Koniec wakacji dla włoskiego parlamentu. Wszystko przez kryzys w koalicji

Politycy we Włoszech czekają na ponowne otwarcie obu izb parlamentu, zamkniętych na czas wakacyjnej przerwy, która miała trwać do września. W związku z kryzysem w koalicji w Izbie Deputowanych i Senacie odbędą się głosowania w sprawie rządu Giuseppe Contego.

wróć do artykułu
 • ~789uiojklm
  (2019-08-10 09:19)
  No tak, ale "niemiecko-wloscy" politycy juz wrzeszcza, ze rzad moze sobie robic co chce, a oni tego nie przepuszcza.........Tak podobno kazala kanclerzowa.........
 • ~prezes
  (2019-08-09 19:07)
  niby dwie partie prawicowe o podobnym programie ale przywodcy sie nie lubia.salvini to trudny czlowiek.Byl kiedys w W-wie u kaczynskiego ale PiS nie zdecydowal sie osc z nim w jednej grupie w PE-to byla rozsadna decyzja.Zostalismy stara konserwa chrzescijanska jak CDU-CSU i bylismy do przelkniecia jako sila wybierajaca v.d Leyen.Z tego kryzysu wloskiego plynie nauka dla PiSu aby nie brac do koalicji nikogo z dalszej prawej strony-to rozwaliloby prawice.A tak Gowin siedzi cicho i w Polsce nie ma kryzysu wladzy.Wlochy maja ostatnio b.zly okres-gospodarczo,finansowo,politycznie-szkoda,b lubie ten kraj.
 • ~andrew66
  (2019-08-09 18:34)
  2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2

Może zainteresować Cię też: