PiS nadal z największym poparciem. Kto jeszcze znalazłby się w Sejmie? NOWY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Gdyby wybory odbyły się w najbliższym czasie, 44 proc. respondentów zagłosowałoby na listę PiS, na listę Koalicji Obywatelskiej - 27 proc., a na blok Lewicy - 11 proc; do Sejmu dostałaby się także Konfederacja z 5 proc. głosów - wynika z wtorkowego sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24.

wróć do artykułu
  • ~dt
    (2019-08-13 21:09)
    Polacy juz wiedza na kogo maja oddacglos i dlaczego,nikt im kitu nie wcisnie pelo moze sobie...i wszyscy inni lewacy,tylko PIS,wiekszosc konstytucyjna spokojnie bedzie ...do przodu i tylko do przodu.
  • ~asia
    (2019-08-13 21:09)
    Brawo tvn,brawo gw, brawo polsat. Wincej szczucia, wincej marszy lgbt, wincej obrażania katolików a zapewnicie PiS większość konstytucyjną
  • ~rusin
    (2019-08-13 21:10)
    PO to partia nie dla polaków, to dla Niemiec bo o ich interesy dbała i dba, to partia mniejszości seksualnych, to partia PZPR wielu z nich tam jest do dziś to partia nadzwyczajnej kasty ludzi maks 3%
  • ~[pp
    (2019-08-13 21:12)
    Jeśli w TVN-NAZI PIS ma 44% to w realu jest jakiś 54 %
  • ~wygramy
    (2019-08-13 21:15)
    PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO
  • ~Alina
    (2019-08-13 21:17)
    Ale z was jajcarze redaktorzy z dziennika - PiS przegania Koalicje - ten nagłówek zasługuje na nagrodę red.Sobieniowskiego
  • ~dorota
    (2019-08-13 21:29)
    A wiecie co jest najbardziej zabawne w tym sondażu FaktyTVN? Przedstawiał go enkawudzista Sobieniowski, który ciężko na wynik PiS razem z KolendaK, maciejknapik, Olejnik, Morozwski, ciężko harują. Mnie to bawi do łez!
  • ~ajax
    (2019-08-13 21:56)
    Widać, że chyba zaangażowanie opozycji i mediów "guwnego nurtu" w promowanie tęczowej ideologii robi swoje? Do wyborów jeszcze dwa miesiące i jak tak dalej pójdzie to PiS bez problemu osiągnie 50%.
  • ~ixxxxi
    (2019-08-13 22:03)
    Jakby porównać te ugrupowania do aut to tak: PiS - auto markowe na chodzie, KO - pospawany składak z przechodzonych części ale jeżdzi. Lewica - składak polepiony żywicą epox - nie pojeżśdzi bo się rozleci. PSL -Kukiz - pomysł szalonego konstruktora - stoi w garażu
  • ~Dociekliwyj
    (2019-08-13 22:32)
    Proszę, nie obrzucajcie mnie obelgami. Ale dla mnie obecna alternatywa dla PISu jest przerażająca. Takiej głupiej, bezideowej, jałowej opozycji nie widziałem od 30-tu lat. Nie widzę ich u władzy.
  • ~jarek
    (2019-08-13 22:34)
    Przestańcie PiSać te głupoty. Czy ktoś normalny będzie głosował na tę patologiczną bandę PiS?
  • ~Bakalia
    (2019-08-13 23:30)
    Jeszcze wiecej LGBT prosze, to w koncu dojedzie do zmiany konstytucji!
  • ~Pani Zofia
    (2019-08-14 03:00)
    TVNiemiecka jak zwykle promuje pro-rosyjska Konfederację liczac, że ta PiSowi głosy odbierze. Wystarczy jednak mała perurbacja w ich wyliczeniu, a PiS podchodzi pod 50%, co znaczy, że ociera się o większość konstytucyjna.
  • ~Wyborca 2019
    (2019-08-14 03:03)
    KO - demokracja! PiS - wieprzowina!
  • ~mag
    (2019-08-14 07:26)
    dlaczego pis ma poparcie - zobaczcie na YT kaczynski w Dybowie cześć 8 to jest obraz wyborcy PIS
  • ~życzliwy suweren
    (2019-08-14 11:29)
    Polacy, lepiej zajmijcie się prognozami ekonomicznymi w światowej i krajowej gospodarce, a dopiero później , zajmijcie się sztucznie wywołanym, nienawistnym "rykiem" nad tematami zastępczymi takimi jak LGBT czy rzekomy atak na KK. ..... Wasze 500+ i inne rodzaje państwowego rozdawnictwa bez wkładu pracy, mogą się bardzo szybko skończyć. Tak więc tak nie "piejcie z zachwytu" nad obecną władzą, bo nie długo możecie szybko zmienić zdanie na jej temat.....
  • ~importer
    (2019-08-14 12:54)
    PiS z naj większym poparciem dla tego że jest ogromna agitacja i namawianie w kościołach żeby głosować na PiS.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-14 19:20)
    Kantar , tvn i tvn24 próbuje nakręcać koniunkturę ale Polacy wiedzą jaka jest rzeczywistość. Zastanawia mnie tylko czy po wykupieniu ich kapitału przez PIS , Polsatowi wystarczy miejsca dla wszystkich pracowników tych stacji.
  • ~Adert
    (2019-08-20 02:31)
    PiSS napewno wygra, zwłaszcza po takim działaniu jakim zasłynął v-ce minister sprawdziedliwości, działający wg wytycznych swojego szefa Ziobro oraz Kaczyńskiego. Bankster z premią (2.5 mln zł.) za oszukiwanie frankowiczów też już pogubił się co jest prawdą a co kłamstwem. Kaczyński (kochający inaczej) w swej nienawiści do polaków oszalał dokumentnie. Zaś na przej$ciach granicznych już spotyka się banery - Poland for sale.