Rezygnacja Kuchcińskiego zamyka sprawę? Wyborcy chcą więcej wiedzieć [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Aż 67 proc. ankietowanych ocenia źle sposób, w jaki marszałek Marek Kuchciński korzystał z rządowego samolotu – wynika z sondażu IBRiS dla DGP i RMF FM przeprowadzonego 9 i 10 sierpnia br. na grupie 1,1 tys. osób. To jednak nie jest najgorsza informacja dla PiS.

wróć do artykułu
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-11 22:21)
    KUCHCIŃSKI PRZEPROŚ ZA KŁAMSTWA!!!!!!!!!!!!!
  • ~i to by było na tyle
    (2019-08-11 21:50)
    Nie jest zamknięta dopóki Tusk, Borusewicz, Kopacz im Komorowski nie zapłacą tak, jak Kuchciński. Wtedy będzie zamknieta.
  • ~zalosna opozycja
    (2019-08-11 21:43)
    Dla opozycji sprawa nie jest zamknieta, bo nie miala by o czym mowic. Trzyma sie tego tematu jak tonacy brzytwy. O lotach swoich idoli nie chce rozmawiac.
  • ~ilinekok
    (2019-08-11 20:24)
    Temat zamknięty. Koniec i kropka. Morawiecki zajął się sprawą i są efekty.
  • ~bertsi
    (2019-08-11 20:23)
    PIS powinien się cieszyć. Z ataku na Kuchcińskiego wynika, że nie było żadnej afery podkarpackiej, a kompromitujące nagrania są jedynie wytworem wyobraźni totalnej opozycji. Przecież nie dążyliby do usunięcia go za loty samolotem, gdyby mieli "takie materiały".
  • ~abcdefgh
    (2019-08-11 20:23)
    PO z nadużyciami nie zrobiła nic. Kompletnie nic. Rząd Morawieckiego za to od razu sytuację oagrnął, Kuchciński został zdymisjonowany a dodatkowo uchwalono nowe zasady służbowych lotów.
  • ~leszekz
    (2019-08-11 20:21)
    Tusk latał z Żoną do Peru, na koszt podatnika. Czy został odwołany? Czy przeprosił? No właśnie. A rząd Morawieckiego natychmiast zrobił porządek. Taka jest różnica.
  • ~wiktor23456789
    (2019-08-11 20:20)
    Czy krytycy Kuchcińskiego równie mocno krytykowali Donalda Tuska, którego rządowy samolot zabierał z wyjazdów narciarskich?
  • ~fektoza
    (2019-08-11 20:19)
    Zamyka. Jest dymisja, jest wyjaśnienie i są nowe regulacje, które w przyszłości uniemożliwią takie nadużycia. Rząd Morawieckiego zrobił wszystko należycie.
  • ~Alina
    (2019-08-11 20:14)
    Też uważam, ze czas rozliczyć Tuska, Kopacz, Borusewicza,itd. Kuchciński zaplacił, oni tez powinni. Do roboty z prawa i lewa, rozliczać wszystkich do spodu.

Może zainteresować Cię też: