Jest pełna LISTA LOTÓW Szydło. KPRM ujawni wkrótce, gdzie i ile razy latali Tusk i Kopacz

| Aktualizacja:

We wtorek wieczorem na stronie internetowej KPRM opublikowano wykaz lotów premier Beaty Szydło, która w ubiegłym tygodniu sama zwróciła się z prośbą o publikację tych informacji.

wróć do artykułu
  • ~kręciołek
    (2019-08-13 08:07)
    a jak tam reszta lotów Kuchcińskiego? czy już się znalazła?
  • ~Zniesmaczona
    (2019-08-13 08:31)
    Dworczyk czy oddałeś 40 000 PLN nagrody? Jak tam loty do Wrocławia?
  • ~Mea
    (2019-08-13 08:33)
    Co mnie obchodzą loty Pani Kopacz i Pana Tuska. Wy się pisowcy zajmijcie swoimi lotami i innymi oszustwami. PO dostało czerwoną kartkę, a teraz czas na was. Śmietnik polityczny już macie pewny. Bo ja na dojną zmianę rujnującą Polaków nigdy nie zagłosuję. Dzieciom za kilka lat trzeba spojrzeć w oczy.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-13 08:35)
    Bardzo dóbrze. Poczytam sobie o podniebnej Kopacz. Ciekawe, co na to "obiektywny inaczej" TVN?
  • ~Sokular
    (2019-08-13 08:37)
    NUDA kogo to interesuje.W cały świecie władze latają...to usprawnia i uskutecznia rządzenie. Politycy i media.........CZYM WY SIĘ ZAJMUJECIE............................
  • ~marszałek odlaski
    (2019-08-13 08:37)
    Szanowny Panie Lepszego Sortu Dworczyk ! Czy wiadomo JUŻ (?!) kogo przywiózł, kto i ile razy się przeleciał z odlecianym marszalkiem ?
  • ~Jaś K.
    (2019-08-13 08:40)
    Ten Dworczyk z gęby dość podobny do Józefa Tejchmy z PZPR, ministra o wszystkiego. Dziwne...
  • ~ PO - kaput
    (2019-08-13 08:43)
    Nsjlepiej żeby premier nic nie robił i siedział w domu ? ? ?
  • ~Obywatel
    (2019-08-13 09:07)
    Czy będą równiez publikowane loty Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  • ~kręciołek
    (2019-08-13 09:10)
    a znalazły się już wszystkie loty Kuchcińskiego? bo był jakiś problem a z lotami Tuska jakoś nie ma problemu
  • ~Ftajemniczony
    (2019-08-13 09:12)
    Moralność Kalego opozycji i powiązanych z nią mediów jest porazająca !!
  • ~mxm
    (2019-08-13 09:34)
    A kiedy lista lotów Lecha Kaczyńskiego?
  • ~Karmen
    (2019-08-13 09:59)
    Jak się ten Dworczyk zepnie to nam jeszcze zmajstruje listy lotów Jaruzelskiego,Kiszczaka a może nawet Bieruta. Bystrzak i zdolniacha .
  • ~old 62
    (2019-08-13 10:12)
    A może wprowadzić ustawę zakazującą lotów polityków samolotami służbowymi ? Nie jesteśmy bardzo wielkim krajem i z Warszawy można w kilka godzin dojechać w każdy zakątek kraju. Po za tym można latać samolotami rejsowymi razem z suwerenem. Gdzie są obiecane śmigłowce dla wojska ? A może lepiej,że ich nie ma,bo byłyby wykorzystywane przez polityków ? Zawsze można nabajerować,że samolot musi wylatać swoje godziny,a przy okazji skorzysta z tego polityk. Jak samolot musi wylatać swoje godziny,to może na jego pokład zabrać wycieczkę szkolną ? Niech młodzi zwiedzają nasz piękny kraj.
  • ~old 65
    (2019-08-13 10:50)
    Wiadomo,że ujawnią tylko to,co jest wygodne dla władzy ? Znajdą się wszystkie dokumenty świadczące o lotach poprzedników,a gdzieś zawieruszy się część dokumentów z ostatnich lat,gdy wyjdzie na to,że obecni latali więcej ? Może jakaś niezależna instytucja opublikowałaby te dane ?
  • ~assasyn
    (2019-08-13 10:51)
    Kolejny sprytny temacik, aby zająć lud czymś innym, bo wybory coraz bliżej. | "Walki" partyjne już wszystkich znudziły.
  • ~GRU
    (2019-08-13 10:52)
    To pisuary moga zaczac od CYRANKIEWICZA!!! on tak "kochaja"HISTORIE!!! SZKODA LEZ na ich DE- BILIZM!!! CZYM zajmuje sie Dworczyk na CODZIEN!!!??? ZAWSZE maja TYLE PILNYCH SPRAW!!! Moze ten ETAT jest ZBEDNY?!
  • ~Nawigator
    (2019-08-13 10:55)
    Brat zabieral brata na KRZYWY R-YJ???
  • ~sic.
    (2019-08-13 11:11)
    Nastepny pisowski mocasz intelektu ... choruje na intelektualna dewiacje ....
  • ~Martin
    (2019-08-13 11:34)
    Latal, latal i odlecial! Ciekawe, gdzie pozwola mu miekko wyladowac?

Może zainteresować Cię też: