KPRM opublikowała listę lotów Kopacz. Obejmuje 47 pozycji

| Aktualizacja:

Na stronie internetowej KPRM opublikowano wykaz lotów Ewy Kopacz obejmujący okres, gdy była ona premierem; lista zawiera 47 pozycji.

wróć do artykułu
  • ~T LIS
    (2019-08-14 09:37)
    Brawo Rząd! Jak ujawniać, to ujawniać. Już wiedzą, że napaplali i teraz widać, że ta cała akcja z marszałkiem była nieopłacalna dla PO KO ko*ko
  • ~ajax
    (2019-08-14 10:06)
    To się dopiero zacznie kociokwik i skowyt PełOków, że jak to tak, że nie wolno itd. itp.
  • ~Bn
    (2019-08-14 10:00)
    Po co są ci totalni z PO w Sejmie? Równie dobrze mogłoby ich nie być. Nad ustawami nie chcą pracować - chyba słabi intelektualnie - zostaje im buta i warcholstwo. Mafie Vatowskie ich kiwały jak chciały, a oni grali meczyki. Przy normalnych mediach ich nieprzygotowanie od razu byłoby napiętnowane.
  • ~asia
    (2019-08-14 09:56)
    Panie ministrze, nie zapominajcie o lotach półanalfabety z Ruskiej Budy!
  • ~Marzena z miasta
    (2019-08-14 09:50)
    Tusk to zło! Tylko PiS!
  • ~Osa.
    (2019-08-14 10:22)
    Będzie gorąco,ogień zapali im się POd czterema literami.
  • ~sd2017
    (2019-08-14 10:19)
    PISie łoić doupska knajackiemu PO=lactwu z POd znaku PełO !!!!
  • ~Rt.
    (2019-08-14 10:19)
    No to teraz okaże się jak flota powietrzna wykorzystywana była przez Tuska i Kopacz,jak lux taxi?,
  • ~Zepp
    (2019-08-14 09:53)
    A lista lotów Lecha Kaczyńskiego?
  • ~nina
    (2019-08-14 10:19)
    D.Tusk byl premierem,a nie prowincjonalnym marszalkiem latajacym na odpusty i dozynki.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-14 13:33)
    KUCHCIŃSKI PRZEPRASZAJ POLAKÓW ZA SWOJE KŁAMSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~zmora
    (2019-08-14 12:44)
    No nie rozumiem.Wszystkich lotów Kuchcińskiego nie ma bo zostały zniszczone,niby zgodnie z procedurą.Skąd więc znalazły się loty pani premier Kopacz,czy pana premiera Tuska ?..
  • ~nomen
    (2019-08-14 11:11)
    Oj widać PiSia trollownia w natarciu. Szachermacher dorzucił kaski?
  • ~---------ziutek
    (2019-08-14 12:34)
    PISuary do tej pory nie zrozumialy...... Niewazne jest ile zrazy lecieli, wazne jest z KIM lecieli i czy cala rodzinka , kolezanki, koledzy i piesek korzystali z tych lotow!!!
  • ~Olaf
    (2019-08-14 11:45)
    Suweren chce poznać pełną listę lotów Kuchcińskiego. Jeżeli procedury przewidywały zniszczenie danych, jak twierdzicie obłudnie, to proszę zastosować te procedury do poprzedników. ALBO PODAĆ TEŻ LISTĘ LOTÓW LECHA KACZYŃSKIEGO
  • ~mxm
    (2019-08-14 10:18)
    A loty Lecha Kaczyńskiego?
  • ~Antyprawak
    (2019-08-14 19:47)
    Tusk latał rejsowym buraki pisowskie 😂
  • ~Zorro
    (2019-08-14 12:05)
    Dyskusja dopiero się zaczyna, a dotyczy już nie tyle lotów ile KŁAMSTW Kuchcińskiego i pisowskiej minister odpowiedzialnej za informacje kancelarii Sejmu. Pani Witek nazwała dziś jej kłamstwa "niechlujstwem" dołączając do grona pisowskich łgarzy. Szkoda że tak szybko pokazała prawdziwa twarz.
  • ~Pięknie
    (2019-08-14 12:35)
    To działa na zasadzie Wy mogliście, to my też możemy. Jak kolega z klasy skoczy z mostu, to tez skoczycie? PO już dostało czerwoną kartkę, teraz czas na PIS. Za brak poszanowania moich pieniędzy, które płacę w podatkach na prywatne loty rodziny marszałka! To czemu ja nie mogę z pensji posłów PIS brać 400zł na miesiąc na benzyne?
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-08-14 13:32)
    Tusk chyba załamie się psychicznie. Co za cios! Jak on to wytrzyma???

Może zainteresować Cię też: