Gliński: Ustawa o dekoncentracji mediów jest gotowa. Po 1989 nie zbudowaliśmy demokracji

| Aktualizacja:

Po 1989 r. nie zbudowaliśmy w Polsce demokracji, tylko półdemokrację, system chory z założenia - mówi dla "Wprost" wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Jak dodał, ustawa o dekoncentracji kapitału w mediach jest przygotowana. "Jeżeli będzie decyzja polityczna to ją wprowadzimy" - zapowiedział.

wróć do artykułu
  • ~w
    (2019-08-12 09:31)
    PiS nie chce wolnych mediów, które informują społeczeństwo o przekrętach władzy. Za PRL też PZPR robiła co tylko możliwe by Polacy nie dowiedzieli się prawdy. Bo prawda doprowadziła do upadku PZPR, tak samo prawda doprowadzi do upadku PiS.
  • ~dobekmg
    (2019-08-12 09:31)
    Chorym z założenia to jest Pan panie ministrze!!!!!!!!!!! Co to za profesor, którego kontakty naukowe ograniczone są do jemu podobnych?
  • ~Karmen
    (2019-08-12 09:24)
    To ten facet ma swój udział w budowie ćwierćdemokracji .
  • ~co krok pisie afery
    (2019-08-12 09:26)
    ... i dzięki temu facet jest premierem. A nie powinien być, bo ma niekompatybilne styki jak na wymogi przewodzenia Polakom.
  • ~Bokserek
    (2019-08-12 10:17)
    A co ten Gliński robił w PRL ?! Przecież kształcił się w "komunie", był już profesorem , kiedy wstąpił do PiS.....Skoro tak, to jest demagogiem PiS na wzór PZPR.....Zresztą nie daleko szukać, chociażby Piotrowicz w szeregach PZPR , a teraz w szeregach PiS....
  • ~Antyprawak
    (2019-08-12 10:01)
    TVP jak Putinowska propaganda, ciemny lud wszystko kupi.
  • ~dt
    (2019-08-12 09:20)
    tvn do likwidacji - po wyborach... Marzenie, które się nie spełni...
  • ~Slazak
    (2019-08-12 09:19)
    jeszcze nie wszystko stracone, ale jak PIS wygra wybory to biada wam
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2019-08-12 09:34)
    Aha, i naród ma ci wybaczyć panie budowniczy. Ciekawy tok myślenia. Coś robił przez minione cztery lata skoro twierdzisz, że nie ma demokracji mimo rządów PiS? Ja owszem, poznałem waszą demokrację, wasze prawo i waszą sprawiedliwość. A zwłaszcza dbanie o interesy starej komuny, co budowniczym stalinowskiej Polski była.
  • ~isis
    (2019-08-12 09:22)
    Tak Gliński. Tak jak mówisz. Najbardziej chore , zdradzieckie jest nie rozliczenie się z przetrwałymi i nobilitowanymi zbirami przeszłości.
  • ~zin
    (2019-08-12 10:56)
    POzostaly im tylko do zawlaszczenia niezalezne media na ktorymi nie maja kontroli Jesli je przejma to bedziemy mieli PRL bisJedyna nadzieja ze TVNjest wlasnoscia amerykanska
  • ~1950
    (2019-08-12 11:10)
    Ten facio to największa pomyłka prezia.
  • ~Zjs
    (2019-08-12 11:37)
    Niestety jak wygrają wybory to oni to zrobią i przy biernej postawie sqterena mając tylko swoje pisowskie media będą kraść na potęgę. I kto się o tym dowie? I kto im co zrobi . I o to chodzi.
  • ~Obywatel
    (2019-08-12 10:25)
    Panie ministrze, nie wiem czy Pan widzi , ale na czole ma Pan wypisane PIS.
  • ~xxxx
    (2019-08-12 11:55)
    Przyjdzie reaktywować Radio Wolna Europa
  • ~asia
    (2019-08-12 09:21)
    Mocne, ale jakże prawdziwe stwierdzenia.
  • ~Krzysztof
    (2019-08-12 11:46)
    Mam nadzieję, że zdekoncentrowana zostanie telewizja publiczna i polskie radio, które ma największy udział w rynku i dociera, jako jedyne do najmniejszej pipidówy w tym kraju
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-12 09:20)
    Trafna konkluzja. Niestety...
  • ~sadfd
    (2019-08-12 11:31)
    Wszystkim solidaruchom dziękuję za rozwalenie Państwa i zabranie Ojczyzny.
  • ~zin
    (2019-08-12 12:01)
    patrzac na twarz tego czlowieka trudno ja zakceptowac to twarz ch.m.a nie widac w tej twarzy za grosz kultury

Może zainteresować Cię też: