Sasin: PiS jest tolerancyjne, ale mówimy zdecydowane nie planowi Rabieja

Prawo i Sprawiedliwość jest tolerancyjne, nie dopuścimy do tego, żeby ktoś w Polsce był prześladowany ze względu na poglądy, orientację seksualną, religię, pochodzenie - mówił w poniedziałek wicepremier Jacek Sasin. Ale "zdecydowanie nie" dla związków partnerskich - dodał. Skomentował też sprawę list wyborczych PiS.

wróć do artykułu
 • ~psychoterapełta
  (2019-08-12 09:38)
  Śmiertelni wrogowie Polski dzielą nas i POdsycają konflikty. Narodowość i patriotyzm są złe , passe - jak mówią. A Gdańsk czynią niemieckim. I to śmierdzi - obłudą!!! Scalić naród -to wyzwanie
 • ~xxxx
  (2019-08-12 09:49)
  Tolerancja wybiórcza "jesteśmy tolerancyjni, ale dla LGBT nie jesteśmy". Obłuda pis w całej okazałości
 • ~patrzę, poznaję, potępiam
  (2019-08-12 10:10)
  Nie będzie w Polsce homoseksualnych małżeństw i adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Nie będzie też niemieckiego Gdańska i zalewu ***********
 • ~9iokl,.
  (2019-08-12 12:02)
  "Zdaniem Sasina plan ten zakłada: najpierw związki partnerskie, potem małżeństwa homoseksualne, a w efekcie również prawo adopcji dzieci przez te homoseksualne małżeństwa." - panie Sasin, no i co? A niech im swieci! Przeciez ani za zwiazki ani za adopcje nie musi im pan doplacic. Rzeczywiscie bardzo dziwi mnie pana postawa. Jestem przeciw wyleganiu na ulice i robienia szumu z powodu jakichs tam zle pojetych ograniczen, ale nie powinien pan dolewac oliwy do ognia. O ile czlowiek kosciola mowi o "teczowej zarazie", to ma na mysli panoszace sie przemarsze teczowych, sterowanych jak wiemy z zewnatrz. O ile chodzi o wolnosc czlowieka do rozwoju, jak mu sie podoba, to nikt nie ma prawa robic tu jakichkolwiek ograniczen. Pan tez nie. Przypomne, ze dzialanie antycykliczne jest dobre na gieldzie, ale nie w polityce.
 • ~ziuta
  (2019-08-12 12:52)
  temat zastępczy na wybory
 • ~sic.
  (2019-08-12 12:54)
  Sasin nie zapominaj ze partia, ktora ma krew na rekach jest tylko do delegalizacji ... za duzo afer, za duzo mordow nie wyjasnionych ... przsetepcy ministrami - mimo wyrokow ... Kaczynski, ktory decyduje o wszstkim, , sam ma na sumieniu czyny karalne ... - to obraz Polski, krory stworzliscie dla nas polakow ... nie chcemy go i was.
 • ~Matematyka
  (2019-08-12 13:08)
  Nie zdziwiłbym się, gdyby to była ustawka. Są siły, które mogą celowo załatwiać PiS-owi jakiegoś wroga. Takiego łatwego, z pewnością nie miłego społeczeństwu tego kraju. W mojej wsi burmistrz też korzysta z pytań-ustawek zadawanych przez pozornie nieprzyjaznych mu radnych. Takie pytanie jest wspaniałą możliwością kreowania swojej elokwencji, bystrości umysłu. prosty lud daje się na to nabrać.

Może zainteresować Cię też: