"Afera Neumanna, standardy Schetyny". Szef klubu PO zapowiada pozew przeciwko Horale

Wszystkie partie polityczne powinny przestrzegać wysokich standardów; oczekujemy odwołania ze swoich funkcji polityków opozycji, na których ciążą zarzuty zatajania majątku - powiedział we wtorek poseł PiS Marcin Horała przedstawiając tablicę: "Afera Neumanna, standardy Schetyny".

wróć do artykułu
  • ~sygnalista
    (2019-09-09 05:56)
    a może horała opowie za co musiał odejść z pracy zanim został posłem czy ma tytuł moralny do oceniania kogokolwiek - popytajcie w gdyni - uwaga rozmowa kontrolowana w systemie pegasus
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-20 11:49)
    Szkolenia Platformersów obejmowały to swoim zakresem - jak kradłeś i złapali cię za rękę ,to mówisz że to nie twoja ręka. Jak cię oskarżają , to najlepszą obroną jest atak . Neumann opanował tą sztukę do perfekcji. Czy tym razem sąd będzie sprawiedliwy? A może znów POmogą znajomkowie? Czy uniform więzienny będzie na nim dobrze leżał ? Dowiemy się z następnych odcinków....c.d.n.
  • ~xxxx
    (2019-08-19 14:16)
    PiS niech odwola Dworczyka, Szyszkę i jeszcze paru innych ktorym w tajemniczy sposób "zginęly" miliony.
  • ~333 m
    (2019-08-17 09:29)
    Horała - Ty ze swoim intelektem szybujesz w galaktyce XYZ jak przysłowiowa gołębica!!!!!
  • ~obiektywna
    (2019-08-14 15:10)
    ARCY ŁGARZ były marszałek gdyby nie okłamał prezesa to jak mówił złtousty rzecznik że wszystko jest cacy i OK. Horała dostał partyjne polecenie nagłośnić sprawę Neumana, to ma prezesowi powiedzieć nie? To co że Pan Premier czegoś zapomniał wpisać, Dworczk Minister też prawdomówny Pan Horała powie przeprosił to co mało wam?
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-14 13:53)
    Neumann z PO przyjął typową taktykę totalnej opozycji na jakiekolwiek oskarżenia agresywny kontratak . Nie z nami takie numery her Neumann.
  • ~buc
    (2019-08-14 11:54)
    lepiej brac koperty z 50 baksami,rozdzielac premie ,latac za darmo ,przepraszam za nasze podatki,finansowac tadka i......... szkoda gadac.to prawne i sprawiedliwe standardy.horala,tys prawnik ,niechaj pan ma cie w opiece.kto dojdzie a raczej dobije sie do koryta ,zre az uszy pekaja.koryto nie pyta kogo i co reprezenzuje.
  • ~Obywatel
    (2019-08-14 10:33)
    Horałą , zgodnie z twoją logiką to M.M powinien już siedzieć za kratami.
  • ~buc
    (2019-08-14 08:55)
    lepiej brac koperty z 50 baksami,rozdzielac premie ,latac za darmo ,przepraszam za nasze podatki,finansowac tadka i......... szkoda gadac.to prawne i sprawiedliwe standardy.horala,tys prawnik ,niechaj pan ma cie w opiece.kto dojdzie a raczej dobije sie do koryta ,zre az uszy pekaja.koryto nie pyta kogo i co reprezenzuje.
  • ~Bn
    (2019-08-14 00:30)
    Trzymają Neumana, jak PSL Burego, biorąc Polaków za głupków. Hejterzy z PO dwoją się i troją, ale to nic im nie pomoże.
  • ~Ula
    (2019-08-13 21:44)
    Neumann to może Horale co najwyżej buty czyścic.
  • ~Takaprawda
    (2019-08-13 20:51)
    Horala, tobie tez dobiera sie do skory to tylko kwestia czasu.
  • ~Eustachy
    (2019-08-13 19:56)
    Czy zarost ala Włodzimierz Ilijcz daje "kopa" ?
  • ~ Przemo
    (2019-08-13 19:26)
    Kazdy zlodziej muwi ze nie winny a wszyscy do okola ciekawe skond wziol nadrugi dzien ze auto kupil mug wpisac .
  • ~Półsłówka
    (2019-08-13 18:33)
    On napisał te Horały do toruńskiego kościoła na hór wujów,czy tam wór hu ..jów
  • ~9iopkl,
    (2019-08-13 18:31)
    Cieszy mnie, ze jedni drugim wywracaja kieszenie. Ku chwale Ojczyzny!
  • ~0ptyk
    (2019-08-13 18:24)
    Skad PO ma kase na trolli w internecie...???
  • ~Areał
    (2019-08-13 17:34)
    standardy dojnej zmiany pokazał poseł(pewnie językoznawca) , pragnie zmiany pne i ne na przed Chrystusem i po Chrystusie
  • ~dfd65