"Afera Neumanna, standardy Schetyny". Szef klubu PO zapowiada pozew przeciwko Horale

Wszystkie partie polityczne powinny przestrzegać wysokich standardów; oczekujemy odwołania ze swoich funkcji polityków opozycji, na których ciążą zarzuty zatajania majątku - powiedział we wtorek poseł PiS Marcin Horała przedstawiając tablicę: "Afera Neumanna, standardy Schetyny".

wróć do artykułu
  • ~???????????????????????????????
    (2019-08-13 14:31)
    Zacznijcie od siebie pisowskie dzbany. Kiedy dowiemy się ILE MILIONÓW PRZEPISAŁ NA ŻONĘ PAN MORAWIECKI ps "PINOKIO"??????????????????????
  • ~Zepp
    (2019-08-13 14:31)
    A co z Szyszką, który "zapomniał" o "stodole"?
  • ~sd2017
    (2019-08-13 14:32)
    Horała a PO cóż Ty się denerwujetsia się, przecież knajackie obyczaje knajackiego PO=lactwa są POwszechnie znane! POczekaj se do 14 Października a PO=lactwa już nie budiet a naczalny kretynus byndzie światła se PO wszystkich POgaszać !!!!!!!
  • ~Arek
    (2019-08-13 14:33)
    PO to święta krowa medialna i im wolno. To prawdziwa współczesna szlachta, elyta narodu III RP. Wara od pijanych celebrytów za kółkiem i PO.
  • ~Gulbinowicz
    (2019-08-13 14:36)
    Majątek nie ukradziony,zatajenie? Panie premierze,Pan też zataił hektary kupione za 700tys.dzisiaj warte 70 milionów zł.,aha, przepraszam,to majątek żony na którą Pan przepisał te hektary,nie wiedziałem,że Pan ma rozdzielność finansową z żoną,to nie wspólny majątek?przecież jesteście zgodym małżeństwem,to po co takie rozdzielności?,,,...,,,.....!.a rozumiem.
  • ~Zepp
    (2019-08-13 14:36)
    Ok, sprawdziłem Szyszka za stodołę wyleciał, ok PIS ma wysokie standarty! Sprostowałem i przepraszam za brak rzetelności, nie POwtórzy się to wiecej !!!!
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-08-13 14:38)
    Czy ja dobrze czytam że pisowskie dzbany wynajdują 20 czy 80 tys. w sytuacji gdy Kuchciński "zgodnie z prawem i obyczajem" zmarnował 4 miliony na swoje loty?
  • ~uta
    (2019-08-13 14:39)
    Wzorem pisowskich "standardów" jest oszust Kuchciński który przez całe tygodnie łgał Polakom w żywe oczy, a na koniec prezes go pochwalił i postanowił wystawić pisowskim lemingom w wyborach, he he
  • ~Polak
    (2019-08-13 14:42)
    14 ha we Wrocławiu lepiej sprawdź Horało!
  • ~lakon
    (2019-08-13 14:44)
    A politycy opozycji pełnią funkcje państwowe, które są potencjalnie korupcjogenne? Czy może wszystkie stołki obsadził PiS?
  • ~Caryca K.
    (2019-08-13 14:45)
    Zajmijcie się lepiej aferą premiera Mateusza Moorawieckiego ps. "Pinokio". jak się okazukje, latał za państwowe pieniądze na partyjne miesięcznice do Krakowa. Koiedy zwrot tych pieniędzy? Chyba ma z czego zwracać - przepisał na żonę podobno ładnych kilka milionów, których NIE UJAWNIA...??
  • ~Jola1954
    (2019-08-13 14:48)
    Horała ty lepiej odpowiedz,kiedy zostanie przesłuchany twój szef w sprawie Srebrnej i łapówki 50 tys..Kiedy zostaną przesłuchani Kamiński,Bejda i Wąsik w sprawie kontaktów z Jakubem R.Kiedy Dworczyk i Morawiecki złożą poprawne oświadczenia majątkowe.Kiedy Zalewska rozliczy się z datków z PCK,a Ziobro z pieniędzy z funduszy unijnych.A senator Kogut już wymusza pieniądze na kampanię.
  • ~Kki
    (2019-08-13 14:48)
    OKO.press: szef kancelarii premiera (Michał Dworczyk) 12 razy złożył fałszywe oświadczenia majątkowe
  • ~amira
    (2019-08-13 15:12)
    Horała jak każdy neofita zawzięty w wierze jak nikt ,drugi to Gryglas.Jak zmienili barwy to wa lczą o uznanie miłościwie panującego prezesa
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-13 15:16)
    A gdzie było CBA,gdy poseł Kaczyński "zapomniał" wpisać do oświadczenia majątkowego 200 tysięcy złotych pożyczonych od znajomej? A gdzie było CBA i skarbówka,gdy poseł Kuchciński na stołku marszałka sejmu doił kasę państwową oszczędzając na lotach żony, syna i kogo tam jeszcze? Przecież odniósł wymierne korzyści!!! Standardy PO, pośle Horała, były takie, że poseł Nowak za niewpisanie do oświadczenia zegarka za 10tys. miał sprawę karną, a minister sprawiedliwości po samobójstwie więźnia podał się sam do dymisji. Bo Oni Mieli Honor, a Wam Się Należało!!!
  • ~xxxx
    (2019-08-13 15:20)
    Może się tak poseł Horała zajmie najpierw deklaracjami swojego kolegi Dworczyka
  • ~sanislaw
    (2019-08-13 15:21)
    u nas w kraju to wszyscy oczerniaja innych nie majac konkretnych dowodow jak p horala jesli jest pewny swego do niech zgosi do prokuratury a jesli okaze sie ze mowi nieprawde powinen byc pociagnity do odpowedzialnosci ale u nas to politycy klepia jak kobiety dawniej w magli wynoszac sie wyzyny
  • ~sic.
    (2019-08-13 15:25)
    P.Horala puknij sie pan w chory pusty leb ...tyle afer pisowskich niewyjasnionych ... jest pan najwiekszym glupkiem pisu. Szukanie afer zacznij od siebie
  • ~Karmen
    (2019-08-13 15:27)
    Fajny jest ten tropiciel miliardów. Jak panna wanna. Gonił króliczka i dalej goni. Stodoły nie widział. Bo ośmiorniczki liczył. A kawalkady aut i samolotów z kolesiami to to nie widziało .
  • ~Szary Wilk
    (2019-08-13 15:28)
    Hektary Morawieckiego + działania deweloperskie Kaczyńskiego + afera lotnicza Kuchcińskiego + ubogie życie w stolicy Karczewskiego + wiele innych przypadków = wysokie standardy pis. Buahahahahahaha

Może zainteresować Cię też: