyrektor CIS

| Aktualizacja:

Szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska i dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka powinni natychmiast podać się do dymisji; urzędnicy Kancelarii chronią ustępującego marszałka Sejmu, ciągle czekamy na dokumenty ws. lotów Marka Kuchcińskiego - mówili w piątek posłowie PO-KO.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna
    (2019-08-09 12:19)
    PO-KO dostaliście Kuchcińskiego i dajcie sobie spokój! Zajmijcie się sobą,programem i spokojnie czekajcie na wyniki wyborów.
  • ~W
    (2019-08-09 12:26)
    Dac glupiemu palec to beda chcieli odgrysc cala reke. Kiedy to holota z Totalnej Targowicy pojdzie w niebyt ?
  • ~archimandryta
    (2019-08-09 12:25)
    Złapani na kłamstwach, ale bezkarni. Nowe standardy według obatela widać do PiCu jeszcze nie dotarły.
  • ~seneka
    (2019-08-09 12:22)
    Kłamałam, kłamię i kłamać będę, tak mi dopomóż PiS !
  • ~zjs
    (2019-08-09 13:01)
    PO-KO jest tak kiczowate jak ten zwiastun Vegi. Polityczne disco-polo.Cały czas melodia na jedno kopyto.
  • ~Bn
    (2019-08-09 12:30)
    Niech się wybiorą do UM Warszawy, to dopiero sobie poczekają.
  • ~alik
    (2019-08-09 13:20)
    posłowie POKO mówią co wiedzą ale nie wiedzą co mówią nadają sie teleturnieju wiem wszyskto
  • ~PO mistrzem świata
    (2019-08-09 13:36)
    w biciu piany!!!
  • ~totalna oPOzycjo
    (2019-08-09 13:35)
    A programik gotowy? Wyrobicie się do wyborów? Chyba nie, skoro ciągle zajmujecie się bzdetami.
  • ~stp
    (2019-08-09 13:26)
    PiSie trolle, co byście tu nie pisali, mleko się wylało. Nie widzi tego kto nie chce , lub oślepł , bo mu za to zapłacili.
  • ~Bartosz i Krzysztof
    (2019-08-09 14:38)
    nic nie słychać o poczynaniach posłów POKO w prowadzonej kampanii wyborczej ponoć widziano ich przemierzających plaże od Świnoujścia do Krynicy Morskiej ,gdzie będą protestować przeciwko przekopowi jednocześnie sprzedając lody na podratowanie służby zdrowiai innych swoich programów.Proponuję w pażdzierniku pójść z powrotem
  • ~??????????????????
    (2019-08-09 13:48)
    Przecież ta kobieta poświadczała publicznie nieprawdę. Dlaczego nie została aresztowana o 6 rano z udziałem kamer TVP? Zdaje się, że MIAŁO NIE BYĆ W POLSCE ŚWIĘTYCH KRÓW???????????