Kaczyński: UE uchyli nam zakazy marszów równości. Sądy też uchylą, bo są pod wpływem ideologii LGBT

| Aktualizacja:

Na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, Jarosława Kaczyńskiego zapytano o marsze równości stwierdził, że gdyby to zależało od niego, to by zakazał parad. Dodał jednak, że taką decyzję uchyliłaby Unia Europejska czy polskie sądy.

wróć do artykułu
  • ~gościu
    (2019-09-05 01:06)
    dopóki Jarek żyje to polskie ziemie na zachodzie są w polskich rękach, a nie niemieckich - taka jest prawda, Pomorze i ziemie zachodnie są Polski, a nie wysprzedane Niemcom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby żył i 130 lat!!!!!!!!!
  • ~09iopklö,.
    (2019-08-13 13:20)
    Pisze jak wczoraj: w punkcie LDGT kazdy madry polityk powinien wyrazac to co kiedys powiedzial wielki Fryc: "Kazdy ma prawo na swoj sposob zostac swietym". Nie zabraniajcie, niec sobie pokazuja nagosc. Nagosc ciala to jakby nagosc umyslu........
  • ~Ale SkneRUS
    (2019-08-12 15:32)
    Grzegorz znerwowany że Kaczynskiego WIEŚ GOŚCI POszedł z żoną do MAKS DONALD na dwie pieczenie z dzika Grzegorz je żona nie je obok stolika studenci czy pani jest wegetarianką nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~Tev
    (2019-08-12 15:07)
    Ciebie tylko śmierć uratuje
  • ~oslepienie wiernych niszczy Kosciol
    (2019-08-12 13:36)
    Kaczynski dalej podgrzewa wojne ideologiczna jak to obiecal. To jest koniecznie potrzebne aby pokazac siebie jako obronce Kosciola i "moralnosci" katolickich i wykorzystac Kosciol w wyborach. Obrzydliwe ale prawdziwe. Wielu "wiernych" krzyczy brawo na wciaganie Kosciola w polityke chociaz wiedzy, ze przegrany bedzie tylko jeden Kosciol. Wladzy sie wczesniej czy pozniej zmieni a Kosciol zostanie i bedzie sie z obecnego czasu rozliczal bo Kosciol musi byc ponadpartyjny.
  • ~sic.
    (2019-08-12 13:32)
    Kaczynski z Pisem to dewiacja prawa i sprawiedlowosci ...
  • ~zachwycony PiSem
    (2019-08-12 12:16)
    Kaczurek czupurek .
  • ~uiojklm,
    (2019-08-12 12:07)
    Ja mysle, ze nalezy podkreslic, ze rownosc w Polsce jest i ze ani marsze rownosci, gdzie indziej znane jako "christopher street" albo "love parade" ani patronaty nad nimi, ani bronienie ich w sadzie nie maja z domaganiem sie rownosci nic wspolnego. Tylko latem sa kolorowym korowodem .....nagich cial. A niech sobie ida! Czemu im zabraniac? Wystarczy tylko karac za sprosnosc i zaklocanie porzadku publicznego, albo obrazliwe plakaty i odzywki.
  • ~dal
    (2019-08-12 11:34)
    No ale w czym problem, jak sie nie podoba to niech spadaja na Bialorus tam nie ma UE
  • ~zin
    (2019-08-12 11:11)
    ciemnoto katolicka nie wypowiadaj sie za wszystkich polakow Marsze rownosci dotad beda dopoki beda zwolennicy tych marszow
  • ~Pradzad
    (2019-08-12 11:10)
    Stary p i e r ....diel PREZES WIELKI PIERWSZY biegu czasu nie zatrzyma! Wierzcie mi, ludziska , predzej kopnie w kalendarz!
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-08-12 11:05)
    Wyrzucić z PIS wszystkich homoseksualistów ---panie Jarosławie suweren chce ,żebyście oczyścili szeregi partii z komunistów , z homoseksualistów , ze złodziei z buców zadufanych w sobie
  • ~wjw
    (2019-08-12 11:03)
    Mały, chory człowiek.
  • ~diduszkożyje
    (2019-08-12 11:01)
    Był GENDER teraz jest LGBT a przed wyborami będzie UFO ---tylko Jarosław swoją klatą nas obroni
  • ~Wyborca PIS
    (2019-08-12 11:00)
    LGBT to pikuś w porównaniu z zagrożeniem kosmitami i najazdem UFO ---Panie Kaczyński , dlaczego Pan o tym nie powiedziała swoim wyborcom ? .w UGANDZIE juz spadł deszcz z małymi diabełkami , wiatr przesuwa chmury z diabełkami w stronę Polski ---tylko PIS i Jarosław Kaczyński uratuje ziemię ---wyłapie i pozamyka dibły , które spadna na ziemię --- WYBORCY PIS ---LGBT to nie jedyne zagrożenie
  • ~diduszkożyje
    (2019-08-12 10:57)
    BRAWO PJK !!! Niestety sądy popierają wszelkie dewiacje ! , te marsze LGBT to tak w rzeczywistości marsze tych samych osób obwożonych autokarami po Polsce ! . Proszę zobaczyć kto to organizuje , kto przemawia i idzie w pierwszym szeregu , czołówka lewactwa z Polski !!!! W zasadzie to nie marsze LGBT tylko wiece polityczne lewicy !
  • ~md
    (2019-08-12 10:38)
    Zezwalać na te pedalskie cyrki, tylko w ich trakcie stosować przepisy kodeksu karnego i wykroczeń. Na tej podstawie rozwiązywać zgromadzenie, a winnych karać indywidualnie.
  • ~a może sam chciał, może zawiedziona miłość i złość
    (2019-08-12 10:15)
    co go w tym temacie d. boli? czyżby mówił z autopsji?
  • ~Viki P.
    (2019-08-12 10:13)
    Mam nadzieje , że polskie sądy nie uchylą za to wyroków dla wielu dygnitarzy z PiS. I o to toczy się ta walka. Nie o żadne LGBT. Oni byli wśród nas zawsze i będą zawsze. Taka jest natura. Tak jak ułomni czy nieuleczalnie chorzy. Wrogami byli już sędziowie i lekarze i nauczyciele. Wrogiem będzie każdy kto nie pozwoli PiS-owi wygrać. Bo przegrana oznacza wyrok i więzienie.
  • ~syn robotnika
    (2019-08-12 10:06)
    Myśłę, że to jego uraz z dzieciństwa. Ponieważ mamy do czynienia z czymś, co sikało do kotła z kawą na koloniach letnich dla dzieci enkawudowców i stalinowskich założycieli PRL w zamian za bęcki należne kapusiom.

Może zainteresować Cię też: