Rezygnacja Kuchcińskiego zamyka sprawę? Wyborcy chcą więcej wiedzieć [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Aż 67 proc. ankietowanych ocenia źle sposób, w jaki marszałek Marek Kuchciński korzystał z rządowego samolotu – wynika z sondażu IBRiS dla DGP i RMF FM przeprowadzonego 9 i 10 sierpnia br. na grupie 1,1 tys. osób. To jednak nie jest najgorsza informacja dla PiS.

wróć do artykułu
  • ~leszekz
    (2019-08-11 20:21)
    Tusk latał z Żoną do Peru, na koszt podatnika. Czy został odwołany? Czy przeprosił? No właśnie. A rząd Morawieckiego natychmiast zrobił porządek. Taka jest różnica.
  • ~Alina
    (2019-08-11 20:14)
    Też uważam, ze czas rozliczyć Tuska, Kopacz, Borusewicza,itd. Kuchciński zaplacił, oni tez powinni. Do roboty z prawa i lewa, rozliczać wszystkich do spodu.
  • ~wiktor23456789
    (2019-08-11 20:20)
    Czy krytycy Kuchcińskiego równie mocno krytykowali Donalda Tuska, którego rządowy samolot zabierał z wyjazdów narciarskich?
  • ~abcdefgh
    (2019-08-11 20:23)
    PO z nadużyciami nie zrobiła nic. Kompletnie nic. Rząd Morawieckiego za to od razu sytuację oagrnął, Kuchciński został zdymisjonowany a dodatkowo uchwalono nowe zasady służbowych lotów.
  • ~fektoza
    (2019-08-11 20:19)
    Zamyka. Jest dymisja, jest wyjaśnienie i są nowe regulacje, które w przyszłości uniemożliwią takie nadużycia. Rząd Morawieckiego zrobił wszystko należycie.
  • ~ilinekok
    (2019-08-11 20:24)
    Temat zamknięty. Koniec i kropka. Morawiecki zajął się sprawą i są efekty.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-08-11 21:50)
    Nie jest zamknięta dopóki Tusk, Borusewicz, Kopacz im Komorowski nie zapłacą tak, jak Kuchciński. Wtedy będzie zamknieta.
  • ~bertsi
    (2019-08-11 20:23)
    PIS powinien się cieszyć. Z ataku na Kuchcińskiego wynika, że nie było żadnej afery podkarpackiej, a kompromitujące nagrania są jedynie wytworem wyobraźni totalnej opozycji. Przecież nie dążyliby do usunięcia go za loty samolotem, gdyby mieli "takie materiały".
  • ~zalosna opozycja
    (2019-08-11 21:43)
    Dla opozycji sprawa nie jest zamknieta, bo nie miala by o czym mowic. Trzyma sie tego tematu jak tonacy brzytwy. O lotach swoich idoli nie chce rozmawiac.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-11 22:21)
    KUCHCIŃSKI PRZEPROŚ ZA KŁAMSTWA!!!!!!!!!!!!!
  • ~Pelek
    (2019-08-11 23:15)
    Jak świat istnieje zawsze skorzystali z rządowych samolotów ja też bym zabrała małżonka i tak leci co za różnica ile osób zwykła nagonka bo już szajby dostają nie wiedzą co mają robić aby do władzy wrócić banda deb.....i
  • ~Kuba
    (2019-08-11 22:38)
    To nie tyle chodzi o loty, ile o kłamstwa.
  • ~Adamos
    (2019-08-11 22:50)
    Teraz czas na pisowskich radnych wojewódzkich i powiatowych, którzy od 2016 odnotowali masowy przypływ gotówki. Wszyscy są w jakiś radach nadzorczych, komisjach itp gdzie kasują dziesiątki i setki tysięcy rocznie
  • ~niech odda moją dolę
    (2019-08-12 06:39)
    Nie zamyka ,czuję się okradziony przez tego prostaczka z Galicji .
  • ~Look
    (2019-08-12 06:30)
    A na zdjeciu SAMI SWOI, jak to sie jeden na drugiego cieszy i jak serdecznie wird!
  • ~kierowca
    (2019-08-12 19:53)
    Marek Kuchciński może słusznie mieć żal do losu że został pisowskim chłopcem do bicia.W końcu przyszło mu zapłacić tak za skutery Karskiego w Grecji,kraksy Beaty Szydło w drodze do Chrzanowa.
  • ~cuda
    (2019-08-12 08:50)
    Anty dziennikarze proszę przeprowadzić ankietę w sprawie przelotów Tuska i Borusewicza .Tusk przelatał za siedem i pół mil a Borusewicz prawie mil. i co na to czytelnicy ?
  • ~kręciołek
    (2019-08-12 07:44)
    to dopiero otwiera sprawę
  • ~Zawstydzona.
    (2019-08-13 12:13)
    Kiedy obejmowali rządy obiecywali że będzie skromniej nie tak jak za PO. I co się okazało, jest jeszcze gorsze rozpasanie,buta to domena rządu PiS.Jeden z internautów zaznaczył że Kuchcinski zwrócił pieniądze. Dla mnie nie zwrócił,bo nie odprowadził ich do budżetu tylko przelał je na konto organizacji charytatywnych a to całkiem co innego.Przy rozliczeniu podatkowym wszystko odpisze i pieniądze wrócą do niego z powrotem. Tak się to robi bo im się to należy.
  • ~Slazak
    (2019-08-12 06:39)
    Witek to plotka. Kaczynski robi w gacie i razem z Kaminskim w razie majdanu szykuja obrone dojnej zmiany