Jest pełna LISTA LOTÓW Szydło. KPRM ujawni wkrótce, gdzie i ile razy latali Tusk i Kopacz

| Aktualizacja:

We wtorek wieczorem na stronie internetowej KPRM opublikowano wykaz lotów premier Beaty Szydło, która w ubiegłym tygodniu sama zwróciła się z prośbą o publikację tych informacji.

wróć do artykułu
  • ~---------ziutek
    (2019-08-15 17:39)
    Do pisu--arow nie doszlo, ze nie chodzilo tylko o ilosc lotow, ale przede wszystkim o liczbe pasazerow: zonki, dzieci, tesciow, wnukow,kochanek, sasiadow, pieskow.......
  • ~gość321
    (2019-08-15 10:51)
    Kto wierzy w bezstronność działań Prokuratury? Niszczą się dowody, umierają świadkowie w tych właśnie drażliwych politycznie sprawach, odmawiają wszczęcia śledztw, kto wierzy Prokuraturze.
  • ~jarek
    (2019-08-15 10:27)
    Pi-uardesa jest nie do prześcignięcia. W rozwalaniu fur TAKŻE!
  • ~wedlug mnie
    (2019-08-14 19:22)
    Sam byl bym dobrym kandydatem do Sejmu poniewaz boje sie latac to korzystal bym tylko z mojego samochodu.
  • ~Tak uwazam
    (2019-08-14 19:20)
    Te loty naszych rzadzacych to nic ciekawego i nie rozumiem po co nadawac temu taki rozglos. Sa znacznie ciekawsze rzeczy do rozwazania...
  • ~sic.
    (2019-08-14 18:56)
    PiS = krzminialisci
  • ~kierowca
    (2019-08-14 12:36)
    Rząd Beaty Szydło i teraz rząd Mateusza Morawieckiego i całe PiS istnieje tylko że super wycisza różne nad użycia i ucina im łby i zamiata pod dywan,,.
  • ~Wittorio
    (2019-08-14 11:53)
    Wyjaśnieniem takich spraw powinna zająć się NIK,a nie TK,czy spec komisja sejmowa,bo TK nie jest od tych spraw,a politycy będą ciagnąć kazdy w swoja stronę.Po wyjasnieniu wątpliwosci kazdy lot w celach prywatnych powinien być opłacony przez korzystającego,w celach partyjnych przez partię. .
  • ~Oliwka
    (2019-08-14 11:49)
    Zrobiliście ustawkę. Sami zgłosiliście temat lotów Tuska i Kopacz, a przypisujecie to obywatelom. Hańba kłamcom. Pełna lista lotów Kuchcińskiego gdzie jest?
  • ~ze Śląska
    (2019-08-14 11:29)
    Nad moim blokowiskiem przelatywała kilkakrotnie CASA na tyle nisko ,że było słychać powietrze opływające warkot silników to norma. Wtedy już przypuszczałem ,że leci z Szydłową bo kierował się n górę "Żar". A ona chłopu chciała pokazać jaka ważna jest .Pamiętajcie ,że tą tłustą ......woziła za nasze pieniądze nie pytając się czy może . Czy jest złodziejstwo ,czy problem filozoficzny ?
  • ~Look
    (2019-08-14 11:01)
    Zemsta nietoperza niedojdy!
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-14 10:59)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~sic.
    (2019-08-14 08:47)
    Zlodziejka, kretaczka,oszustka ...
  • ~Hannka
    (2019-08-14 08:02)
    Czemu oni nie jezdza tym slynnym polskim ( ?) P I E R D L I N O , o pardon, pendolino?
  • ~Poldi
    (2019-08-14 07:59)
    Motto zyciowe naszego PREZESA WIELKIEGO PIERWSZEGO jest: najlepsza obrona jest ATAK! No to attacke, huzia na POjuzia!
  • ~CUDA.
    (2019-08-14 07:54)
    Większość publikatorów jest na cudzych garnuszkach. Dlatego takie Cuda wypisują.
  • ~Jamka Lech
    (2019-08-14 07:46)
    Ja też chcę latać- POwiec
  • ~Jamka Lech
    (2019-08-14 07:39)
    Powroci sołtys Schetyna to wam wszystko odda. On teraz już wie jak rządzić. Tusk da mu korepetycje- uczyl się w Brukseli. Tylko żeby im PINIEŃDZY" wystaRCZYŁO
  • ~Leszek
    (2019-08-14 06:35)
    Dowiemy się jak się zmienili władza ale niekoniecznie musi być to platforma wiosna czy jakakolwiek inna partia musi być zmiana
  • ~mirka
    (2019-08-14 06:10)
    Niech ujawnią jeszcze loty Gierkowej za zakupy do Paryża.

Może zainteresować Cię też: